طولانی‌ترین مسیر پیاده روی

طولانی‌ترین مسیر پیاده روی

این مسیر پیاده روی در باواریا آلمان قرار گرفته و طولانی‌ترین مسیر پیاده روی (1300 متر) محسوب می‌شود که شما را قادر می‌سازد در ارتفاع 25 متری و بر فراز درختان راهپیمایی کنید. انتهای این مسیر به یک گنبد بیضی شکل ختم می‌شود که 44 متر ارتفاع دارد. پلکان مارپیچ دور گنبد بصورت 360 درجه دیدهای نفس گیری را به طبیعت اطراف ارائه می‌دهد. در هوای روشن شما همچنین می‌توانید خط الراس شمالی آلپ را نظاره گر باشید. مسیر پیاده روی همچنین بخشی از بزرگترین منطقه‌ی جنگلی حفاظت شده در اروپای مرکزی یعنی پارک ملی جنگلی باواریا است که اولین پارک ملی آلمان نیز می‌باشد.
برای شروع پیاده روی در این مسیر، بازدیدکنندگان باید سوار بر آسانسور شده یا از پله هایی بالا روند تا به باجه‌ی بلیط که در ارتفاع 8 متری بر روی پارکینگ واقع شده برسند. پس از خرید بلیط پیاده روی در این مسیر 1300 متری چوبی آغاز می‌شود و در طول حرکت زمین به آرامی پایین می‌رود، یا حداقل اینطور به نظر می‌رسد و احتمالا علت این امر نیز شیب نامحسوس مسیر است که حرکت در آن را مخصوصا برای والدینی که کودکان خود را در کالسکه حمل می‌کنند آسان‌تر کرده است. مشخص است که طراحان این مسیر قصد داشته اند که بازدیدکنندگان، خود را به عنوان بخشی از این محیط طبیعی حس کنند و به همین دلیل است که مسیر آزادانه در جنگل پیش می‌رود و هیچ گونه خدشه ای به کاج‌های بالغ اطراف وارد نمی‌کند.
چندین ایستگاه ماجراجویی در طول مسیر قرار گرفته که از آن جمله می‌توان به تخته‌های چوبی باریکی اشاره نمود که راه پیمایان جسور را به چالش تعادل بر روی خود می‌طلبد. این موانع به طور کامل با تور ایمنی پوشیده شده اند و دیدهای بینظیری را به زمین و محیط اطراف فراهم می‌آورند. گنبد مشاهده در انتهای مسیر نیز شبیه به یک تخم بزرگ است و زمانی که به بالای آن برسید مناظر شگفت انگیزی انتظار شما را می‌کشند.
طولانی‌ترین مسیر پیاده روی
طولانی‌ترین مسیر پیاده روی
طولانی‌ترین مسیر پیاده روی
طولانی‌ترین مسیر پیاده روی

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]