هیجان‌انگیزترین تفریحات پاییزی

هیجان‌انگیزترین تفریحات پاییزی

کشتی‌های تفریحی (کروز)
کشتی‌های تفریحی در سالهای اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است و گردشگران بیشماری در دنیا برای لذت وتفریح روی آب، سفر با این کشتی‌ها را انتخاب می‌کنند. خط کروز کارائیب، نروژ، هلندو آمریکا هر سال بر تعداد کشتی‌ها خود می‌افزایند. این مسیرها زیبایی‌های طبیعی زیادی دارد و گردشگران همیشه مشتاق سفر با آنها. از داخل این کشتی‌های تفریحی درطول سفر در میان هر دو قاره اروپا و آمریکا، مناظر و چشم‌اندازهایی را مشاهدهخواهید کرد که همانند کارت پستال می‌مانند و خاطره ای زیبا در ذهنتان بر جای می‌گذارند.
بالن سواری
بالن سواری نیز از دیگرلذت هایی است که باید در روزهای پاییز در مناطق زیبا آن را امتحان کنید. بالون هااصولا بین 4 تا 14 نفر ظرفیت دارند و این تعداد به طول سفر بستگی دارد. سوار براین بالون‌های آرام، می‌توانید کوهستان و دشت‌های پاییززده و درختان زرد و قرمزشده را از دل آسمان تماشا کنید.
قطار بخار
یکی از زیبایی‌های طبیعتدر دره و رودخانه Connecticut در آمریکا قرار دارد که طبیعتآن در پاییز زیبایی فوق العاده ای دارد. این دره، خط قطاری دارد که در سال 1892میلادی ساخته شده است و از دل این دره عبور می‌کند و می‌توانید چشم‌اندازهایرویایی طبیعت را از نزدیک مشاهده کنید. این قطار بخار با سرعت 20 مایل در ساعتحرکت می‌کند.
بانجی
یکی از هیجان‌انگیزترینتفریحات، بانجی جامپینگ است. حالا تصور کنید این تفریح دوست داشتنی را در دل طبیعتو میان درختان و طبیعت زیبای پاییز انجام دهید. یکی از زیباترین سایت‌های بانجی درکانادا قرار دارد که از سال 1992 میلادی از بالای ضخره‌ها امکان پرش را برایدوستداران این ورزش مهیا می‌کند.
سفر با کشتی در رودخانه
گشت و گذار در روخانه‌های زیبای دنیا با کشتی‌های مسافرتی نیز هیجان زیادی دارد. از جمله آنها می‌توانبه کشتی‌سواری رودخانه هادسن اشاره کرد که حدود نصف روز طول می‌کشد و در طول اینسیاحت می‌توانید از زیبایی‌های اطراف نهایت لذت را ببرید.
هیجان‌انگیزترین تفریحات پاییزی
هیجان‌انگیزترین تفریحات پاییزی
هیجان‌انگیزترین تفریحات پاییزی

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]