شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

با خستگی بعد از سفر چه کنیم ؟
گام چهارم
داخل هواپیما کمی نرمش کنید. برخیزید و کمی حرکت کششی کنید و در راهرو قدم بزنید. اگر نمی‌توانید از صندلی خود بلند شوید، روی همان صندلی تا حدودی پاهای خود را نرمش دهید. اگر در بین راه توقف دارید، در صورت امکان از هواپیما خارج شوید و قدم بزنید و نرمش کنید. این کار باعث می‌شود خون بدن در جریان بیفتد و از بروز درد جلوگیری کند و در نهایت موجب کاهش زمان مورد نیاز برای بهبود شما می‌شود.
گام پنجم
اگر هنگام صبح به مقصد رسیدید، قهوه یا نوشیدنی کافئین‌دار بنوشید. سعی کنید در طول روز چرت نزنید تا شب چرخه‌ی طبیعی خواب خود را حفظ کنید. قهوه، چای یا سودای کافئین‌دار شما را تا غروب هوشیار و بیدار نگه می‌دارد. بالعکس، اگر هنگام غروب به مقصد رسیدید، از نوشیدنی‌های کافئین‌دار دوری کنید تا چرخه‌ی عادی خواب شما به هم نخورد.
گام ششم
اگر هواپیمای شما هنگام صبح به زمین نشست، کمی نرمش کنید، مخصوصا در صورت امکان در فضای باز زیر نور خورشید یا فضاییکه نور مناسب دارد این کار را انجام دهید. نور و فعالیت به بدن شما کمک می‌کند تا ساعت درونی بدن خود را به حالت قبل برگردانید که در نهایت موجب تسریع بهبود شما می‌شود. اگر سخت بیدار می‌شوید، ساعت خود را کوک کنید.

شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

آدینه منفرد

آدینه منفرد شنبه 21 شهریور 94 - 12:54

دوستان شما از چه راه حل هایی استفاده میکنید؟ راه حل هاتونو به اشتراک بذارید

فاطیما راد

فاطیما راد شنبه 21 شهریور 94 - 13:18

من استفاده از قهوه و کمی کشش هنگام خستگی

مهرداد قاسمی

مهرداد قاسمی شنبه 21 شهریور 94 - 13:29

من پاشنه پاهامو بلند میکنم و دوباره میذارم زمین ، تکرار این حرکت خستگی رو از پا میگیره

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]