شب‌های بهاری توکیو

شب‌های بهاری توکیو

توکیو پایتخت کشور ژاپن است. جمعیت آن ۱۲ میلیون نفر است. این شهر یکی از بزرگ‌ترین پایتخت‌های صنعتی جهان است. نام فرودگاه بین‌المللی توکیو ناریتا می‌باشد که 66 کیلو متر تا توکیو فاصله دارد.
فق توکیو بسیار زیبا و بی‌نظیر است که آن را از دیگر شهرهای بزرگ دنیا مجزا می‌کند. 15 برج این شهر بالای 200 متر ارتفاع دارد. توکیو به دلیل تراکم و گستردگی دارای جاذبه‌های بی‌مانندی است. در هر گوشه شهر به نظر می‌رسد افق ویژه‌ای دیده می‌شود.
توکیو با روشنایی نئون و معماری معاصر بسیار جذاب به نظر می‌رسد و مانند نیویورک معمولا در فیلم‌ها به خاطر زیبایی و چشمنواز بودن آن به تصویر کشیده می‌شود. یک واقعیت جالب اینکه توکیو بزرگترین ناوگان هلی‌کوپتر دنیا را برای فائق آمدن بر شرایط غیرعادی ترافیک دارد.
می‌دانید که ژاپن کشوری جزیره‌ای است و مرکب از 4 جزیره اصلی بنام‌های هکیدو، هنشو، شیکـوکــو، کیـوشــو و 6848 جزیره کوچک ( مجموعاً 6852جزیره ) می‌باشد. توکیو در جزیره هونشو قرار دارد.هرکسی در توکیو بوده می‌داند که این شهر یکی از زیباترین مناظر شبانه را دارد و این عکس‌های دیدنی را که توسط عکاسان رویترز گرفته شده اند، به خوبی این مطلب را ثابت می‌کنند.
شب‌های بهاری توکیو
شب‌های بهاری توکیو
شب‌های بهاری توکیو
شب‌های بهاری توکیو

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]