شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

نحوه دریافت ویزای توریستی امارات متحده عربی
دریافت ویزای توریستی برای امارات متحده عربی بسیار آسان و راحت شده و تقریبا کلیه شرکت‌های مسافرتی این کار را با دریافت وجهی انجام می‌دهند.
این ویزاها در انواع 14 روزه و 1 ماهه و 3 ماهه قابل دریافت می‌باشد و گاها ویزای 1 ماهه با مراجعه به اداره مهاجرت و پرداخت وجه قابل تبدیل به 2 ماهه می‌باشد.ویزای 3 ماهه را فقط بعضی از شرکت‌های مسافرتی نظیر شرکت هواپیمایی العربیه صادر کرده و قیمت آن متفاوت می‌باشد.
زمانی که صدور ویزا دبی طول می‌کشد:
3-10 روز برای ویزای نرمال بسته به روز و زمان درخواست و 1-3 روز برای ویزای ارجنت (اضطراری) زمان لازم است. گاها بعضی شرکتها ویزا را تاپ ارجنت (فوق اضطراری) نیز ارائه می‌نمایید.
از صدور ویزا برای زنان مجرد زیر 30 سال معمولا جلوگیری می‌شود مگر اینکه همراه پدر و یا همسر خود قصد سفر داشته باشند.
• صدور ویزا برای افراد بالای 55 سال نیز بسیار مشکل می‌باشد.
• در صورت عدم ترک کشور در تاریخ مقرر، در فرودگاه دبی یک جریمه 100 درهمی به ازاء هر روز تاخیر از مسافر اخذ می‌شود.
در صورتی که قصد ورود به کشور امارات از طریق فرودگاه شهری غیر از دبی (ابوظبی، شارجه و ..) را دارید،میبایست ویزای ورود به همان شهر را تقاضا نمایید
برای تهیه این ویزا 500 درهم اخذ میکنند.
ویزای ترانسپورت – این ویزا نوع دیگری از ویزیت ویزا است که دارای مدت 14 روز است و قابل تمدید نیست معمولا این تورهای 3 شب و4 روز از این نوع ویزا استفاده میکنند. هزینه این ویزا حدود 400 درهم میباشد(آزانسهای مسافرتی دبی
ویزای کار دبی
معمولا توسط کفیل یا شرکتی که شما را استخدام کرده باید اقدام شود . این ویزا به شما امکان اقامت 3 ساله در دبی را میدهد.جهت کارکردن باید دارای این نوع ویزا باشید . (در حال حاضر گرفتن این نوع ویزا برای ایرانیان مشکل میباشد و بستگی به محل کاروقدرت کفیل دارد .البته غیر ممکن نیست.)
تعداد دیگری هم ویزا اقامت وجود دارد که هزینه‌های بسیار بالایی دارند مثل .ویزای شریک لایسنس که جهت آغاز یک شرکت جدید استفاده میشود و یا ویزای اقامت برای خرید خانه البته همه این ویزا‌ها اقامت 3 ساله هستندوهر 3 سال باید تمدید شوند.

شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

مهدیه جمالی

مهدیه جمالی دوشنبه 16 شهریور 94 - 22:24

نرخ الان چحوریه؟

فریده انتظاری

فریده انتظاری ﺳﻪشنبه 17 شهریور 94 - 13:47

http://www.visainfocenter.com/ خانم جمالی عزیز برای قیمت‌ها میتونید به این سایت مراجعه کنید

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]