شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

هزینه تور گردشگری به کشور ژاپن چند؟
هزینه سفر به ژاپن با تور با توجه به مدت اقامت، نوع هتل، اتاق و خدماتی که به مشتریان ارائه می‌دهند و همچنین نوع پرواز از حدود 15 تا 22.5 میلیون تومان متغیر است.
ژاپن کشوری است در اقیانوس آرام، واقع در آسیای شمال شرقی که یکی از قدرت‌های اصلی اقتصادی جهان است و سومین اقتصاد بزرگ جهان را از نظر تولید ناخالص داخلی دارد؛ ژاپن کشوری است کاملاً محصور شده در آب که از طریق مرز آبی با کشورهای چین، کره جنوبی و کره شمالی و روسیه همسایه است.
توکیو پایتخت کشور ژاپن است و در شرق جزیره هونشوی ژاپن واقع شده‌است. برای آن دسته از افراد که می‌خواهند به یک کشور آسیایی سفر کنند و انواع جاذبه‌ها را در آن تجربه کنند، کشور ژاپن با جاذبه‌ها، رستوران‌ها و مراکز خرید کشور مناسبی است.
ژاپن شاید از نظر بسیاری از افراد تنها کشوری صنعتی باشد که فقط در آن افراد با سیم و پیچ و الکترونیک و ... سر و کار دارند اما حقیقتاً دارای بخش‌هایی است که دیدن آن یکی از موهبات زندگی هر فردی است. به عنوان مثال می‌توان از جمله دیدنی‌های ژاپن به کاخ امپراطوری ژاپن، معبد آساکوسا، برج توکیو، دیزنی‌لند توکیو، چشمه‌های آب گرم باستانی، آکواریوم، معبد طلایی کیوتو، جنگل بامبو کیوتو و... اشاره کرد.
در حال حاضر در میان تورهای گردشگری از کشورمان به کشور ژاپن، تنها سه تور وجود دارد که برای سفر کردن به ژاپن و همراه بودن با این تورها باید از حدود 15 تا 22.5 میلیون تومان هزینه کرد که دلیل این اختلاف قیمت در میان تورهای مختلف مدت اقامت، نوع هتل، اتاق و خدماتی است که به مشتریان ارائه می‌دهند، همچنین نوع پرواز نیز می‌تواند در قیمت‌ها اثرگذار باشد.

شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]