درباره من

مطالب من

آببندان سرخدشت

آببندان سرخدشت بهنمیر از توابع شهرستان بابلسر یکی از جاذبه‌های طبیعی این شهرستان به شمار میرود.
لاذم به ذکر است که این آببندان دارای مساحتی بالغ بر320 هکتار میباشد که توسط اهالی دو روستای سرخدشت بهنمیر ولنگوربابل برای آب کشاورزی،صید ماهی،شکار پرنده و... به طور مشاع مورد استفاده قرار میگیرد که متاسفانه در چند سال اخیر شاهد صحنه‌های ناگوار درگیری بین اهالی دو روستا بودیم که امیدواریم این مشکلات هر چه زود‌تر حل وفصل گردند.
اما شایان ذکر است آببندان سرخدشت بهنمیر که از بزرگترین آببندان‌های استان ...ادامه مطلب میباشد در تمامی 4 فصل سال از نعمت طبیعی آب برخوردار است و کمتر مواقعی رنگ خشکی را به خود میبیند و به همین دلیل سالانه میزبان انواع پرندگان بومی،مهاجر ونادر میباشد که بعضا به طور غیر قانونی توسط اهالی لنگور مورد تاخت وتاز قرار میگیرند که امیدواریم شاهد چنین صحنه هایی نباشیم.
آدرس آببندان برای مراجعین محترم:بابلسر-بهنمیر-انتهای روستای سرخدشت-تالاب زیبای سرخدشت
آببندان سرخدشت

آدینه منفرد

آدینه منفرد دوشنبه 19 بهمن 94 - 01:04

بسیار زیبا

آببندان سرخدشت

آببندان سرخدشت از توابع بهنمیر شهرستان بابلسر یکی از جاذبه‌های طبیعی این شهرستان میباشد کخ سالیانه میهمان انواع پرندگان مهاجر و بومی میباشد
لاذم به ذکر است این آبندان دارای مساحت تقریبی 320 هکتار میباشد که به طور مشاع توسط اهالی روستاهای سرخدشت بهنمیر ولنگور مورد استفاده قرار میگیرد اعم از آب کشاورزی،صید ماهی و شکار پرندگان که متاسفانه در چند سال اخیر به علت آشوب افکنی تعدادی از اهالی دو روستا شاهد صحنه‌های ناگوار درگیری بودیم که انشاالله هر چه زود‌تر حل وفصل گردد.
این آببندان زیبا در تمامی ...ادامه مطلب فصول سال به طور طبیعی از نعمت آب برخوردار است و همیشه صحنه جالبی را برای مخاطبان ساخته است.

دوسش دارم

اینجا رفتم

میخوام برم

اینجا زندگی می کردم