شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

در دبی چی بخوریم(1)
در دبی پیدا کردن غذاهای خاصی که بتوانند نماینده این شهر مدرن باشند کار سختی است. غذاهای که در دبی معروف هستند به فراوانی در لبنان و ایران یافت می‌شود. اما اگر مایل باشید که غذایی حاضری و سریع میل کنید می‌توانید به مکان هایی به نام (Shawarma) بروید. دراین مکان‌ها گوشت گوسفند یا مرغ به صورت کبابی و طعم دار شده در نان‌های پیتا (نان گرد) به شکل ورقه ورقه شده چیده شده است که شما مسافران تور دبی می‌توانید آن را با سس نوش جان کنید و لذت ببرید.
غذاهای بین المللی هم در اینجا به نحو خوبی سرو می‌شود. در دبی برای هر ذائقه و سلیقه ای رستوران‌های فراوانی وجود دارد.مثلا رستوران‌های بین المللی به فروانی در هتل‌های 5 ستاره این شهر وجود دارند. سرویس دهی این رستوران‌ها بسیار عالی و بی نظیر است و منوی آن‌ها متشکل از غذاهای معروف و پرطرفدار بین المللی است که اکثرا مورد انتخاب مهمانان قرار می‌گیرد.
مسافران تور دبی که علاقه مند به فست فود هستند خوب است بدانند که فست فودهایی که به سبک غربی تهیه و سرو می‌شوند در دبی به وفور پیدا می‌شود. علاقه مندان به غذاهای خانگی می‌توانند به رستوران‌های زنجیره ای دبی مانند مک دونالد , کی اف سی (KFC) , کینگ برگر (Burger king) و... مراجعه کنند.


شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

مهدی حسن پور

مهدی حسن پور چهارشنبه 18 شهریور 94 - 21:54

به به

فاطیما راد

فاطیما راد پنجشنبه 19 شهریور 94 - 12:14

likee

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]