پین تا پین

تور آفریقای جنوبی، تور ژوهانسبورگ تا کیپ تاون

توسط : آفتاب کلوت 10شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور جهانگردی

2,990 دلار بازای هر بزرگسال

در تور آفریقای جنوبی 96 در شهرهای ژوهانسبورگ، کیپ تاون،سان سیتی، طبیعت و مکان هایی را تجربه خواهید کرد که هیچ گاه از یاد نخواهید برد.

تهران آفریقای جنوبی
شروع تور: یکشنبه 7 خرداد 96 پایان تور: پنجشنبه 18 خرداد 96
نوع سفر: هوایی - پروازهای بین المللی و داخلی مدت اقامت: 10 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
مقصد
ژوهانسبورگ
سان سیتی
کیپ تاون

اطلاعات لازم سفر تور آفریقای جنوبی، تور ژوهانسبورگ تا کیپ تاون

محل حرکت:

طبق یرنامه پرواز

زمان حرکت:

از فرودگاه بین المللی امام خمینی (لطفاً 3 ساعت قبل از ساعت حرکت در محل حضور داشته باشید).

برنامه سفر تور آفریقای جنوبی، تور ژوهانسبورگ تا کیپ تاون

دیدنی ها: منطقه زیبای Stellenbosch، کیپ تاون، روستای لسدی،امید نیک، سان سیتی، ژوهانسبورگ، در تور لوکس آفریقای جنوبی خواهیم دید و در شهر هزار رنگ، قدم بگذاریم در جنوبی‌ترین نقاط کره زمین و با ما همسفر باشید در دیداری از شهرهای ژوهانسبورگ، کیپ تاون،سان سیتی و پارک جنگلی انتابنی.

روز اول : ورود به کیپ تان و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت صرف شام در هتل .
روز دوم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تان (استادیوم فوتبال جام جهانی ، منطقه بوک آپ ، Table Mountain ) سپس حرکت به سمت Signal hills در ادامه حرکت به سمت مرکز خرید V&A Waterfront و اجرای گشت هلیکوپتر ، مسافرین راسا به هتل باز می‌گردند. صرف شام در هتل .
روز سوم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای تور تمام روز منطقهHout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک‌های دریایی سپس حرکت به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت ، بازدید از دماغه امید نیک ، مزرعه شتر مرغهای آفریقایی ، محل تجمع پنگوئن‌های مخصوص آفریقایی ( پنگوئن‌های منطقه گرمسیری )، صرف شام در هتل .
روز چهارم : صرف صبحانه در هتل ، حرکت از هتل در ساعت 8:30 صبح و اجرای گشت هلیکوپتر در ساعت 9:00 صبح سپس در ادامه ترانسفر به سمت شهر Stellenbosch و تست پنیر و سپس ادامه مسیر به سمت مرکز خرید (Canal Walk) که دومین مرکز خرید بزرگ کشور آفریقای جنوبی می‌باشد، صرف شام در رستوران هتل.
روز پنجم : صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت بسمت فرودگاه و ترک کیپ تان جهت عزیمت به پارک جنگلی پیلانزبرگ
2 شب اقامت در پارک جنگلی (پیلانزبرگ دومین پارک جنگلی بزرگ حفاظت شده ملی آفریقای جنوبی میباشد)
روز پنجم : ورود به فرودگاه ژوهانسبورگ و ترانسفر به سمت پارک جنگلی و اخذ اتاق و سپس اجرای گشت سافاری به مدت 3 ساعت ، صرف شام به صورت بوفه باز
روز ششم : ساعت بیداری در ساعت 4:30 صبح و اجرای گشت دوم سافاری به مدت 3 ساعت با اتومبیل‌های مخصوص سافاری ، بازگشت به هتل و صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد صرف نهار و شام در هتل به صورت بوفه باز
روز هفتم : صرف صبحانه در هتل ، تحویل اتاق‌ها در ساعت 12 ظهر و حرکت به سمت ریزورت تفریحی سان سیتی به صورت زمینی ( در حدود نیم ساعت )
2 شب اقامت در سان سیتی
روز هفتم : ورود به هتل سان سیتی. اخذ اتاق و استراحت.
روز هشتم : صرف صبحانه درهتل ، وقت آزاد و استفاده از تفریحات ریزورت سان سیتی استفاده از پارک آبی جهت میهمانان هتل‌های سان سیتی رایگان می‌باشد. بلیط سایر تفریحات سان سیتی در Entertainment Center قابل تهیه می‌باشد.
روز نهم : صرف صبحانه در هتل ، روز آزاد و سپس تخلیه اتاق و حرکت بسمت ژوهانسبورگ در مسیر بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با اقوام آفریقایی و نحوه زندگی و فرهنگ ایشان در این دهکده فرهنگی سپس ادامه مسیر به پارک شیرهای سفید آفریقایی و سافاری در پارک شیرها و لمس بچه شیرها و چیتا‌ها در ادامه ترانسفر به سمت ژوهانسبورگ
2 شب اقامت در ژوهانسبورگ
روز نهم : ورود به هتل و اخذ اتاق و استراحت مسافرین می‌توانند با هماهنگی راهنمای تور جهت استفاده از برنامه هایی که در میدان ماندلا و سند تان سنتر اجرا می‌شود اقدام نموده ، صرف شام در رستوران هتل .
روز دهم : صرف صبحانه در هتل، بازدید از شهربازی گلد ریف سیتی و استفاده از امکانات تفریحی این مجموعه ، بعدازظهر بازدید از مسجد ترک‌های مقیم ژوهانسبورگ ( مسجد نظامیه ) و صرف ناهار در رستوران ترکیه ای ( هزینه ناهار به عهده مسافرین می‌باشد ) سپس حرکت بسمت مرکز صنایع دستی Cambanos بازگشت به هتل در ساعت 17:00 و استراحت صرف شام در رستوران هتل .
روز یازدهم : صرف صبحانه در هتل، تخلیه اتاق و ترانسفر به سمت فرودگاه ژوهانسبورگ و ترک آفریقای جنوبی به مقصد ایران.
جزئیات تور آفریقای جنوبی، تور ژوهانسبورگ تا کیپ تاون
از: تهران
نوع سفر: هوایی - پروازهای بین المللی و داخلی
مدارک لازم: گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار
مدارک لازم برای تهیه ویزا :
اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار و کپی از تمام صفحات آن ، دو قطعه عکس وفتوکپی شناسنامه، گواهی شغلی به زبان انگلیسی، گردش حساب و مانده حساب
خدمات آژانس: حمل و نقل: هوایی(2 پروازهای بین المللی تهران- ژوهانسبورگ،کیپ تاون-تهران)، حمل و نقل ویژه توریستی بین شهری
اقامت : هتل 5 * - 4 شب کیپ تان + 2شب سان سیتی + 2 شب پارک جنگلی +2 شب ژوهانسبورگ
پذیرایی : تمامی صبحانه‌ها و 1 وعده ناهار و 8 وعده شام
گروه اجرا : راهنما فارسی زبان
بیمه: بیمه سفر‌های خارجی
سایر: ویزا، ورودیه‌ها تعریف شده در گشت ها، گشت هلی گوپتر
توضیحات: توجــه :
1. در صورت افزایش یا تغییر نرخ تور اعم از افزایش نرخ بلیت ، ویزا ، هتل یا سایر خدمات ، مابه التفاوت آن بر عهده همراهان است .
2. بلیت هواپیما چارتر و غیر قابل استرداد است .
3. در صورتیکه مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است .
4. پاسپورت افراد باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد ، مسئولیت تاریخ اعتبار ، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید ، بر عهده شرکت کنندگان است .
5. هزینه هرگونه برنامه تفریحی انتخابی در طول سفر مانند ورزش‌های آبی به عهده شرکت کنندگان است .
6. در صورت عدم صدور ویزا آژانس آفتاب کلوت مسئولیتی در قبال مسافر نخواهد داشت .
7. عوارض هوایی خروج ازکشور (750000 ریال ) برعهده شرکت کنندگان است .
8. ویزای محاسبه شده عادی می‌باشد در صورت فوری بودن مابه تفاوت بر عهده شرکت کننده است .
9. لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (20 کیلو ) تنظیم فرمایید.
10. درصورت انصراف تا 30 روز قبل از سفر 70% ، تا 20 روز قبل60% و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود ؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
11. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است
مشاهده تمامی تورها