هتلی رویایی در میان کوهها

هتلی رویایی در میان کوهها

"پست هتل "یکی از آن 5 ستاره‌های کوهستانی است که دارای چشم اندازی بی نظیر در روستای لیک لوئیس در قلب کوهستان راکی و پارک ملی بنف که قدیمی‌ترین پارک ملی کشور پهناور کانادا است قرار دارد. این پارک طبیعی فوق العاده در نزدیکی شهر "بنف" در استان آلبرتای کانادا واقع شده است. در میان کوهستان‌های دنیا هتل کوهستانی با 5 ستاره وجود دارد که امروز به عنوان یکی از زیباترین هتل‌های 5 ستاره کوهستانی در جهان مشهور شده است.
مسافران این هتل‌ها که از دوستداران ورزش اسکی و ماجراجویان کوهستانی هستند ،فهرستی از بهترین غذاها با مواد طبیعی را باید در رستوران پست هتل مشاهده کنند. ساختمان هتل نیز زیبایی‌های خاص خود را دارد، زیرا سابقه احداث آن به سال 1942 باز می‌گردد و در سال 1998 بازسازی شده است. در مجموع 97 سوئیت دارد. این هتل در رده هتل‌های لوکس کلاسیک قرار می‌گیرد.
این هتل جوایز متعددی را نیز به خود اختصاص داده که از جمله می‌توان به بهترین هتل ویژه اسکی در سال 2014 و قرارگیری در لیست 50 هتل برتر دنیا از سوی تراول اند لژر در سال 2014 اشاره کرد.
از مهمترین امکانات هتل می‌توان به سالن ملاقات و کنفرانس اختصاصی، دسترسی ویژه معلولان، اینترنت پرسرعت، برنامه‌های ویژه کودکان، استخر سرپوشیده و ... اشاره کرد.

هتلی رویایی در میان کوهها
هتلی رویایی در میان کوهها
هتلی رویایی در میان کوهها
هتلی رویایی در میان کوهها

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]