شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

اگر در مدت اقامت در دبی نیاز به ویزیت پزشک پیدا کردید ، دو گزینه در اختیار شما است: خصوصی یا دولتی . در صورتی که بیمه پزشکی داشته باشید ، می‌توانید به بیمارستان‌های خصوصی مراجعه کنید و اگر حاضر به مراجعه به بیمارستان‌های دولتی هستید ، می‌توانید به بیمارستان راشد ( 043374000 ) ، بیمارستان اصلی اور‍ژانس در دبی ، واقع در کنار خور دبی ، یا به بیمارستان ایرانی ( 043440250 ) واقع در جاده الوصل در سطوه مراجعه کنید .
اگر نیاز به آمبولانس پیدا کردید ، برای خدمات اورژانسی شماره 999 را بگیرید ، و یا اینکه اگر وضعیت چندان بد نیست و می‌توانید خودتان به آنجا بروید درمان در بیمارستان راشد برای همه اورژانس‌ها رایگان است و مشاوره با پزشک 100درهم هزینه دارد و داروهای تجویز شده را می‌توان از هر داروخانه ای خریداری کرد . بیمارستان ایرانی برای مشاوره 50 درهم می‌گیرد و معمولاً از داروخانه بیمارستان داروی مجانی ارائه می‌کند .
در صورتی که نیاز به خدمات پزشکی برای کودکان داشتید بیمارستان الوصل (043241111) به عنوان یکی از بهترین مراکز مراقبت اطفال در خاورمیانه ) دولتی یا خصوصی ) مشهور است و نزدیک تقاطع وافی واقع شده است .

شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]