مجتمع بانک مسکن چاگادگان

مجتمع بانک مسکن چاگادگان

مجتمع بانک مسکن چادگان
مجتمع بانک مسکن چادگان دارای
ویلا 40 واحد
رستوران 150 نفری
کافی شاپ رو به آب 75 نفری
سالن ورزش 70 نفری
سالن همایش 120 نفری
03131336722 دفتر پذیرش
- این مجتمع دارای 40 واحد ویلا(یک خوابه، دوخوابه، سه خوابه، رویال و VIP) رستوران، کلوپ ورزشی، سالن همایش، کلاس آموزش و کافی شاپ ( با امکانات کامل آموزشی) و لاندری می‌باشد.
- رستوران مجتمع با ظرفیت 150نفر مشرف به دریاچه لحظات خاطرانگیزی را ایجاد خواهد کرد.
- کافی شاپ با چشم اندازی منحصر به فرد و مشرف به دریاچه آماده پذیرایی از مهمانان عزیز می‌باشد
- دهکده تفریحی زاینده رود با ارتفاع 2160 متر از سطح دریا موقعیتی عالی را برای تمرین و اردوهای ورزشهای قهرمانی است. ( که به تیم‌های ملی و تیم‌های لیگ برتری و دسته یک فوتبال می‌توان اشاره کرد). امکانات ورزشی قابل توجهی مانند؛ مانژ سوارکاری، زمین چمن، سالن سرپوشیده چندمنظوره، زمین‌های تنیس، والیبال و فوتبال ، همچنین ورزش‌های آبی ، مسیر دوچرخه سواری و تفریحات خانوادگی و دسته جمعی از جمله؛ ماهیگیری، غواصی، پینتبال، قایقرانی، کارتینگ، ماشین شارژی و پل معلق و ... لحظات مفرح و هیجان انگیزی را برای گردشگران رقم میزند. همچنین مجموعه بزرگ 140 هکتاری تفریحی اختصاصی خانواده که شامل مجموعه‌های متعدد ورزشی، تفریحی و ... آرامشِ یک استراحتگاه ییلاقی با امنیت کامل و محیطی خانوادگی از نخستین ویژگی هایی است که دهکده فرهنگی تفریحی زاینده رود را برای مسافرانش محبوب کرده است. تنفس در فضای آرام و پاک کوهستانی دهکده، قدم زنی در میان انبوه فضای سبز و گلزارهای متعدد، ماهیگیری در ساحل آرام و وسعت آبی دریاچه، به تماشا نشستن انواع گونه هایی گیاهی در گلخانه ای به وسعت 5000 متر مربع، در کنار بهره جستن از امکانات وسیع ورزش هایی چون استخر ساحلی، مانژ سوارکاری، و زمین تنیس و ... تجربه ای واقعی از آرامش را برای شما رقم می‌زند. پارکŒهای بازی کودکان از جمله پارک بادی، پارک اسباب بازی، پارک ماشین‌های شارژی، پارک قایق‌های شارژی، کشتی صبا، قطار شادی، درشکه سواری، پیست اسکیت و نیز سایت ورزشی خانواده و بیشتر از این‌ها همه امکاناتی است که سرگرمی جمعی خانوداه را (در همراهی بچه‌ها و والدینشان) شکل می‌بخشد. برای تجربه شیرین بازیهای کودکانه، دهکده فرهنگی و تفریحی زاینده رود کاملا غنی است.
- کلوپ ورزشی مجتمع دارای دو میز بیلیارد، دو میز پینگ پونگ، و دو عدد میز فوتبال دستی می‌باشد.
- آدرس مجتمع چادگان: استان اصفهان شهرستان چادگان – دهکده عمران زاینده رود – میدان رز- خیابان پامچال- مجتمع آموزشی رفاهی بانک مسکن - صندوق پستی 149/85715 – تلفن تماس 03131336722
مجتمع بانک مسکن چاگادگان
مجتمع بانک مسکن چاگادگان
مجتمع بانک مسکن چاگادگان
مجتمع بانک مسکن چاگادگان
مجتمع بانک مسکن چاگادگان

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]