هتلی سخته شده از زباله

هتلی سخته شده از زباله

سازندگان این ساختمان می‎گویند:
"ما با همکاری گروه فعالان محیط ‎زیستی HA Schult که بهترین و شناخته‎ شده‌ترین افراد در زمینه‌ی کاهش زباله هستند، با فاصله از سایر ساختمان‌ها هتلی ساختیم که اغلب مصالح ساختمانی آن را زباله‌‎های جمع‌‎آوری شده از سواحل اروپایی تشکیل می‌دهد."
اولین بازدیدکننده‌‎ی این هتل سوپر مدل دانمارکی، خانم هلنا کریستن‌سن، بوده که یک شب را در آنجا سپری کرد. خانم کریستن‌سن که خود عضو کمپین محافظت از محیط زیست است در مصاحبه با BBC گفته است:
"زمانی که داخل این هتل نشسته‎اید و به دیوار‌های آن نگاه می‌کنید انگار در یک ساختمان معمولی نشستید، در حالی که تمام مصالح آن زباله‌های غیر ارگانی (معدنی) است. همچنین نمای بیرونی این هتل شامل زباله‌هایی‌ست که ما هر روز با بی‌‎فکری به سواحل کنار دریا‌ها می‌‎اندازیم. شما می‌‎توانید اطراف این ساختمان بایستید و با دقت به مصالحی که در ساخت این هتل به کار گرفته شده نگاه کنید و مطمئن هستم خیلی از شما متعجب خواهید شد که چگونه یک انسان می‌‎تواند این زباله‌‎ها را بی‌رحمانه به طبیعت سواحل زیبا پرتاپ کند."
این هتل جالب در کنار قلعه‌ی سنت‎ آنجلو (Castel Sant"Angelo)، بنایی مربوط به قرن دوم میلادی، در ساحل رود تیبر رم (Tiber) ساخته شده و تاکنون از تاریخ سوم تا هفتم ژوئن به مدت ۴ روز باز بوده است.
هتلی سخته شده از زباله
هتلی سخته شده از زباله
هتلی سخته شده از زباله

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]