درباره من

مطالب من

مجموعه تاریخی آقازاده ابرکوه

ابرکوه ، گوهر کویر
در مرکز سرزمین ایران،کهن شهری وجود دارد که از هزاران سال درخشندگی و دیرینگی تمدن ایرانیان نشانه هایی در بر دارد و آوای زیبای مظاهر تاریخش گوش هر علاقه مندی را نوازش می‌دهد.
این شهر در طول زمان‌های گذشته که محل تلاقی سه ایالت، فارس، اصفهان و یزد بوده و سوابقش حکایت از آن دارد که، از فرهنگ و هنر هر سه دیار بهره‌ها برده، و مفاخر، مشاهیر و بزرگان نیز تاج افتخاری بر سر فرهنگ تمدن ایالات و ولایات همجوار بوده اند.
ما برای شناساندن این کویر پر گوهر با ایجاد اماکن اقامتی سنتی و زیبا و ارائه تجهیزات مطلوب برای رفاه و آسایش هر چه بیشتر ایرانگردان و جهانگردان ، سعی داریم شرایطی را فراهم کنیم تا همه با خاطره ای خوب ، از این گوهر کویر یاد کنند.
به ابرکوه خوش آمدید...
مجموعه تاریخی آقازاده ابرکوه
هر فرد علاقه مند و آشنا به هنر معماری، مردم شناسی و شیوه زندگی ایرانیان اصیل، با دیدار مجموعه تاریخی آقازاده ابرکوه، شگفت زده، تحسین و تمجید صاحبان خوش سلیقه و معماران هنرمند و حاذق آن منازل را برانگیخته خواهد کرد، معماری پرشکوه و موزون ، به خدمت گرفتن عناصر و مصالح طبیعی برای ایجاد بستری مناسب برای یک عمر زندگی توام با آرامش، طراحی و اجرای منحصر به فرد خانه هایی را موجب شده است که با بهسازی جدید به مجموعه تاریخی آقازاده ابرکوه موسوم شده است.
... ادامه مطلب
مجموعه تاریخی آقازاده ابرکوه

دوسش دارم

اینجا رفتم

میخوام برم

اینجا زندگی می کردم