آبشار Steindalsfossen

آبشار Steindalsfossen

Steindalsfossen آبشاری در روستایی به نام استین نروژ است که 50 متر ارتفاع دارد و از جمله آبشارهای کشور نروژ است که بیشترین عکس از آن گرفته شده است. این آبشار منظره ای خارق العاده در این شهر کوچک ایجاد کرده است و به خوبی توانسته خود را در بین گردشگران مطرح کند و به یکی از پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری نروژ تبدیل شده است.
نحوه دسترسی به این آبشار بسیار آسان در نظر گرفته شده است و از پارکینگ مسیری مستقیم به سوی این آبشار وجود دارد. بازدیدکنندگان می‌توانند از مسیری که از پشت این آبشار زیبا می‌گذرد عبور کنند و منظره ای خارق العاده از شهر و آبشاری که سرازیر است ببینند و یا به رو به روی آبشار رفته و آن را از نزدیک تماشاکنند.
زمانیکه در ماه می‌برف‌ها آب می‌شوند این آبشار زیباترین و خروشان‌ترین حالت را دارد. گردشگرانی که به تنهایی سفر می‌کنند معمولا صبح زود را برای رفتن به این منطقه انتخاب می‌کنند چرا که از ساعتی به بعد گروهها و تورهای گردشگری زیادی به این منطقه می‌آیند.
نزدیک‌ترین شهر به این مقصد شهر برگن است که فاصله ای یکساعت و نیمه تا این آبشار دارد و اکثر گردشگران نیز این شهر را برای اقامت و تماشای طبیعت اطرافش انتخاب می‌کنند.
آبشار Steindalsfossen
آبشار Steindalsfossen
آبشار Steindalsfossen

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]