شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

سفر دو و نیم روزه به شهر تاریخ؛ همدان (1)
پیشنهاد رفتن به شهر همدان و مناطق دیدنی اطراف آن یک سفر دو و نیم روزه و برای برطرف کردن خستگی کار هفتگی است. سفری که باتوجه به زیبایی همدان و آب و هوای منطقه می‌تواند به تجدید انرژی شما برای شروع هفته‌ای جدید بسیار کمک کند.
حرکت به سوی همدان
چمدان‌ها و بار سفر را ببندید و عصر چهارشنبه سفر خود را در کنار خانواده به سوی همدان شروع کنید. پیشنهاد می‌کنیم باتوجه به زمان تاریک شدن هوا و ترافیک شهر قبل از ساعت 2 بعد از ظهر از شهر خارج شده باشید تا بتوانید با آرامش کامل در طول مسیر سفر رانندگی کنید. از تهران تا شهر همدان 337 کیلومتر فاصله است و از دو مسیر می‌توان به سمت این شهر حرکت کرد. مسیر اول تهران- ساوه – همدان است و مسیر دوم تهران- قزوین- تاکستان- همدان است که ما به شما مسیر اول را توصیه می‌کنیم که حداقل یک ساعتی نزدیک‌تر و مسیری خلوت‌تر دارد. اگر پیش از ساعت 4 بعد از ظهرحرکت کنید، قبل از ساعت 7 شب به همدان خواهید رسید.
بهتر است از چند روز قبل برای اقامت خود در شهر همدان هتل رزرو کنید. این شهر دارای انواع هتل‌های 3 و 4 ستاره است که با توجه به ستاره و نوع خدمات پول دریافت می‌کنند. برای داشتن شماره تلفن‌های هتل‌های شهر می‌توانید خیلی راحت از هر کجا که هستید با شماره مرکز اطلاع رسانی تلفن شهر همدان (3333333-0811) تماس بگیرید. پیشنهاد دیگرمان هم این است که برای اولین شب سفر خود شامی سبک از تهران همراه داشته باشید و بعد از خوردن شام شب را زودتر در هتل بخوابید تا به اندازه کافی انرژی برای روز بعد سفر خود داشته باشید.

شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

سارا حقیقت

سارا حقیقت جمعه 20 شهریور 94 - 14:50

like

فاطیما راد

فاطیما راد جمعه 20 شهریور 94 - 15:09

دلم سفر خواست

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]