توضیحات

ویرایش

باغ پرندگان شهر فریدونکنار در پارک لاله این شهر و در جوار دریای خزر واقع شده و مسافران با گذر از این پارک میتوانند از زیبایی‌های این مکان به یاد ماندنی دیدن کنند .
و البته این نخستین باغ پرندگان شمال کشور است که و با حضور پرندگانی چون مرغابی‌های هوایی، غازهای وحشی، پلیکان، قو، مرغ وحشی و خوتکا و برخی از پرندگانی که از نواحی سیبری به ایران مهاجرت می‌کنند شکل گرفته است.
پارک لاله فریدونکنار که در کنار دریا واقع شده است دارای امکانات بهداشتی، نمازخانه و آلاچیق‌های ساحلی است که مسافرانی که می‌خواهند با چادر شب را در محیطی امن بگذرانند مکان مناسبی است.
از آنجایی که این پرندگان از نقاط شمالی روسیه به این مکان مهاجرت می‌کنند و در دسترس همه مردم نیستندتماشای آنها بسیار جذاب است.
منابع :
www.mashreghnews.ir/
http://www.farsnews.com/imgrep.php
http://negahmedia.ir/media/show_pic/19081

تالاب فریدون کنار

فاصله: 6 کیلومتر - زمان: 8 دقیقه
مشاهده مسیر

شهرک ساحلی دریاکنار

فاصله: 7 کیلومتر - زمان: 11 دقیقه
مشاهده مسیر

تالاب سرخرود

فاصله: 8 کیلومتر - زمان: 11 دقیقه
مشاهده مسیر

خزرشهر

فاصله: 9 کیلومتر - زمان: 13 دقیقه
مشاهده مسیر

پارک و اسکله قایقرانی بابلسر

فاصله: 14 کیلومتر - زمان: 20 دقیقه
مشاهده مسیر

با انتخاب مبدا و مقصد میتوانید فاصله بین دو مکان ثبت شده در تیشینه را مشاهده و چاپ نمایید.

مبدا
مقصد
مشاهده مسیر
باغ پرندگان فریدونکنار

باغ پرندگان فر...

باغ پرندگان شهر فریدونکنار در پارک لاله این شهر و در جوار دریای خزر واقع شده و مسافران با گذر از این پارک میتوانند از زیبایی‌های این مکان به یاد ماندنی دیدن کنند . و البته این نخستین باغ پرندگان شمال کشور است که و با حضور پرندگانی چون مرغابی‌های هوایی، غازهای وحشی، پلیکان، قو، مرغ وحشی...

اطلاعات | نقشه | مسیر
تالاب فریدون کنار

تالاب فریدون ک...

این تالاب در جنوب شرقی فریدون کنار واقع شده است که با داشتن اکو سیستمی مناسب و همچنین دارا بودن بستری مناسب پذیرای گیاهان و جانوران بسیاری می‌باشد. این تالاب حدود پنج هزار و چهارصد متر مساحت دارد که از زیست گاه‌های مهم درنای سیبری در ایران به شمار می‌آید . این درنا هر ساله از زیستگاه ز...

اطلاعات | نقشه | مسیر
[posttitle]

[posttitle]

[postbody]

مشاهده مطلب