تور قشم ، هرمز تا هنگام 4 روزه

توسط : آفتاب کلوت 3شب تور طبیعت گردیتور ایرانگردیتور کویر

850,000 تومان بازای هر بزرگسال

تور قشم و تور هرمز و تور هنگام در زمستان 96 و تعطیلات بهمن 96 است که در تور قشم و جزیره هنگام ،شما به دیدن خلیج فارس ، جزیره هنگام و قشم و هرمز می نشیند. سفر به بزرگترین جزیره خلیج فارس، جزیره قشم و تماشای عجایب هفتگانه قشم در تور جزیره قشم؛ هنگام, هرمز و دیداری از دره ستارگان

تهران هرمزگان
شروع تور: ﺳﻪشنبه 19 بهمن 95 پایان تور: یکشنبه 22 بهمن 96
نوع سفر: هوایی مدت اقامت: 3 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
مشخصات هتل تور قشم ، هرمز تا هنگام 4 روزه
مارینا
B.B995,000 تومان
خلیج فارس
B.B1,050,000 تومان
ارم
B.B1,180,000 تومان
خانه محلی
B.B850,000 تومان
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: هواپیماتوسط: پروازمحل سرو نهار: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: هتلتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: هتلتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: هتلتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور قشم ، هرمز تا هنگام 4 روزه

محل حرکت:

طبق برنامه حرکت پرواز یا قطار

زمان حرکت:

فرودگاه مهرآباد یا ایستگاه راه آهن ( لطفا 1 ساعت قبل از حرکت در محل حضور به هم رسانید).

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است.

خدمات :

حمل و نقل: ریلی /هوایی (به هزینه تور اضافه میگردد)،مینی بوس توریستی در منطقه ،تمامی ترانسفر ها، ترانسفر دریایی از بندر تا قشم و بالعکس، قایق سواری در بین جنگل‌های حرا، قایق سواری رفت و برگشت به جزیره هنگام
اقامت :خانه محلی یا هتل *3 مارینا (3 شب) | هتل *4 خلیج فارس (3شب)
پذیرایی : 3 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار و پذیرایی بین روز
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی
سایر: هزینه حمل و نقل هوایی و ریلی به تور اضافه میگردد.

توضیحات :

همراه گرامی ! خواهشمند است برنامة سفری را که در دست دارید، حتماَ به دقت بخوانید و هرگونه سؤالی را پیش ازپرداخت هزینه و شرکت در سفر ، از مسئولین فروش بپرسید .

1.ارائه بلیت یا فیش بانکی و یا سند الکترونیکی خرید آنلاین به راهنمای سفر، هنگام حرکت، الزامی است.
2.دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛
3.مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفر به افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند، بر عهده نماینده گروه است.
4.لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر برعهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر، اقدام کند. هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود.
6.اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12 قرارداد سفر عمل می‌شود.
7.همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد.
8.درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر).
9.تعداد ثبت نام کننده در سفر، و مسیر حرکت تور (آسفالت، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است.

برنامه سفر تور قشم ، هرمز تا هنگام 4 روزه

دیدنی ها: آنچه در این سفر می‌بینیم: منطقه حفاظت شده درجنگل حرا (مانگرو)، پرنده‌های بومی و مهاجر، جزیره و سواحل زیبای قشم، معماری بومی لافت، شهر بادگیر ها، چاه‌های تل آو (طلا)، دره ستاره‌ها (ستاره افدیده)، تنگه چاه کوه، کارگاه لنج سازی، جزیره هنگام، دلفین‌ها و لاک پشت‌ها و جزیره هرمز (در صورت مساعد بودن شرایط جوی.)

روز اول : صبح روز اول پس از رسیدن به بندر عباس برای دیدار از عجایب هفتگانه سفر خود را آغاز میکنیم، ترانسفردریایی به جزیره هرمز و بازدید از قلعه پرتغالیها ، صرف ناهار محلی در هرمز و پس از گشت در جزیره رنگی هرمز با ترانسفر دریایی به سمت قشم حرکت میکنیم، اقامت در قشم (هتل*3/*4 )؛

روز دوم : برای دیدار از جزیره مرجانی هنگام دقایقی قایق سواری خواهیم داشت، دیدار از دلفین‌ها و لاک پشت‌های پوزه عقابی، بازدید از بازار محلی هنگام و آشنایی با فرهنگ و آداب زندگی مردم منطقه، بازگشت به قشم و دیدار از غارهای خوربس، دره ستاره‌ها (ستاره افتاده) و بازگشت و اقامت درقشم (هتل*3/*4 )؛

روز سوم : راهپیمایی و دیدار از تنگه چاه کوه، کارگاه لنج سازی، قایق رانی ودیدار از جنگل‌های دریایی و حفاظت شده حرا، حرکت به سوی بندر لافت، دیدار از معماری بومی آن، دیدار از چاه‌های طلا و بندر زیبای بادگیر ها، اقامت در قشم (هتل*3/*4)؛

روز چهارم : حرکت به سوی اسکله، ترانسفر دریایی به بندر عباس، انتقال به ایستگاه راه آهن یا فرودگاه و بازگشت به تهران.
مشاهده تمامی تورها