شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

نه دلیل برای سفر به ترکیه

1 - قیمت‌های مناسب : ترکیه یکی از ارزان‌ترین مقاصد گردشگری است. رستوران‌ها غذای ارزان در اختیار شما خواهند گذاشت و قیمت بعضی هتل‌ها تنها ۶ پوند برای هر شب است.

2 - اهالی مهمان نواز : مردم ترکیه بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند، آنها از صمیم قلب خواهان برقراری ارتباط خوب و دوستانه با توریستان ایرانی می‌باشند .

3 - غذای خوب : منوی غذای اکثر رستوران‌ها متنوع است و شما می‌توانید از بین گزینه‌های موجود غذایی را که سازگار به ذائقه شماست انتخاب کنید. در سراسر ترکیه رستوران‌های فوق العاده ای وجود دارد که غذاهای لذیذ، گوشت کباب شده و نان بسیار تازه سرو می‌کنند.

4 - هزینه‌های پایین : بر خلاف کشورهای پرطرفداری مانند اسپانیا، یونان و ایتالیا، خریدن غذا و نوشیدنی در ترکیه بسیار به صرفه‌تر می‌باشد . همچنین شما می‌توانید بدون صرف هزینه برای ویزا به ترکیه رفته و هدیه‌ها و لباس‌های زیبایی را نیز به قیمت مناسب تهیه نمایید .5 - آب وهوا : اگر نور خورشید را دوست دارید حتما به ترکیه سفر کنید، چون در این کشور هوا نسبتا گرم بوده و نسیمی که از دریا می‌وزد برای خیلی‌ها نعمت است!

6 - مناظرزیبا : کوهستان‌های بسیار زیبایی ترکیه را احاطه کرده اند. ترکیه کشور زیبایی‌های طبیعیست و به هر طرف که رو کنید با زیبایی‌های کم نظیر مواجه خواهید شد.

7 - سواحل متنوع : در ترکیه آنقدر ساحل‌های زیبا وجود دارد که انتخاب یکی از آنها دشوار است. حتما به سواحل فیروزه ای سری بزنید و از منظره آب‌های شفاف آن لذت ببرید. اگر خلوت و تنهایی را دوست دارید به ساحل gemile بروید و از ترکیب آرامش و زیبایی همزمان بهره ببرید.

8 - امکانات گسترده رفاهی و سرگرمی :سفر به ترکیه قطعا برای شما جذاب خواهد بود چرا که جاذبه‌های دیدنی و تاریخی متعددی در طی سفر وجود دارد که گردشگران بر اساس سلیقه خود آن را تجربه می‌نمایند .

9 - هتل‌های فوق العاده : اگر دوست دارید در یک هتل لوکس اقامت کنید هتل‌های *۵ زیادی در دسترس شما خواهد بود که همه قیمت هایی مناسب دارند. اکثر این هتل‌ها خدماتی مثل تفریحات سنتی، حمام ترکی و غذاهای عالی را به میهمانان ارائه می‌دهند.

شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]