7 کار جالب در سائوپائولو در تور برزیل

7 کار جالب در سائوپائولو در تور برزیل

برزیل بیش از 2000 ساحل در خط ساحلی خود را دارد که در خیلی از مناطق این ساحل ها خصوصی هستند و برای گذراندن یک شب بسیار عالی می باشند. شگفتی های طبیعی کشور برزیل مانند جنگل آمازون و رودخانه اش، به تنهایی می تواند عامل جذب مسافران به تور برزیل باشد. در تور برزیل نیز برای کارناوال هایش مشهور است که هر ساله در سراسر کشور توسط صدها هزار نفر جشن گرفته می شود. جاذبه هایی که باید از دست ندهید عبارتند از: مجسمه مسیح نجات دهنده یا کورکوادو، ساحل کوپاکابانا و باغ گیاه شناسی ریودوژانیرو.

سائوپائولو، یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین شهرهای جهان و مرکز اقتصادی برزیل و آمریکای جنوبی است. با جمعیتی 20 میلیون نفری و بیش از 2500 آسمان خراش، در میان توریست ها در تور برزیل به یک شهر تجاری که زمینه ای برای عرضه به مسافرانی که به دنبال کشف فرهنگ و تاریخ هستند، ندارد، اما در اینجا ما به شما می گوییم که در سائوپائولو کاری بیشتر از خریدن یک لیوان کاپوچینو و دونات در ساعات پر ترافیک این شهر می توانید انجام دهید. سائوپائولو ترکیبی از فرهنگ ها و ملیت ها، با موزه ها، گالری ها، تئاتر ها و غذاهای مختلف از سراسر جهان است. به این شهر فرصت بدهید تا خودش و کارهایی که می توانید در اینجا انجام دهید را به شما نشان دهد:

7 کار جالب در سائوپائولو در تور برزیل

1. پارک ایبیراپورا

چرا این پارک یکی از بهترین کارهایی است که باید در سائوپائولو انجام دهی؟ 

پارک ایبیراپورا سائوپائولو، مانند هاید پارک لندن و پارک مرکزی نیویورک است که در هم ادغام شده اند ولی با این تفاوت که همراه با احساس برزیلی و زیبایی هنر برزیلی است. این پارک توسط طراح و معمار معروف اسکار نیمار است، که به مناسبت 400 سالگی شهر سائوپائولو می باشد. پارکی در یک منطقه 2 کیلومتر مربعی و با آرامش کامل، در منطقه شلوغ و پر رفت و آمدی قرار دارد که اطراف آن را در برگرفته است. محدوده هایی در پارک وجود دارد که افراد عادی در آن پیاده روی می کنند، اسکی بازها اسکی می کنند، نقاشان نقاشی می کنند، دوچرخه سواران دوچرخه سواری می کنند، بعضی از مردم هم جایی روی چمن ها پیدا می کنند و بر روی آنها دراز می کشند تا خستگی هفته گذشته را در کنند و خود را برای هفته آینده آماده می کنند. فرار از خیابان های سائوپائولو بدون اینکه شهر را ترک کنید، یکی از اصلی ترین کارهایی است که باید در سائوپائولو و در تور برزیل باید انجام دهید.  

2. باخوردن یک وعده غذای لوکس در هتل امیلیانو مخافت نکنید

چرا این یکی از بهترین کارهایی است که باید در سائوپائولو در تور برزیل  انجام دهی؟ 

هتل ایمیلینو به روز ترین، شیک ترین و لوکس ترین بوتیک هتل در کل سائوپائولو و احتمالا حتی در کل برزیل است. با 38 اتاق و 19 سوئیت، همه با طراحی شیک و مدرن ، با ویژگی های شگفت انگیز مانند استخرهای شنا در اتاق و صندلی های استخری و حتی باند هلی کوپتر برای خودش، برای زمان هایی که احساس می کنید راه رفتن و گرفتن تاکسی در قیمت تور برزیل زیادی عادی است، طراحی شده است.

شاید در یک مطلب دیگر به شما توصیه کنیم که، در یکی از اتاق ها و سوییت های این هتل اقامت داشته باشید! اما فعلا می خواهم به شما بگوییم که از، یکی از امکانات لوکس و بی نظیر این هتل که به جواهرش معروف است استفاده کنید؛ رستوران امیلینو.

با وجود اینکه این رستوران در طبقه همکف می باشد و معمار آن آرتور ماتیوس کاساس برزیلی است اما حس و جوی که در اطراف شما در این رستوران جریان دارد، باعث می شود که، شما فکر کنید در طبقه پنجاهم و روی تراس در حال خوردن غذا هستید، باغ سرسبز بسیار زیبا در یک سمت و بار نوشیدنی های متنوع و خاویار در سمت دیگر آن!

منوی ایتالیایی تازه و شیک و خوشمزه است، که از مواد درجه یک و تازه تهیه شده است و به زیبایی هر چه تمام تر طراحی شده است و نه تنها ظاهر اشتها برانگیزی دارد، بلکه واقعا در تور برزیل هم خوشمزه است.

3. (موزه فوتبال)

چرا این یکی از بهترین کارهایی است که باید در سائوپائولو در تور برزیل انجام دهی؟ 

چه کسانی که فوتبال دوست دارند و چه کسانی که فوتبال دوست ندارند حتما اینکار را در لیست کارهایی که باید انجام دهند، بگذارند. شما نباید عاشق فوتبال باشید تا از موزه فوتبال سائوپائولو لذت ببرید، که در داخل ورزشگاه سائوپائولو واقع شده است. موزه فوتبال سائوپائولو با تبریک و ستایش، از بزرگترین و محبوب ترین فوتبالیست حرفه ای برزیل، پِله آغاز می شود و سپس بازدید کنندگان به سفرهای دیگری می برد؛ به سمت بازی های زیبای تیم ملی فوتبال برزیل و بازی های جام جهانی، چه در خود تور برزیل و چه در کشورهای دیگر.

7 کار جالب در سائوپائولو در تور برزیل

4. تماشای غروب خورشید در میدان خورشید

چرا این یکی از بهترین کارهایی است که باید در سائوپائولو انجام دهی؟ 

یکی از جواهرات پنهان و واقعی سائوپائولو، میدان خورشید، یک میدان کوچک چمنی در داخل یک پارک است که بر روی یک تپه و در یک محله محبوب و کمی محلی سائوپائولو واقع شده است. با چند نفر از همسفرانتان و یک نوشیدنی خنک به این نقطه بروید و در حالی که توپ گرد نارنجی رنگ که پشت آسمان خراش ها به صورت افقی در حال ذوب شدن هست، را تماشا کنید! 

5. کلیسای متروپولیتینا سائوپائولو

چرا این یکی از بهترین کارهایی است که باید در سائوپائولو انجام دهی؟ 

این کلیسای جامع سبک گوتیک، در واقع خیلی جوان تر از آن است که در نگاه اول به نظر می رسد. ساخت این شاهکار نئو-گوتیک تنها در سال 1912 آغاز شد، زمانی که کلیسای جامع 320 ساله سائوپائولو تخریب شد تا برای ایجاد یک نماد مذهبی باشکوه، نمادی ساخته شود. بنا به مسائلی، کلیسای جدید تا سال 1967 ناتمام مانده بود و تا سال 2000، هنگامی که تحت بازسازی کامل قرار گرفت، در دوره بدی قرار داشت و رو به تخریب بود.

با پایان بازسازی و ساخت و ساز، این ساختمان واقعا معرکه بود – این ساختمان ظرفیت 8.000 نفر را دارد و بیش از 800 تن از بهترین سنگ های مرمر در ساخت آن استفاده شده است. این سازه در بین کلیسای جامع گوتیک در جهان، چهارمین کلیسای بزرگ در سبک خودش است. جدا از اینکه شما مذهبی هستید یا خیر، بازدید از کلیسای جامع سائوپائولو یکی از بهترین کارهایی است که در سائوپائولو در تور برزیل انجام می دهید. 

6. جشن کایپرینا در هاستل لایمتایم

چرا این یکی از بهترین کارهایی است که باید در سائوپائولو انجام دهی؟

کوکتل ملی برزیل از کاچاکا ساخته شده است – نوشیدنی تقطیر شده از ساقه نیشکر که با شکر و لیمو خرده شده مخلوط می شود. اگر می خواهید به سبک برزیلی جشن بگیرید، این نوشیدنی شماست! هاستل لایمتایم در محله پین هیروس هر هفته چهارشنبه ها تا 10 شب میزبان تمام مسافران هاستل با کوکتل رایگان کایپرینهاس است. این هاستل یکی از بهترین هاستل های سرتاسر برزیل است؛ با خوابگاه های اشتراکی راحت، آشپزخانه ای بسیار مجهز و یک پشت بام فوق العاده که می توانید در آن آفتاب بگیرید و به ریکاوری خودتون از کایپرینهاس رایگان چهارشنبه شب، در روز پنجشنبه بپردازید! این هاستل که در منطقه بومی پین هیروس واقع شده  است و پر از مغازه های جالب و دیدنی، کافی شاپ ها و رستوران است و تا ایستگاه مترو و میدان خورشید یک پیاده روی بسیار کوتاه دارید! در تمام کارهای جالبی که در سائوپائولو می خواهید انجام دهید، در قیمت تور برزیل جشن کایپرینهاس را از دست ندهید!

7. منظره دیدنی آسمان خراش ها از

در حالی که ده ها آسمان خراش در سائوپائولو وجود دارد، مارتینلی ادیفیسیو خیلی خاص است. در بین سال های 1929 و 1934 و با طراحی مارتینلی گیسپه(یک مهاجر ایتالیایی که در برزیل صاحب یک کمپانی بسیار ثروتمند می باشد) و با 30 طبقه و 130 متر ارتفاع، در بین سال های 1934 تا 1947 مرتفع ترین ساختمان در آمریکای جنوبی نام گرفت که می توان یک دید ابدی به کل شهر از آخرین طبقه این ساختمان داشت. تورهای این ساختمان رایگان است و هر نیم ساعت اجرا می شود! 


آژانس مسافرتی سام سیر، بیش از 12 سال است در حال ارائه خدمات مسافرت هوایی و زمینی در تور برزیل به مسافران خود به سرتاسر دنیا به صورت مستقیم، با در نظر گرفتن بودجه هر مسافر و صرفه جویی در زمان مسافران و آنهایی تقاضای تور برزیل و یا هر تور دیگری و یا بلیط هواپیما، هتل تک و ... را از ما دارند، می باشد.

منبع: تور برزیل

7 کار جالب در سائوپائولو در تور برزیل

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]