روستایی بر فراز ابرها

روستایی بر فراز ابرها

جهان نما یک دهکده ییلاقی در استان گلستان است. این منطقه منحصر به فرد در میان رشته کوه‌های البرز قرار دارد که بر فراز آن می‌توان دشت گرگان و دریا را نظاره کرد. چشم اندازهای زیبا و در عین حال ناشناخته این روستا در همه فصول پذیرای گردشگران است و جایی است که طبیعت در جای جای آن زیبایی اش را به رخ می‌کشد. جهان نما در تمام طول سال قابل دسترسی است و مکان مناسبی برای کسانی است که می‌خواهند از گرما به منطقه ای ییلاقی و خنک پناه ببرند.
اینجا یک جورهایی آخر دنیاست، دهکده ییلاقی جهان نما بسیار زیبا و بکر است فارغ از هر گونه سر و صدا و دور از هر گونه آثار تمدن مانند آب و برق و تلفن و غیره است. درافق سمت راست دشت گرگان ودر سمت چپ ساحل وخلیج زیبای گرگان ودر زیر پا روستاها وشهرهای گرگان وکردکوی ، بندر ترکمن، بندرگز قابل رصد کردن است. وجود چشمه‌های فراوان ،وسعت دشت ، درکنار گلها وگیاهان دارویی وجنگلی وکوهستانی زیبایی خاصی به این دهکده بخشیده است.
همچنین این دهکده ییلاقی در داخل منطقه حفاظت شده قرار دارد. دهکده با برخورداری از طبیعت و چشم اندازهای زیبا، جنگل‌های پهن برگ و سوزنی برگ، جانوران وحشی از منابع اکوتوریستی با ارزش استان گلستان است.
روستایی بر فراز ابرها
روستایی بر فراز ابرها
روستایی بر فراز ابرها
روستایی بر فراز ابرها
روستایی بر فراز ابرها

سارا حقیقت

سارا حقیقت شنبه 18 مهر 94 - 20:46

خیلی قشنگه و دلچسبه

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]