درباره من

ایرانیم و به ایرانی بودنم مفتخرم. بچه ایلامم شهر دلیر مردان هر چند جای جای خاک وطنم پاره تنمه

مطالب من

باران پاییزی در تهران

پاییز تهران چند روزی ست با تداوم بارش باران و سرد شدن محسوس هوا، حال و هوای زمستانی به خود گرفته است. عکس‌های فارس را در زیر مشاهده می‌کنید. ... ادامه مطلب
باران پاییزی در تهران

مهدی عبادلو

مهدی عبادلو ﺳﻪشنبه 12 آبان 94 - 10:29

تهران این چند روز بارونی و زنده شده بود

"رضا خلیلی" سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز در خصوص این نمایشگاه و رژه گفت: اگر می‌خواهیم گردشگری در تبریز رونق داشته باشد، باید در همه زمینه‌ها از جمله اتومبیل‌رانی، موتورسواری و دوچرخه سواری کوشا باشیم، زیرا نقش بسزایی در توسعه گردشگری یک شهر دارند.
وی افزود: توسعه گردشگری نقش بسیاری در پیشرفت اقتصاد و فرهنگ کشور دارد و نمایشگاه خودرو، یک فرصت طلایی برای توسعه شهرمان است.
خلیلی در خصوص این نمایشگاه و رژه بیان کرد: رژه خودروها پس از اتمام نماز جمعه از مقابل لاله پارک آغاز می‌شود و پس از عبور از اتوبان پاسداران، طرح تبادل امام علی، اتوبان شهید کسایی، جاده ائل گلی، خیابان امام، خیابان خاقانی، خیابان ارتش شمالی، میدان ساعت، چهارراه شریعتی و آخر شریعتی، به ساختمان شهرداری مرکز می‌رسد.
وی افزود: این خودروها، سرمایه‌های بزرگی برای شهر تبریز هستند و امیدوارم مردم، توانمندی‌ها و داشته‌های شهرشان را بشناسند.
وی در خصوص رژه خودروهای کلاسیک نیز گفت: سعی بسیاری برای برقراری ایمنی خودروها در طول مسیر انجام داده‌ایم و پیش‌بینی ما این است که رژه در فاصله زمانی 15:30 تا 17:30 روز جمعه برگزار شود.
وی گفت: بعضی از خودروهای کلاسیک، با تاریخ ما عجین است و باید از تمام پتانسیل‌های شهر بهره ببریم و حتی پیشنهاد من این است که در کنار معرفی مدل خودروهای قدیمی، در خصوص تاریخ آن‌ها نیز به مردم اطلاعاتی ارائه شود.
امیرخیزی خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم با رایزنی‌هایی که انجام داده‌ایم، محیط مناسبی را در اطراف ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز برای جوانان علاقمند به اتومبیلرانی و موتورسواری در نظر بگیریم.
وی در خصوص رژه روز جمعه نیز گفت: حدود 70 خودرو به صورت دعوتی در این رژه حضور خواهند داشت و کسانی هم که علاقمند به شرکت در مسابقات آینده هستند، می‌توانند به هیأت مراجعه کرده و کارت خودروی کلاسیک بگیرند تا در برنامه‌های مختلف، از آن‌ها نیز دعوت کنیم.
... ادامه مطلب

شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

حدیثه کوثری

حدیثه کوثری جمعه 27 شهریور 94 - 21:34

تبریز شهر اولین هاست البته با احترام به همه‌ی هموطنام که هر شهری تو یه چیزی سرامده

رضا کیمرادی

رضا کیمرادی جمعه 27 شهریور 94 - 21:36

خانوم کوثری معلومه تبریزی هستیدا... هر جایی هستید خدا حفظتون کنه ما که از مطالب شما لذت می‌بریم

رویا رمضانی

رویا رمضانی جمعه 27 شهریور 94 - 21:38

خانوم کوثری عزیز دلند من چند تا تور با هاشون بودم واقعا خوش سفر و خوش صحبتند.

دوسش دارم

ایلام

ایلام

شهرستان ایلام با مرکزیت ایلام از شهرستانهای استان ایلام است. ایلام یک منطقه کوهستانی و مرتفع است که در غرب و جنوب‌غربی کشور در میان رشته کوه‌های کبیرکوه از سلسله جبال زاگرس قرار دارد. ایلام از شمال به استان کرمانشاه، از جنوب به قسمتی از خوزستان و کشور عراق، از شرق به استان لرستان و...

اطلاعات| نقشه | مسیر

اینجا رفتم

میخوام برم

اینجا زندگی می کردم