ممنوعیت‌های ترافیکی تهران ویژه اجلاس بین‌المللی گاز / تعطیلی مدارس مناطق 1، 2 و 3 تهران در روز دوشنبه

ممنوعیت‌های ترافیکی تهران ویژه اجلاس بین‌المللی گاز / تعطیلی مدارس مناطق 1، 2 و 3 تهران در روز دوشنبه

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت تمهیدات پلیس برای برگزاری اجلاس سران کشورهای صادرکننده گاز در تهران را تشریح کرد.
به گزارش عصرایران، سرهنگ مراد مرادی، در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: براساس دستور ریاست پلیس پایتخت امروز و فردا پلیس راهور به مناسبت برگزاری سومین اجلاس سران کشورهای صادرکننده گاز در آماده باش کامل خواهد بود و طرح ویژه ترافیکی در سراسر پایتخت به اجرا در می‌آید.
وی با بیان اینکه براین اساس محدودیت‌ها و ممنوعیت‌هایی برای تردد در اطراف سالن اجلاس سران اعمال می‌شود، اظهار کرد: همچنین در سراسر معابر و بزرگراه‌های منتهی به سالن اجلاس سران، پلیس حضور ویژه‌ای خواهد داشت.
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور پایتخت با اشاره به ممنوعیت‌های ترافیکی اعمال شده در اطراف محل اجلاس سران نیز خاطرنشان کرد: براین اساس پلیس از ساعت 10 صبح فردا تا زمان پایان اجلاس در محل‌های خود مستقر شده و نسبت به روان سازی ترافیک و انجام ماموریت خود اقدام خواهد کرد.
وی افزود: از ساعت 14 فردا در بزرگراه چمران در مسیر جنوب به شمال از بزرگراه نیایش و در مسیر شمال به جنوب از پل پارک‌وی و یادگار امام ممنوعیت کامل تردد داریم.
وی با بیان اینکه در بزرگراه مدرس نیز ممنوعیت تردد وجود داشته، ادامه داد: از مبادی ورودی بزرگراه صدر و پل صدر به سمت پل پارک‌وی و خیابان ولیعصر ممنوعیت تردد داریم.
به گفته مرادی، در خیابان یمن و خیابان رشیدالدین فضل الله نیز ممنوعیت تردد اعمال شده، ضمن اینکه در زمان برگزاری اجلاس هیچ یک از وسایل نقلیه سنگین شامل کامیون، کامیونت، میکسر و ... امکان تردد در بزرگراه و شریان‌های پایتخت را ندارند.
همچنین روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد:‌" به منظور تسهیل در امور ترافیکی و انتظامی در محدوده محل برگزاری سومین اجلاس سران کشورهای صادر کننده گاز در تهران، کلیه مدارس آموزش و پرورش مناطق 1،2،3 شهر تهران روز دوشنبه 2 آذر ماه تعطیل هستند."
ممنوعیت‌های ترافیکی تهران ویژه اجلاس بین‌المللی گاز / تعطیلی مدارس مناطق 1، 2 و 3 تهران در روز دوشنبه

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]