درختی که یک دوچرخه را خورد!

درختی که یک دوچرخه را خورد!

وشن یک شهرک جنگلی و مه آلود در شهرستان کینگ، واشینگتن می‌باشد. چند مایل جنوب این منطقه یکی از عجیب‌ترین جاهای دیدنی این شهرک قرار دارد. یک دوچرخه که درون یک درخت قرار دارد و به دلیل این شکل عجیبی که از خود باقی گذاشته به دوچرخه ای که توسط این درخت قورت داده شده معروف است.
این درخت و دوچرخه به یکی از جاذبه‌های توریستی منطقه تبدیل شده اند و روزانه دهها نفر برای پیدا کردن و بازدید این درخت دوچرخه خور ! به این منطقه سر می‌زنند. این واقعه داستان‌های زیادی را به همراه دارد که یکی از معروف‌ترین آنها اینست که پسر جوانی که در جنگ جهانی اول به جنگ رفته بود دوچرخه خود را در کنار درخت می‌گذارد و هیچوقت از جنگ برنگشته و این درخت اطراف این دوچرخه رشد کرده و چنین صحنه ای را پدید آورده است. اما این داستان حقیقت ندارد.
داستان دیگر مربوط به سال 1954 است که یک پسربچه در اثر آتش سوزی پدر خود را از دست می‌دهد و همسایگان این خانواده برای دلداری دادن به این پسر برای او این دوچرخه را تهیه می‌کنند و چون او از این دوچرخه خوشش نمی‌آمد آن را در جنگل رها می‌کند که به مرور زمان این پدیده‌ی طبیعی رخ می‌دهد که ناخواسته تبدیل به یک جاذبه توریستی در منطقه شده است.
درختی که یک دوچرخه را خورد!
درختی که یک دوچرخه را خورد!
درختی که یک دوچرخه را خورد!

زینب خوشرو

زینب خوشرو شنبه 4 مهر 94 - 23:59

چه داستان جالبی ممنون از مطلبتون

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]