سفر به جزیره قشم به همراه تور گردشگری چقدر هزینه می‌برد؟

سفر به جزیره قشم به همراه تور گردشگری چقدر هزینه می‌برد؟

برای سفر به جزیره قشم و همراه شدن با تورهای گردشگری این جزیره، با توجه به نوع هتل، خدمات و نوع وسیله نقلیه باید از 280 تا 965 هزار تومان هزینه کرد.
جزیره قشم بزرگ‌ترین جزیره خلیج‌فارس و بزرگ‌ترین جزیره غیرمستقل دنیاست که از طبیعتی شگفت‌انگیز و پیچیده برخوردار است. دوستداران طبیعت؛ جاذبه‌های طبیعی این جزیره را عجایب هفتگانه می‌خوانند و عقیده دارند در پهنه‌ای 1400 کیلومتر مربعی، وجود چنین طبیعتی تنها با واژه بی نظیر قابل توصیف است.
سواحل دیدنی قشم
ساحل صخره‌ای زیتون، ساحل شنی سیمین و سواحل گلی لافت و جنگل‌های حرا تنوع سواحل قشم را نشان می‌دهند.
ساحل صخره‌ای ریگو معروف به ساحل لاک‌پشت‌ها نیز از دیگر سواحل زیبای جزیره قشم است که لاک‌پشت‌ها در آنجا برای نفس‌گیری و تغذیه به روی آب می‌آیند.
سواحل زیبای جزیره هنگام در دو کیلومتری خط ساحلی جنوب جزیره قشم زیستگاه دلفین‌های باهوش و بازیگوش است که این مسئله موجب جذب گردشگران علاقه‌مند به قشم و جزیره هنگام شده است.
گردشگران علاوه بر ساحل زیبای بین هنگام و قشم از طبیعت رویایی داخل جزیره هنگام و تنها مزرعه پرورش تمساح کشور نیز دیدن می‌کنند.
جاذبه‌های گردشگری جزیره
بازار درگهان، جزایر ناز، دره ستاره‌ها، غار خربس، جنگل حرا، سواحل زیبای خلیج فارس، غار نمک، تنگه چاهکوه، قایق‌سواری، سد پی پشت، سد گوران، قلعه پرتغالی‌های قشم، جزیره هنگام، درخت زیبای انجیر معابد،کاسه سلخ (برهوت)، قنات تاریخی زینبی و... از جاذبه‌های این جزیره به شمار می‌روند.
برای سفر به جزیره قشم و همراه شدن با تورهای گردشگری این جزیره، با توجه به نوع هتل، خدمات و نوع وسیله نقلیه باید از 280 تا 965 هزار تومان هزینه کرد
سفر به جزیره قشم به همراه تور گردشگری چقدر هزینه می‌برد؟
سفر به جزیره قشم به همراه تور گردشگری چقدر هزینه می‌برد؟
سفر به جزیره قشم به همراه تور گردشگری چقدر هزینه می‌برد؟

سارا منفرد

سارا منفرد چهارشنبه 8 مهر 94 - 08:15

ممنون از مطلب خوبتون خیلی مفید بود. دلم میخواد برم این جزیره و کلی خرید کنم شنیدم خیلی قیمتاش خوبه اما کیفیتو نمیدونم. اگه کسی تجربه اشو داره ممنون میشم بگه

رضا ایزدی

رضا ایزدی شنبه 7 آذر 94 - 13:11

جزیره قشم فوق العاده ست. البته علیرغم اینکه بسیاری از مردم بیشتر برای خرید به قشم میرن اما جاهای دیدنی داره که واقعا ارزش دیدن داره مثل جزیره هنگام، جزایر ناز، جنگل‌های حرا و.. اما در مورد قیمت اجناس هم بگم که قیمتها در شهر درگهان مناسب‌تر ازخود قشم هست و کیفیت شون هم قابل قبوله

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]