ساحل شیشه ای کالیفرنیا

ساحل شیشه ای کالیفرنیا

در کالیفرنیا ساحلی زیبا و جالب وجود دارد که پر از شیشه‌های رنگی است. این ساحل شیشه ای به وجود قطعات شیشه ای کوچک که در سراسر ساحل پراکنده شده اند، معروف است. این قطعات سنگ ریزه مانند شیشه ای، به وسیله آب و ماسه از مواد زاید درست شده اند. این منطقه در گذشته به علت ریختن مواد آلاینده به درون آب، آلوده بود و این ساحل اثری هنری از طبیعت و واکنش طبیعت نسبت به اکولوژی است.
شهرت این ساحل زیبا شیشه‌های دریایی آن است که به زیبایی در ساحل می‌درخشند و منظره ای نادر و فوق العاده جذاب را ایجاد کرده اند. این محل تا دهه 1960 میلادی محلی برای تخلیه زباله به شمار می‌رفته است اما در دهه 1990 و 2000 میلادی مورد پاکسازی بزرگی قرار گرفت. اما شیشه‌های باقی مانده از بطری‌ها و دیگر زباله‌ها همچنان در این ساحل باقی مانده اند و به صورت سنگریزه‌های زیبای شیشه ای دیده می‌شوند.
با گذشت زمان هر روز توریست‌های بیشتری به این منطقه می‌آیند و ساحل شیشه ای شهرت زیادی یافته است. حتی برخی افراد این شیشه‌ها را به عنوان سوغاتی با خود می‌برند. جای بسی شگفتی است که دخالت دست انسان در طبیعت چنین طبیعت زیبایی را خلق کرده باشد. ساحل شیشه ای یکی از مشهورترین مناطق گردشگری روستای مندوسینو و یکی از غنی‌ترین منابع شیشه در جهان است.
ساحل شیشه ای کالیفرنیا
ساحل شیشه ای کالیفرنیا
ساحل شیشه ای کالیفرنیا

ستاره فربد مهر

ستاره فربد مهر یکشنبه 29 شهریور 94 - 12:59

چقد رنگی❤️❤️❤️❤️

مهرداد قاسمی

مهرداد قاسمی یکشنبه 29 شهریور 94 - 13:23

خیلی خوشگله

ایلیا مقدم

ایلیا مقدم یکشنبه 29 شهریور 94 - 16:06

چقد باحاله

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]