هتل صحرای مراکش

هتل صحرای مراکش

هتل صحرای مراکش،نگین معماری و گردشگری در شمال آفریقا شناخته شده و همواره این هتل دیدنی برای گردشگران به عنوان مکانی خاص مورد توجه قرار گرفته و کمتر کسی است که با سفر به مرکش نشده باشد که سری هم به این هتل نزند. هتلی در شمال آفریق با طراحی خاص و الگو گرفته از دو ترکیب معماری هندی و ونیزی.
هتل صحرای مراکش و معماری جالب و دیدنی آن در زمینی که متراژ کلی آن ۵۴ هکتار است احداث که در کناز آن نیز بغ هایی زیبایی هم دیده می‌شود که شب هنگان با نورپردازی بخشی از آن مکانی بکر و دیدی را در دل کویر خلق می‌کند.
قبل از هرچیز بهتر است که به محوطه خارج از هتل صحرای مراکش اشاره کنیم، که ساختمان و دیوارهای این بی نظیر آن با باغ و یا بهتر بگوییم با درختانی زیبا و سر سبز که بیشتر درخت نخل و زیتون هستند احاطه شده است.
هتل صحرای مراکش که از نگاه گردشگران و معماران برجسته دنیا به عنوان نگینی ارزشمند و خاص در شما آفریقا از آن یاد می‌شود، جمعا دارای ۸۹ اتاق و ۱۵ سوئیت لوکس است که معماری این هتل مابین کاخ اصلی و چهار ساختمان دیگری که گسترش یافته، قرار دارد و هر کدام از ساختمان‌های کوچک آن از ۳۶ اتاق، ۴ سوئیت لوکس و یک مجموعه خانوادگی تشکیل شده و همچنین پاسیو مرکزی یک فضای باغ خصوصی و کاهخ‌های ویژه را شامل می‌شود.
به عباراتی دیگر تصویر زیر نمایی از اتاق‌های لوکس است که از سقف تا پایین آن به زیباترین شکل ممکن طراحی شده است، همچنین باید به این اشاره کرد که در این اتاق دو شومینه قرار دارد که با ساختار لوکس تجربه بسیار عالی را به مهمان می‌دهد
هتل صحرای مراکش
هتل صحرای مراکش
هتل صحرای مراکش
هتل صحرای مراکش

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]