باغ پرندگان مالزی

باغ پرندگان مالزی

در سال ۱۹۹۱ در زمینی با مساحت ۲۰.۹ هکتار باغ پرندگان کوالالامپور ساخته شد. این باغ پرندگان دارای محیط زیستی بیش از ۳۰۰۰ پرنده از ۲۰۰ گونه مختلف پرندگان استوایی و دیگر پرندگان مناطق مختلف دنیا از جمله مینا، کبوتر، منقارشاخیان، ماکائو، طوطی، فلامینگو، قرقاول و مرغ می‌باشد که در مرکز شهر کوآلالامپور درمنطقه ای موسوم به دریاچه Gardens قرار گرفته است و به عنوان یکی از بهترین جاذبه‌های گردشگری شهرکوآلالامپور و یک موزه ای زنده از پرندگان رنگارنگ و زیبا شناخته می‌شود.
مسئولان این باغ بزرگ به شما اجازه می‌دهند هنگام بازدید از این مکان با دستان خودتان به پرندگان غذا بدهید، از آن‌ها وقتی روی شانه‌ی شما قرار گرفته اند عکس بگیرید ، در شو زیبا و مفرحشان شرکت کنید و در زمان جوجه کشی شان جوجه هایی که سر از تخم در می‌آوردند را ببینید، البته اگر شانس بیاورید و در آن فصل و ساعت مخصوص در این باغ پرندگان باشید. چرا که این فعالیت‌ها در ساعات خاصی انجام می‌گیرد و در موقعیت‌های مختلف آب و هوایی تغییر می‌کند.
پرندگان این باغ از سایز بسیار کوچک تا سایز بسیار بزرگ هستند و بعضی از آن‌ها نیز مقلد هستند و می‌توانند فضای فرح بخش و خاطره انگیزی را برای شما به وجود آورند. باغ پرندگان کوآلالامپور از بزرگترین و مهمترین جاذبه‌های گردشگری مالزی شناخته شده است و به کمربند سبز کوآلالامپور معروف است. در این پارک پرندگان به شکل آزاد زندگی می‌کنند.
امکانات رفاهی و تفریحی زیادی در این باغ وجود دارد که می‌تواند یک روز خاطره انگیز در مالزی را برای شما بسازد. یک دریاچه مصنوعی ، فضایی بسیار زیبا برای قدم زدن، محل هایی مشخص برای ورزش و بازی بچه‌ها و استراحت کردن از جمله این امکانات هستند.
باغ پرندگان مالزی
باغ پرندگان مالزی
باغ پرندگان مالزی
باغ پرندگان مالزی

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]