برترین دانشگاه‌های چین ۲۰۱۹

کشور چین در سال های اخیر پیشرفت بسیار زیادی در زمینه تحصیلات تکمیلی داشته است و از نظر کیفیت سیستم آموزشی در بالاترین رده بندی QS قرار گرفته است .کشور چین بسیار پهناور و پرجمعیت است که از نظر اقتصادی در حال توسعه است.با توجه به افزایش روزافزون تعداد دانشگاه های چین انتخاب محل تحصیل در کشور چین کمی دشوار شده است لذا با معرفی بهترین دانشگاه های چین بر اساس ابتکارات کشور چین باعث می شود متقاضیان به راحتی دانشگاه مناسبی برای تحصیل انتخاب کنند.دولت چین برای مشخص کردن دانشگاههای برتر آنهایی را که از نظر پژوهشی به استاندارد بالایی برسند پاداش می دهد. آمار اعزام دانشجو به چین به دلیل وجود دانشگاه های برتر آسیا و جهان در این کشور بسیار بالا می باشد.

برترین دانشگاه‌های چین ۲۰۱۹

لیست برتری دانشگاه های چین 2019

در این لیست برترین دانشگاه های کشور چین که دانشجویانی که علاقه مند هستند به این کشور به منظور تحصیل مهاجرت کنند، قرار داده شده است. می توان گفت که دانشگاه های چین در رتبه بندی جهانی نیز دارای سطح بسیار خوبی می باشند و هر ساله تعداد دانشجویان مهاجر این کشور در حال افزایش است.

دانشگاه چینهوا

این دانشگاه در شمال غرب شهر پکن پایتخت کشور چین در لیست برترین دانشگاه های چین قرار دارد .معماری دانشگاه چینهوا به صورت کاملا سنتی است و از نوع دانشگاههای جامع تحقیقاتی است.در این دانشگاه انواع رشته های مهندسی و پزشکی و مدیریت و هنر و اقتصاد و تاریخ و ادبیات و فلسفه و علم کامپیوتر ارائه میشود و شامل 20 کالج است.

برترین دانشگاه‌های چین ۲۰۱۹

دانشگاه پکن

این دانشگاه یکی از قدیمی ترین دانشگاههای کشور چین با معماری سنتی و ساختمان های تاریخی است که بیش از 2 هزار دانشجوی بین المللی را جذب کرده است و در حال رقابت با دانشگاههای معتبر جهان از جمله کرنل و استنفورد است که برای تبادل دانشجویان بین المللی بین این دانشگاهها نیز بسیار اثرگذار است.دانشگاه پکن به دانشجویان این امکان را میدهد که جامعه مدرن چین را با دقت بیشتر ی بررسی کنند..دانشگاه پکن در رشته های پزشکی و مهندسی و علوم انسانی و علوم تجربی و علوم پایه دانشجو می پذیرد. به جز برخی از رشته های پزشکی که به زبان انگلیسی ارائه می شود بقیه رشته ها به زبان چینی ارائه می شوند که در صورت اخذ پذیرش دانشگاه دانشجویان به مدت 2 ترم زبان چینی فرا میگیرند..دروازه های فراوانی در دانشگاه پکن وجود دارند که به محوطه داخلی دانشگاه راه دارند و برای برخی از دروازه های غربی نقاشی های بسیار زیبایی طراحی شده است.

دانشگاه نرمال گویلین

دانشگاه نرمال گویلین نیز یکی از برترین دانشگاه های چین برای تحصیل می باشد که در شهر گویلین و در حاشیه رودخانه ی زیبای لی واقع شده است.این دانشگاه به دور از هیاهو و جنب و جوش شهرهای شلوغ و پرجمعیت چین قرار دارد و متقاضیانی که قصد تحصیل در چین با آرامش هستند دانشگاه گویلین انتخاب مناسبی می باشد.

دانشگاه سیچوان

دانشگاه سیچوان در استان سیچوان در شهر چنگدو واقع شده است..شهری بسیار قدیمی که با تحصیل در این دانشگاه به فرهنگ و تاریخ چین به صورت عمیقی می توانید پی ببرید..دانشگاه سیچوان نیز به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های چین پیشنهاد می شود که در اعماق مناطق جنگلی چین واقع شده است.

دانشگاه هنگ کنگ

دانشگاه هنگ کنگ از معتبرترین و قدیمی ترین و برترین دانشگاه های چین به شمار می رود که هر ساله بیش از یک چهارم دانشجویان بین المللی را جذب می کند .دانشگاه هنگ کنگ در شهری مدرن و پر هیاهو با فرهنگ غربی ایجاد شده است.

دانشگاه علم و فناوری چین

دانشگاه علم و فناوری چین نیز یکی از برترین دانشگاه های چین در زمینه تحقیقاتی علمی است و برای تقویت آموزش های علوم و فناوری و اقتصاد تاسیس شده است این دانشگاه شامل 15 کالج در رشته های مهندسی و علوم پایه و مهندسی نرم افزارو بسیاری از رشته های علوم و فناوری است دانشگاه علم و فناوری چین دو آزمایشگاه ملی چین را دارا است و تنها دانشگاه تخصصی در این زمینه است که مهارتهای لازم در زمینه تشعشع سینکروترون و علوم فیزیک میکروسکوپی آموزش می دهند.دانشگاه علم و فناوری چین دارای وسیع ترین کتابخانه و پیشرفته ترین شبکه ها رایانه ای و انواع امکانات آموزشی و پیشرفته برای دانشجویان پزشکی می باشد و بیمارستانی مختص درمان دانشجویان و مسئولین و خانواده هایشان نیز در این دانشگاه وجود دارد.دانشگاه علم و فناوری چین در رتبه چهارم دریافت تقدیرنامه برای مقالات قرار دارد.

دانشگاه ژجیانگ

دانشگاه ژجیانگ یکی از دانشگاههای دولتی در چین با قدمتی 120 ساله است و دارای رتبه چهارم در لیست برترین دانشگاه های چین در سال 2019 قرار دارد.در دانشگاه ژجیانگ انواع مراکز تحقیقاتی در زمینه های مهندسی ملی و مطالعات مستقل وجود دارد.این دانشگاه نیز در حال رقابت با تعداد زیادی دانشگاه در سطح جهان و تبادل دانشجویان بین المللی با دانشگاههای پرینستون و ایلینویز می باشد.

دانشگاه فودان

دانشگاه فودان در مرکز شهر شانگهای واقع شده است و امکان تحصیل برای متقاضیان علاقمند به رشته های هنر به زبان انگلیسی را فراهم کرده است این دانشگاه با توجه به ارتباط قوی که با دیگر دانشگاههای تحقیقاتی دارد دانشجویان رانیز تشویق به این ارتباط و تبادل اطلاعات در زمینه های مختلف علمی میکند.و تقریبا چهل درصد از دانشجویان بین المللی را براین اساس پذیرش می کند.دانشگاه فودان در رتبه پنجم برترین دانشگاه های چین قرار دارد.این دانشگاه به دلیل بالابردن سطح علمی و جامع تر شدن با دانشگاههای پزشکی شهر شانگهای ادغام شد.که هر ساله 3000 دانشجوی بین المللی در رشته های پزشکی پذیرش می کند.

نتیجه گیری :

در پایان بهتر است قبل از هرگونه اقدام برای مهاجرت به یکی از موسسات حقوقی مهاجرت رسمی در کشور ایران مراجعه کنید. موسسه حقوقی Go2TR توانسته با جذب بیش از ۳۵۰ هزار نفر دنبال کننده در شبکه اجتماعی خود اطلاعات گسترده ای در زمینه مهاجرت برای علاقمندان تولید نماید.

... ادامه مطلب
برترین دانشگاه‌های چین ۲۰۱۹

مکان‌های دیدنی در تور برزیل،آفریقای جنوبی و مالدیو

چرا تور برزیل و ریو دو ژانیرو را انتخاب کنیم

ریودوژانیرو دومین شهر بزرگ برزیل است. در ریو، فستیوال‌های بزرگی در خیابان‌ها برگزار می‌شود وچون هنر خیابانی، قانونی است، این امر باعث شده است که این شهر به بومی بزرگ برای علاقمندان خیابانی مخصوصا نقاشان و طراحان خیابانی و نقاشی های دیواری در سراسر دنیا تبدیل شود و هنرمندان با آزادی و کسب اجازه به نقاشی و هنرمندی می‌پردازند. بهترین زمان خرید تور برزیل زمان‌های برگزاری فستیوال‌ها و کارناوال‌های ریو می‌باشد.

... ادامه مطلب
مکان‌های دیدنی در تور برزیل،آفریقای جنوبی و مالدیو

بلیط خارجی و بلیط داخلی را از آژانس سام سیر فقط چک کنید..

شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سام سیر با مالکیت خصوصی در سال 1383 (2004) در تهران تاسیس گردید. بنیانگذاران این مجموعه به واسطه علاقه مندی به جهانگردی و اکتشاف با دانش گسترده در این حوزه از ابتدای کار در تلاش بوده اند خدماتی منحصربه فرد بلیط خارجی و با استانداردهای جهانی به مردم عزیزمان ارائه نمایند، در حقیقت بزرگترین دغدغه ما ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری با بهترین کیفیت است.

... ادامه مطلب
بلیط خارجی و بلیط داخلی را از آژانس سام سیر فقط چک کنید..

وقایع عجیب وغریب پرواز خارجی و داخلی

1. اگر شما یک تصادف در هواپیما داشته باشید 95.7% احتمال وجود دارد که شما هنوز زنده بمانید. اونقدرا ها هم بد به نظر نمی یاد!

2. شانس تصادف در خودرو یک به 5.000 است. در هواپیما یک به 11.000.000 است. این یک معضل واقعی است که آیا شما در قرعه کشی برنده می شوید یا سقوط هواپیما را تجربه می کنید.

وقایع عجیب وغریب پرواز خارجی و داخلی ... ادامه مطلب
وقایع عجیب وغریب پرواز خارجی و داخلی

اهمیت نظافت در هتل‌های گردشگری

شاید برای‌تان عجیب باشد اما تحقیقات جدید در مورد اتاق هتل‌ها مطالب جدید و البته کثیفی را آشکار می‌کند. بی شک شما هم تا به حال در مورد تمیزی اتاق‌تان در هتلی که در آن اقامت داشته‌اید شک کرده‌اید. شما هم مثل دیگران همیشه به این موضوع فکر می‌کنید که پشت ظاهر آراسته و تمیز هتل‌ها، لکه‌ی سیاه بزرگی وجود دارد. ... ادامه مطلب

در مورد قشم بیشتر بدانید

جزیره قشم یکی از جزایر استان هرمزگان است که به عنوان بزرگترین جزیره ایران و خلیج فارس در تنگه هرمز قرار دارد و از دیرباز به ایران تعلق داشته است. جزیره قشم در دوران ساسانیان ابرکاوان (Abarkāvān) خوانده می‌شده است. در واقع واژه‌ی «کاوان»، که در زبان پارسی میانه به معنای «از تبار کاوه» است، به صورت یک اسم شخص در منابع یافته می‌شود. ممکن است که این نام به شکل درگاهان / درگوان، که به روستایی در کرانه‌ی شمالی جزیره‌ی قشم، سیزده مایلی غرب شهر قشم اطلاق شده است، برجای مانده باشد. به نوشته‌ی اصطخری و ابن حوقل، ابرکاوان جزیی از کوره‌ی اردشیر خره‌ی استان فارس بود.جزیره قشم


در 23 ق. / 44-643 م. فرمان دار عرب بحرین و عمان، عثمان بن ابوالعاصی ثقفی، سپاهی را برای تسخیر این جزیره گسیل داشت؛ جمعیت این جزیره بیش‌تر از قبیله‌ی عبدالقیس ترکیب یافته بود. مرزبان کرمان در آن جا استحکاماتی را به همراه نیرویی کوچک نهاده بود اما در پی درگیری با اعراب به قتل رسید. آن گاه مسلمانان تهاجمات خود را به سوی جنوب ایران پیش بردند و در تَوّاج فرود آمدند.

ابرکاوان در اوایل عصر اسلامی، سرزمینی شکوفا و پررونق و برخوردار از شهری آباد و روستاهایی بسیار با کشتزارهایی پربار، درختان خرما و دیگر درختان میوه بود. شهر یک مرکز فعال دریانوردی – تجاری (و منبع آب شیرین برای کشتی ها) بود. مسجدی که فاتحان عرب بنا کرده بودند در 333 ق. / 45-944 م. هنوز پا بر جا بوده است (حدود العالم؛ مروج الذهب).

نزدیک به اواخر عصر اموی، این جزیره به پناهگاه خارجیان مبدل شده بود. در عصر یاقوت حموی (درگذشته‌ی 1229 م.) جزیره‌ی ابرکاوان شکوه و آوازه‌ی پیشین خود را به گستردگی از دست داده بود به طوری که هیچ کس نتوانسته بود به او جایگاه و موقعیت درست و دقیق جزیره را بگوید.

آب وهوای قشم
قشم در گروه سرزمین‌های گرم و مرطوب قرار می‌گیرد و این در حالی است که رطوبت نسبی هوا در قشم بالاست. فشار هوا در قشم بین 1015 تا 1018 میلی بار جیوه است که در تابستان به دلیل گرمای زیاد، فشار هوا به کمتر از 1000 میلی بار می‌رسد. دمای متوسط سالیانه جزیره قشم حدود 26 درجه سانتی گراد، با متوسط حداکثر و حداقل دمای روزانه به ترتیب 33 و 18 درجه سانتی گراد است. اختلاف درجه حرارت فصلی این جزیره بسیار زیاد است. گرم‌ترین زمان‌ها 10 تیر تا 10 شهریور و سردترین ماه‌ها دی و بهمن است. در جزیره قشم حداکثر و حداقل دمای مطلق 46 و 16 درجه سانتی گراد به ثبت رسیده است.
https://pinwork.ir/blog/%D8%A8%D8%B2%D8%B1%DA%AF%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AC%D8%B2%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/

فرودگاه بین‎الملی قشم مجهز به باند 5 کیلومتری، ساختمان برج مراقبت، ترمینال‎های مسافری، ساختمان آتش‎نشانی و ایمنی، احداث حدود 20.000 مترمربع ساختمان اداری، ایجاد تأسیسات سوخت‎رسانی به هواپیماهای داخلی و خارجی و جایگاه بنزین‎گیری خودرو، از جمله فرودگاه‎های مجهز کشور به شمار می‎رود. در سال 1373 مورد بهره برداری قرار گرفته است و همه روزه پرواز‌های داخلی و خارجی در آن برقرار است. ... ادامه مطلب

جاذبه‌های دیدنی در تور مالدیو

خرید تور مالدیو برای زوج‌های جوان و سفر ماه عسل، خانواده‌ها و بچه‌ها پر از جذابیت و تفریح است. در هر صورت، تفریحات و برنامه‌های سرگرم‌کننده که هر روز برای شما فراهم است به قدری جذاب است که فرصت سر خاراندن نخواهید داشت و خسته نخواهید شد.

نکته جالب از این کشور زیبا این است که مالدیو کم ارتفاع‌ترین کشور جهان نسبت به سطح دریاست. متوسط ارتفاع نسبت به سطح دریا در مالدیو 1.5 متر است و بلندترین نقطه آن فقط 2.4 متر از سطح دریا فاصله دارد، که این مسئله تجربه جالبی برای رفتن تور مالدیو خواهد بود و با توجه به تغییرات آب و هوایی و گرمایش کره زمین کشور مالدیو در حدود 30 سال آینده به به زیر آب فروخواهد رفت. پس فرصت را از دست ندهید و تا زمان هست برای خرید تور مالدیو اقدام کنید.

... ادامه مطلب
جاذبه‌های دیدنی در تور مالدیو

برترین مقاصد گردشگری ایران

برترین مقاصد گردشگری ایران

جزیره کیش امروزه با پیشرفت های چشمگیری و تاثیر گذاری که با فکر و درایت مسئولین صورت گرفته تا به امروز به عنوان موفق ترین شهر توریستی ایران از نظر جذب توریست داخلی و خارجی محسوب می شود. لازم به ذکر است که افراد سر شناس و ثروتمند نیز با ساخت هتل های لوکس و مراکز خرید نقش مهمی در آباد سازی این جزیره تقریبا نوظهور داشته اند تا سبب شوند سالانه گردشگران زیادی با تور کیش سفر کنند. کیش که با بیش از 50 نوع تفریحات گوناگون و جذاب محل مناسبی برای سفر با خانواده و همچنین با دوستان است. از زمان های خیلی قدیم این جزیره کوچک بسیار مهم و با اهمیت بوده به طور مثال در زمان هخامنشیان بازرگانان بسیاری برای صید ماهی و مروارید همیشه در رفت و امد بوده اند. از شهر زیبای کیش چیزی جزء خرابه باقی نمانده است ولی همین خرابه نشانگر قدمت اصیل و کهن این جزیره افسانه ای می باشد. نام جزیره کیش در زمان های مختلف به معنای گوناگونی مثل تیردان یا ترکش طبق نظریه های بی اساس نامیده شده است که در جای معتبری ثبت نشده است. جزیره نیلگون کیش یک تکه خشکی کوچک در میان اب های گرم و شور خلیج فارس است. درباره کیش فشار بخار آب جزیره در بیشتر ایام سال عموما این قدر بالا می باشد که رطوبت نسبی 55– 65 درصدی را به گونه ای ایجاد کرده که در هنگام ظهر شرجی و رطوبت هوا به صورت قطرات شبنم ظاهر شده است.

... ادامه مطلب
برترین مقاصد گردشگری ایران

اطلاعات بیشتر...
[USRNME]
[USRNME]
  • [TAGS]

[BODY]

[REDMR]
[MYFLLNME]
ارسال
[CMMNTS]
[USRNME]

[USRNMELNK] [DATE]

[Cmmnt]

  • [LIKE][LKECNT]
  • [DELETE]
  • [ABUSE]
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]