شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

ترکیه کشوری است تاریخی با فرهنگی نزدیک به ایران ، که مقصد سفر خیلی از ایرانی‌ها می‌باشد . شهر‌های ترکیه دارای خصوصیات متفاوتی است که بر گرفته از فرهنگ آسیاسی و معماری اروپایی خود را آماده پذیرش میلیون‌ها توریست و مسافر می‌کنند.
در میان تمام این شهر‌ها کوش آداسی داستان متفاوتی دارد .
کوش آداسی نه تنها شهری است با سواحل آقتابی ، مساجد زیبا و کباب‌های خوشمزه بلکه شهری است با قابلیت انجام فعالیت‌های مختلف ، جشن‌های شبانه ، هتل‌های فوق العاده ، فضا و آب و هوای بی نظیر ، غذاهای خوشمزه و تاریخی تراژیک و زیبا .
کوش آداسی برای هر دسته و هر سنی جذابیت‌های خود را دارد ، پس اگر مجرد هستید یا متاهل ، یا برای دوران بازنشستگی خود برنامه ریزی می‌کنید و یا حتی می‌خواهید یک ملاقات کاری را ترتیب دهید ، این شهر زیبا تمام نیازها و انتظارات شما را پاسخ می‌دهد.

اما چرا کوش آداسی ؟
این شهر دارای نکات مثبت بسیاری است اما خوب ما به 10 مورد آن در این قسمت اشاره می‌کنیم .

1 - اگر اهل شنا کردن هستید ، دریای کوش آداسی بهترین مکان برای این کار است . دریایی آرام و تمیز با آب هایی نسبتاً گرم . اما اگر تنها از قدم زدن در سواحل لذت می‌برید پس باید پای بر سواحل ماسه ای و شنی کوش آداسی بگذارید چون آرامشی وصف ناپذیر را به شما خواهد داد.
2 - اگر اهل کنکاش در تاریخ هستید و به تعبیری تاریخ نورد هستید ، کوش آداسی دارای مکان‌های مختلفی است که داستان‌های بیشماری را از چندین هزار سال پیش برای شما بازگو خواهند کرد .
3 - آب و هوای کوش آداسی در اکثر سال آفتابی است و در زمستان می‌توانید زیر نور آفتاب از نسیم خنکی که از سمت دریا می‌آید لذت بسیاری ببرید .
4 - اگر اهل جشن‌ها و کلوپ‌های شبانه هستید ، در کوش آداسی تعداد بیشماری از آنها قرار دارد که در آنها می‌توانید بسیار خوش بگذارنید .
5 - همه روزه سفر‌های کوتاه و دسته جمعی زیادی در این شهر انجام می‌شود که شما را به مکان‌های خاصی خواهند برد . پس از پیک نیک‌های دسته جمعی لذت می‌برید این نیاز شما نیز در کوش آداسی پاسخ داده خواهد شد .
6 - غذاهای محلی کوش آداسی فوق العاده خوشمزه هستند پس به هیچ عنوان آنها را از دست ندهید .
7 - کوش آداسی مردم خونگرم و مهربانی دارد که می‌توانند در بسیاری از مواقع به کمک شما بیایند و از همنشینی با آنها لذت ببرید .
8 - ورزش‌های آبی متفاوتی که در سواحل این شهر انجام می‌شود خود دلیل دیگری است که می‌توانید لحظات خوبی داشته باشید .
9 - کوش آداسی به خاطر موقعیتش فاصله نزدیکی به کشور یونان دارد . پس شما هم می‌توانید با تهیه تنها یک بلیط کشتی سفری یک روزه را به کشور یونان تجربه کنید .
10 - جشن‌ها و نمایشگاه‌های متعددی هرساله در کوش آداسی برگزار می‌شود . اگر آنها با سفر شما مقارن شد حتما دیدن از آنها را تجربه کنید .

شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]