سفرهای دریایی خارجی چقدر هزینه می‌برند؟

سفرهای دریایی خارجی چقدر هزینه می‌برند؟

هزینه بلیط یک‌سره سفرهای دریایی با توجه به مسافت و همچنین خدمات دریافتی از 80 هزار تومان تا 270 هزار تومان متغیر است و قیمت بلیط‌های دوسره نیز از 135 هزار تومان شروع می‌شود و تا 420 هزار تومان ادامه دارد.
اصلی‌ترین بنادر جابه‌جایی مسافر در مسیرهای آبی بین‌المللی در بندرعباس و خرمشهر قرار دارد؛ این جابه‌جایی دریایی در طول هفته و در چند نوبت بین خرمشهر- کویت، بندرعباس- شارجه، بندر لنگه- دبی و خرمشهر- بصره برقرار است.
نوع کشتی‌ها
سفر دریایی بین‌المللی معمولاً با کشتی‌های دو طبقه کاتاماران و رو رو انجام می‌شود که رو روها علاوه بر ظرفیت 381 مسافر، قابلیت حمل 120 دستگاه خودرو را هم دارند و کشتی‌هایی که در مسیر خرمشهر به کویت فعال هستند از نوع کاتاماران و دو طبقه هستند. طبقه بالای این نوع کشتی‌ها درجه یک و دارای 35 صندلی است و طبقه پایین درجه دو و 206 صندلی دارد. نوع پذیرایی طبقه بالای کشتی با طبقه پایین آن متفاوت است.
سفر دریایی چقدر طول می‌کشد؟
مسافت این سفرهای دریایی در مسیر خرمشهر- کویت پنج ساعت، در مسیر بندرعباس- شارجه 9 ساعت، در مسیر بندر لنگه- دبی پنج ساعت و در مسیر خرمشهر- بصره حدود دو ساعت طول می‌کشد.
هزینه سفر دریایی
به گزارش اقتصادنیوز، هزینه بلیط یک‌سره این سفرهای دریایی با توجه به مسافت و همچنین خدمات دریافتی از 80 هزار تومان تا 270 هزار تومان متغیر است و قیمت بلیط‌های دوسره نیز از 135 هزار تومان شروع می‌شود و تا 420 هزار تومان ادامه دارد.
معافیت حمل بار در سفرهای دریایی نیز تا 50 کیلوگرم است و بابت هر کیلو بار اضافه پنج هزار تومان دریافت می‌شود.
سفرهای دریایی خارجی چقدر هزینه می‌برند؟
سفرهای دریایی خارجی چقدر هزینه می‌برند؟

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]