سوئیت‌های شناور، جاذبه‌ای برای گردشگران در بوشهر

سوئیت‌های شناور، جاذبه‌ای برای گردشگران در بوشهر

ساخت و بهره‌برداری از سوییت‌هایی شناور، در راستای پیشبرد اهداف گردشگریِ دریایی استان بوشهر بزودی انجام می‌شود.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، «ناصر امیرزاده»، معاون گردشگری این استان، با اشاره به هفته گردشگری، گفت: بزودی سوئیت‌هایی شناور در راستای پیشبرد اهداف گردشگری دریایی در بوشهر ساخته و بهره‌برداری می‌شود. این سوئیت‌ها توسط شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد - سرمایه‌گذار دهکده گردشگری امید بوشهر - و همچنین بهره‌بردار دهکده گردشگری ساحلی پازارگاد در شیرینو شهرستان کنگان ساخته شده‌اند.
معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری استان بوشهر همچنین با بیان اینکه «ان‌شاءلله بزودی شاهد تحولی عظیم در گردشگری دریایی بوشهر خواهیم بود»، ادامه داد: استان بوشهر با توجه به تحولات اخیر و جذب سرمایه‌گذار در حوزه گردشگری، بعنوان قطب گردشگریِ دریایی کشور شناخته خواهد شد.
او همچنین با اشاره به شعار «گردشگری برای همه - همه برای گردشگری»، به‌عنوان شعار ملی امسال، اضافه کرد: شعار ملی روز گردشگری امسال نیز در راستای همان شعار جهانی نام‌گذاری شده است؛ با این هدف که به کم‌توانان، ناتوانان، معلولان ذهنی و یا جسمی، کمک شود تا از مواهب گردشگری بهره‌مند شوند.
امیرزده در پایان از برگزاری تور کارگاهی برای دانش‌آموزان استثنائی، بازدید آن‌ها از هتل‌ها، مراکز تفریحی، توریستی و گردشگری برای آشنائی و آموزش استفاده از این مواهب، همچنین برگزاری کارگاه تخصصی آشنایی با مناسب‌سازی محیط برای بخش خصوصی، به‌منظور ساخت مکان‌های قابل استفاده برای همه افراد، با همکاری اداره کل‌های گردشگری، بهزیستی، بنیاد شهید و امور ایثارگران و جانبازان، در طول این هفته به‌عنوان برنامه‌های هفته گردشگری امسال این استان خبر داد.
سوئیت‌های شناور، جاذبه‌ای برای گردشگران در بوشهر

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]