هزینه سفر به قشم چقدر است؟

هزینه سفر به قشم چقدر است؟

سفر به جزیره قشم به همراه تور گردشگری چقدر هزینه می‌برد...
جزیره قشم بزرگ‌ترین جزیره خلیج‌فارس و بزرگ‌ترین جزیره غیرمستقل دنیاست که از طبیعتی شگفت‌انگیز و پیچیده برخوردار است. دوستداران طبیعت؛ جاذبه‌های طبیعی این جزیره را عجایب هفتگانه می‌خوانند و عقیده دارند در پهنه‌ای 1400 کیلومتر مربعی، وجود چنین طبیعتی تنها با واژه بی نظیر قابل توصیف است.
سواحل دیدنی قشم
ساحل صخره‌ای زیتون، ساحل شنی سیمین و سواحل گلی لافت و جنگل‌های حرا تنوع سواحل قشم را نشان می‌دهند.
ساحل صخره‌ای ریگو معروف به ساحل لاک‌پشت‌ها نیز از دیگر سواحل زیبای جزیره قشم است که لاک‌پشت‌ها در آنجا برای نفس‌گیری و تغذیه به روی آب می‌آیند.
سواحل زیبای جزیره هنگام در دو کیلومتری خط ساحلی جنوب جزیره قشم زیستگاه دلفین‌های باهوش و بازیگوش است که این مسئله موجب جذب گردشگران علاقه‌مند به قشم و جزیره هنگام شده است.
گردشگران علاوه بر ساحل زیبای بین هنگام و قشم از طبیعت رویایی داخل جزیره هنگام و تنها مزرعه پرورش تمساح کشور نیز دیدن می‌کنند.
جاذبه‌های گردشگری جزیره
بازار درگهان، جزایر ناز، دره ستاره‌ها، غار خربس، جنگل حرا، سواحل زیبای خلیج فارس، غار نمک، تنگه چاهکوه، قایق‌سواری، سد پی پشت، سد گوران، قلعه پرتغالی‌های قشم، جزیره هنگام، درخت زیبای انجیر معابد،کاسه سلخ (برهوت)، قنات تاریخی زینبی و... از جاذبه‌های این جزیره به شمار می‌روند.
به گزارش اقتصادنیوز، برای سفر به جزیره قشم و همراه شدن با تورهای گردشگری این جزیره، با توجه به نوع هتل، خدمات و نوع وسیله نقلیه باید از 280 تا 965 هزار تومان هزینه کرد.
منبع :
باتشکر از : ساره ناصری
www.eghtesadnews.com />
هزینه سفر به قشم چقدر است؟
هزینه سفر به قشم چقدر است؟
هزینه سفر به قشم چقدر است؟
هزینه سفر به قشم چقدر است؟
هزینه سفر به قشم چقدر است؟

مونا کمالوند

مونا کمالوند پنجشنبه 9 مهر 94 - 09:30

خیلی مطلب جالبی بود مرسی کاربردی و خوب

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]