فرود اضطراری بوئینگ در مهرآباد

فرود اضطراری بوئینگ در مهرآباد

بویینگ 747 بار دیگر حادثه آفرین شد ...
بر اساس گزارش روابط عمومی فرودگاه مهرآباد ، این هواپیما به علت آزاد نشدن دریچه چرخ سمت چپ هواپیما در فرودگاه مهرآباد فرود اضطراری کرده و در ساعت 12:45 مسافران بدون مشکل از هواپیما تخلیه شدند.
به گزارش خبرنگار مهر، یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی ماهان که صبح امروز از تهران به بندرعباس عازم بود، به دلیل نقص فنی در فرودگاه مهرآباد فرود اضطراری کرد.
این هواپیما که از نوع بوئینگ ۷۴۷ بود، به دلیل از دست دادن یک موتور خود مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد شد.
گزارشها تایید می‌کند که تمامی مسافران این هواپیما در سلامت هستند.
قطعاتی از موتور شماره ۳ از هواپیما جدا شد
در همین حال، معاون تعمیرات و مهندسی خط پرواز شرکت هواپیمایی ماهان با اشاره به جزئیات فرود اضطراری هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ در فرودگاه مهرآباد، گفت: در زمان پرواز قطعه‌ای از موتور شماره ۳ هواپیما جدا شد.
فرامرز سروی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: این هواپیما صبح امروز دقایقی پس از پرواز به سمت بندر عباس، با مشکل فنی مواجه شد که بلافاصله خلبان متوجه این موضوع شد و هواپیما را سالم به فرودگاه بازگرداند.
وی با اشاره به اینکه در زمان پرواز قطعه‌ای از موتور شماره ۳ هواپیما جدا شد، افزود: پس از این اتفاق، خلبان هواپیما را به سمت فرودگاه هدایت کرد و به سلامت به زمین نشست. در ادامه مسافران از این هواپیما پیاده و با هواپیمای دیگری عازم بندرعباس شدند.
معاون تعمیرات و مهندسی خط پرواز شرکت هواپیمایی ماهان ادامه داد: به محض تامین قطعات، این هواپیما وارد خط پرواز می‌شود و مشکل خاصی برای این هواپیما به وجود نیامده است.
یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی ماهان که صبح امروز از تهران به بندرعباس عازم بود، به دلیل نقص فنی در فرودگاه مهرآباد فرود اضطراری کرد. این هواپیما که از نوع بوئینگ ۷۴۷ بود، به دلیل از دست دادن یک موتور خود مجبور به فرود اضطراری در فرودگاه مهرآباد شد.
گفته می‌شود قطعاتی از موتور شماره ۳ که از هواپیمای بوئینگ ۷۴۷ جدا شده بود، در حوالی اسلامشهر پیدا شده است.
منبع :http://www.mehrnews.com/
فرود اضطراری بوئینگ در مهرآباد
فرود اضطراری بوئینگ در مهرآباد
فرود اضطراری بوئینگ در مهرآباد
فرود اضطراری بوئینگ در مهرآباد
فرود اضطراری بوئینگ در مهرآباد

ستاره فربد مهر

ستاره فربد مهر پنجشنبه 23 مهر 94 - 15:16

:( چقدر تلخ

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]