درباره من

مطالب من

مراسم جن گیری در کلمبیا

جن گیری تلاش برای خارج کردن جن، شیطان یا ارواح شرور از شخص یا محلی است که باور دارند مورد تسخیر قرار گرفته‌است. کسی که جن گیری را انجام می‌دهد، جن گیر خوانده می‌شود؛ و غالباً شخصی روحانی می‌باشد که توسط کلیسا این تعلیمات، تواناییها و قدرتها را فرا گرفته‌است.
با وجود اینکه مراسم جن گیری کاتولیک ها، ... ادامه مطلب
مراسم جن گیری در کلمبیا

یکی از زیباترین دریاچه‌های اسکاتلند

Aye, Loch Lomond به طور حتم یکی از زیباترین دریاچه‌های اسکاتلند است و به عنوان بزرگ‌ترین دریاچه در این جزیره شناخته می‌شود. این دریاچه بیش از 30 جزیره‌ی کوچک و بزرگ را در خود جای داده در میان این جزایر می‌توان به Inchmurrin بزرگ‌ترین جزیره در دریاچه آب شیرین دنیا رسید. این امکان در اختیار شما قرار گرفته ... ادامه مطلب
یکی از زیباترین دریاچه‌های اسکاتلند

پدرام اقبالی

پدرام اقبالی چهارشنبه 24 خرداد 96 - 12:30

مرجع تور و بلیط ارزان و اطلاعات مفید گردشگری، بهترین و بروز‌ترین تور‌ها را در http://www.lahzeakhar.com">وب سایت لحظه آخر مشاهده کنید

دریاچه نیلوفر قرمز در تایلند

در جنوب شرقی تایلند، شمال شهر کومفاواپی (Kumphawapi)، دریاچه ای به نام نونگ هان کومفاواپی (Nong Han Kumphawapi) وجود دارد. اما محلی‌ها آن را "دریای نیلوفرهای قرمز" می‌نامند.
هر سال از آذر تا فروردین، در این دریاچه به مساحت 32 کیلومتر مربع، میلیون‌ها نیلوفر صورتی جوانه می‌زند که تا دی کاملا رشد می‌کنند. ... ادامه مطلب
دریاچه نیلوفر قرمز در تایلند

معبد مدینت هابو

مدینت هابو (Medinet Habu) ،نامی است که به معبد دفن رامسس سوم ، نسبت داده شده بود. علاوه بر اهمیت معماری و هنری و اندازه بزرگ آن ,این معبد به عنوان یکی از مشهورترین منبع اعتقادات نوشته شده که ظهور مسیح و شکست مردم دریا در طی حکومت رامسس سوم را به نمایش می‌گذارد ، شناخته می‌شود.
حفاری‌های اولیه ... ادامه مطلب
معبد مدینت هابو

کاخ بزرگ تایلند

این کاخ در واقع مجموعه ای از ساختمان‌های مختلف است که از اواخر قرن ۱۸ تا نیمه‌های قرن ۲۰ محل سکونت تمامی پادشاهان تایلند بوده اند.ساخت این کاخ با چوب در سال ۱۷۸۲ آغاز شد و در دوران تاجگذاری رامای اول به پایان رسید. این پادشاه در طول سلطنت خود آن را تبدیل به امارتی مستحکم‌تر کرد. نقشه اولیه این کاخ از ... ادامه مطلب
کاخ بزرگ تایلند

تونل سبز در چین

با آغاز شدن فصل بهار در کشور چین، سرسبزی گیاهان و درختان به مناطق گردشگری این کشور جلوه ویژه‌ای داده است که هرچه از بهار می‌گذرد، زیبایی طبیعت این کشور نیز دوچندان می‌شود.
در استان جیانگسو که آب و هوای معتدل‌تری نسبت به دیگر استان‌های این کشور دارد، بهار زیبایی خود را تکمیل کرده و حتی در دو طرف ریل راه‌آهن رشد گیاهان، فضای دلچسبی به منطقه داده است.
جیانگسو در شرق کشور چین قرار گرفته و مرکز آن شهر نانجینگ است؛ جمعیت این استان بالغ بر 75 میلیون نفر است. ... ادامه مطلب
تونل سبز در چین

غار تام خون سی

ین غار معروف لائوس از کوه «آنام ترانگ سان» در مرز بین لائوس – ویتنام شروع می‌شود و از کوهسار ناخوی عبور و به رودخانه مکونگ می‌ریزد. این غار برای اولین بار در سال ۱۹۰۵ توسط فردی فرانسوی به نام «پل مکی» کشف شد. طبق گفته گروهی که این غار را کشف کردند، این غار بخش پنهان رودخانه «زی بانگ فای» است که با ارتفاع ... ادامه مطلب
غار تام خون سی

دره‌ای زیبا در کوه‌های الموت

دره گرما گلو در استان قزوین واقع است. این دره در مسیر دسترسی به قلعه الموت قرار گرفته است و پل فلزی از روی آن عبور می‌کند. دره گرماگلو در ارتفاع ۱۷۷۰ متری از سطح دریا واقع است و جهتی شمال شرقی-جنوب غربی دارد.
گازرخان یکی از مهم‌ترین و نزدیک‌ترین روستاها به قلعه الموت که در سلسله جبال البرز واقع در ... ادامه مطلب
دره‌ای زیبا در کوه‌های الموت

خیابانی پر از درختان جینگو

کهن‌دار یا جینگو و با نام دیگر درخت پر سیاوشان، به طور گسترده‌ای در بسیاری از مناطق شهری سراسر جهان به عنوان یک درخت زینتی و سایه‌دار کشت می‌شود. خیابان جینگو در توکیو، به دلیل وجود این درختان به همین نام شناخته می‌شود.
جینگو‌ها به دلیل قابلیت‌های منحصر به فرد‌شان در تحمل آلودگی هوا، رشد در فضا‌های ... ادامه مطلب
خیابانی پر از درختان جینگو

خیابان قرن هفدهمی پاریس

شانزِلیزه یا شانزه‌لیزه خیابانی اعیان‌نشین و از معابر اصلی شهر پاریس است.خیابان شانزلیزه در منطقه ۸ پایتخت فرانسه واقع شده‌است. فرانسوی‌ها شانزلیزه را «la plus belle avenue du monde» یعنی «زیباترین خیابان جهان» نیز می‌نامند.
خیابان شانزلیزه با زیبایی فراوان، کافه تراس‌های معروف و سکس شاپ لوکس یکی ... ادامه مطلب
خیابان قرن هفدهمی پاریس

اطلاعات بیشتر...

دوسش دارم

اینجا رفتم

میخوام برم

اینجا زندگی می کردم