چرا به ایتالیا سفر کنیم؟

چرا به ایتالیا سفر کنیم؟

ایتالیا یکی از کشورهایی است که به دلیل جاذبه‌های دیدنی و منحصر به فردش دوست داران زیادی دارد به طوری که ایرانی‌ها هم به لیست علاقمندان آن پیوسته اند و لحظه شماری می‌کنند تا به تعطیلاتی بر خورد کنند تا بتوانند به مسافرتی دور دست به ایتالیا بروند و از آنجا دیدن کنند! اگر باور ندارید نگاهی به لیست‌ها و ظرفیت‌های تورهای ایتالیا بیندازید!
اگر شما هم قصد دارید در آینده ای نزدیک سری به ایتالیا بزنید این معرفی ما را بخوانید تا بتوانید با پیش فرضی جامع با این کشور روبرو شوید. با ما همراه باشید:
راهنمای سفر به ایتالیا
ایتالیا را به خاطر ۴۶ میلیون گردشگری که در سال ۲۰۱۱ در آن ثبت شده به عنوان پنجمین کشور گردشگری دنیا مشهور شده است. این کشور در موقعیت جنوب اروپا واقع شده که با یونانی‌ها به فرهنگ آفرینی مشغول بوده و کشوری منحصر به فرد برپا کرده اند که هر ساله تعداد میلیونی گردشگر به خود از آن‌ها پذیرایی می‌کند. اگر می‌خواهید بدانید پتانسیل هایی که ایتالیا را معروف کرده بدانید باید به آشپزی، لوازم لوکس، خودرو‌ها و وسایل مکانیکی نظیر موتورسیکلت‌های اسپورت و لوکس، لوازم و اثاثیه منزل، دریاچه‌ها و کوه هایش دقت کنید.
ایتالیا را کشور زیبایی‌ها یا زیبا شهرت داده اند.
مرز مشترک ایتالیا با سوئیس و فرانسه و اتریش و اسلوانی است. در واقع همسایه‌های این شبه جزیزه کشورهایی پر رفت و آمد و مشهورند که بر شهرت ایتالیا نیز افزوده اند. سه دریایی که ایتالیا را احاطه کرده اند لیگوریان، ساردینیان و تیرهنیان در سمت غرب ایتالیا و در جنوب با دریای سیسیلیان و لونیان و درن هایت از سمت شرق هم با آدریاتیک می‌باشد.
مذهب مردم ایتالیا اغلب مسیحی کاتولیک است. از نظر آب و هوایی هم باید این شبه جزیره را مدیترانه ای و متنوع فرض کرد که در بسیاری از اوقات در برخی جاها تابستان گرم و خشک و زمستان‌های سرد و مرطوب دارند.
دیدنی‌های ایتالیا در راهنمای سفر ایتالیا
ایتالیا روی هم رفته دارای ۴۷ مکان دیدنی است که ۴۴ تای آن را مکان‌های فرهنگی و مابقی که ۳ تاست را جاذبه طبیعی تشکیل داده است. بنابراین اگر می‌خواهید محیط‌های فرهنگی را دیدن کنید باید به ایتالیا حتما سفر کنید. عمده شهرهای توریستی ایتالیا شهر‌های رم، میلان، فلورانس، ناپل، پیزا، ونیز و جنوا می‌باشند.
از جمله مکان‌های دیدنی که می‌توانید در ایتالیا آن جا را ببینید و بیشترین گردشگر را به خود جلب می‌کنند موارد زیر می‌باشند:
پله‌های اسپانیایی، پل پونته وکیوی شهر فلورانس، صخره‌های ساحلی جزیره کاپری و برج پیزاواتیکانمیدان گلادیاتور ها، پانتئون، کلیسای سنت پیتز، قلعه سنت آنجلو، موزه ملی رم،، فواره توری، کلیسای سانتاماریا ماجیوری،میلان بابرینی،بنای کلوسیوم، میدان و کلیسای سان مارکو، موزه فلورانس
بسیاری از افراد دوست دارند در ایتالیا به ورزش‌های آبی بپردازند و بسیاری از بانوان هم از کلاس‌های فشرده آشپزی بهره مند می‌شوند.
چرا به ایتالیا سفر کنیم؟
چرا به ایتالیا سفر کنیم؟
چرا به ایتالیا سفر کنیم؟

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]