شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

ساخت مشعل!
مقوای موج دار درون قوطی کنسرو. با قرار دادن یک فتیله در قسمت بالا میتوانید مشعلی بسازید که 20 تا 30 دقیقه بسوزد.
میتوان با تا کردن و موج دار کردن نوارهای مقوایی و قرار دان یک فتیله در میان آنها درون یک قوطی کنسرو پهن (مثل کنسرو ماهی) یک مشعل ساخت، اطمینان حاصل کنید که مقواها کاملاً به هم نچسبیده اند. پارافین ذوب شده را بر روی آنها بریزید و بگذارید سرد شود. این مشعل را میتواند در زیر اجاق گاز قوطی شکل قرار دهید.
جعبه فر مقوایی
یک جعبه مقوایی که در قسمت لبه‌ها با آلومینیوم پوشیده شده را بردارید. یک تکه ذغال را در نزدیکی لبه‌های جعبه قرار دهید. برای محاسبه دمای تولید شده توسط ذغالها از فرمول 40 درجه فارنهایت برای هر تکه ذغال استفاده کنید. درنتیجه در ازای هر 10 تکه 400 فارنهایت گرما داریم. جعبه را روی غذا بگذارید و در یک گوشه آن تکه سنگی قرار دهید که باعث ایجاد جریان هوا به درون جعبه میشود، این به ذغالها کمک میکند که بسوزند. زمان پخت مثل فرهای معمولی است. چنانچه زمان پخت بیشتر از 45 شد تکه ذغالهای دیگری را در زیر جعبه قرار دهید.
چاقوی اره ای
میتوان از یک اره غیرقابل استفاده یک چاقوی تیز ساخت. با شکستن سر این تیغ ها، آنها تیزتر میشوند. لبه دیگر اره نیز تیز است. با پیچیدن یک تکه چرم در اطراف قسمتی که هنوز کند است میتوانید یک چاقو بسازید. تیغه‌های اره ای از جنس فولاد کربنی است به همین دلیل به راحتی زنگ زده میشود.

شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه
شبکه اجتماعی گردشگری تیشینه

مطالب بیشتر
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]