ریزش سقف برج آزادی

ریزش سقف برج آزادی

مدیر مجموعه آزادی با ابراز نارضایتی شدید از این وضعیت گفت: از چند ماه گذشته پیش بینی چنین اتفاقی را می‌کردیم و به همین منظور بارها به شورای شهر و شهرداری تهران تذکر دادیم که روند بازسازی به کندی انجام می‌شود، اما متاسفانه توجهی نشد.

غلامحسین شاه علی افزود: نظر ما این بود تا بازسازی این مجموعه فاز به فاز پیش برود، اما سه فاز به طور همزمان انجام و عایق رطوبتی برداشته شد و هم اکنون نیز هیچ اقدامی نمی‌توان کرد.

مدیر مجموعه آزادی گفت: بازسازی این مجموعه از بهمن پارسال آغاز شد و به قول شهرداری قرار بود تا قبل از 22 بهمن تمام شود اما متاسفانه کار با کندی پیش می‌رود.

شاه علی با اشاره به شنیده هایی مبنی براینکه هنوز حتی قرارداد بسته نشده و دستمزد پیمانکار پرداخت نشده است افزود: اگر طرح بازسازی تا به این اندازه بی سروسامان است چرا آن را شروع کردند.

وی با بیان اینکه همه این موارد را به صورت کتبی به مراجع ذیربط اعلام کردیم اما هنوز اتفاقی رخ نداده است گفت: به ما پاسخ دادند که نمی‌خواهیم دقت را فدای سرعت کنیم در حالی که می‌توانستند با افزایش تعداد تیم‌ها به اتمام این طرح کمک کنند.

مدیر مجموعه آزادی افزود: روزهای بلند و آفتابی تابستان و بهار را از دست دادند و اکنون در این شرایط گرفتار شدیم؛ شرایطی که روز به روز خسارت‌های بیشتری را به مجموعه آزادی وارد می‌کند.

محوطه بیرونی و اداری برج آزادی در برخی نقاط با نشتی آب و در برخی مکان‌ها با ریزش سقف همراه است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
ریزش سقف برج آزادی

میثم میرمرادی

میثم میرمرادی ﺳﻪشنبه 12 آبان 94 - 09:36

ای وایییی واقعا تاسف باره

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]