مهاجرت تحصیلی رایگان به کانادا با لتس گو یونی

آیا شما هم در این فکر هستید تا هر چه زودتر از آسان ترین روش مهاجرت کانادا یعنی مهاجرت تحصیلی استفاده کرده و با ادامه تحصیل در یک مقطع آموزشی، یک مدرک معتبر دانشگاهی دریافت کنید ، به کار در بازار بین المللی این کشور بپردازید و مقدمات دریافت کارت اقامت کانادا را برای خود فراهم کنید؟

مهاجرت تحصیلی رایگان به کانادا با لتس گو یونی ... ادامه مطلب
مهاجرت تحصیلی رایگان به کانادا با لتس گو یونی

موسسه مهاجرتی آوام، ارائه دهنده خدمات مهاجرتی

همه ما برای رسیدن به یک زندگی بهتر و ایجاد فرصت های جدید برای زندگی مان، تصمیم های بزرگی می گیریم. مهاجرت و اقامت به کشور های پیشرفته و مدرن در قاره اروپا، آمریکا و... می تواند بزرگ ترین تصمیم در زندگی هرکس باشد. داشتن یک زندگی خوب، کار مناسب و حتی تحصیل در بهترین دانشگاه های جهان، می تواند آرزوی هر شخصی باشد. همین آرزو ها باعث می شود که ما تصمیم بگیریم به کشور های دیگری مهاجرت کنیم. مهاجرت به کشور های خارج راه های گوناگونی دارد؛ اما به طور کلی می تواند از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج و ... صورت گیرد.

موسسه مهاجرتی آوام، ارائه دهنده خدمات مهاجرتی

مهاجرت به کشور های پیشرفته و مدرنی مثل کانادا، آمریکا، آلمان، استرالیا و... لازمه داشتن اطلاعات دقیقی است. آگاهی از چگونگی مهاجرت به این کشور ها و اخذ اقامت آنها از یک طرف و اخذ ویزا از طرف دیگر، می تواند دغدغه های یک متقاضی مهاجرت باشد. اینکه چگونه می توانیم ویزا کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری و... را اخذ نماییم، یکی از سوالات مکرر متقاضیان مهاجرت به کشور های خارجی است. موسسه آوام در این مطلب قصد دارد تا در رابطه با راه های مهاجرت توضیحات جامعی را در اختیار شما قرار دهد.

همچنین این موسسه، یکی از موسسات معتبر در زمینه مهاجرت و اقامت می باشد که سابقه درخشانی داشته و علاوه بر این، از مشاوران و وکلا مجربی تشکیل شده است. موسسه آوام، ارائه دهنده خدمات مهاجرتی و اقامتی است که اخذ ویزا در کمترین زمان و مناسب ترین هزینه این موسسه را از سایر موسسات متمایز ساخته است.

چرا موسسه آوام را انتخاب کنیم؟

از آنجایی که مهاجرت یک امر مهم در زندگی هر فرد است، انتخاب یک موسسه مهاجرتی معتبر یک ضرورت به حساب می آید؛ چرا که تاثیر مستقیمی بر زندگی فرد دارد. مهاجرت به کشور هایی که متقاضی هیچ اطلاعاتی در رابطه با قوانین و مقررات آن ندارد، کمی راه را برای وی دشوار می سازد؛ اما این مشکل با وجود یک وکیل مجرب و خبره قابل حل است. وکلای مهاجرت با آگاهی از قوانین کشور مبدا و مقصد می توانند به اخذ راحت تر ویزا کمک بسزایی کنند.

موسسه آوام، در راستای ارائه خدمات مهاجرتی به متقاضیان، خدمات ویژه ای را در نظر گرفته است. مشاوران و وکلا این موسسه جدید ترین اطلاعات را در رابطه با مهاجرت و اقامت در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. موسسه آوام، دارای مجوز رسمی و قانونی است. این موسسه کارشناسان و وکلا مجرب و با سابقه ای دارد که تا پایان اخذ اقامت و مهاجرت، به صورت مستمر متقاضی را همراهی می کند. مهم ترین ویژگی موسسه آوام این است که در صورت دریافت نکردن ویزا، اکثر هزینه های حق الوکاله را باز می گرداند.

موسسه مهاجرتی آوام، ارائه دهنده خدمات مهاجرتی

آوام، موسسه ای است که می تواند ویزا و اقامت اکثر کشورهای اروپایی، آمریکایی و... را اخذ نماید. اگر قصد مهاجرت به کشور ترکیه، کانادا، استرالیا، آمریکا، آلمان، فرانسه و... را دارید می توانید با موسسه مهاجرتی آوام تماس گرفته و از شرایط و هزینه های آن آگاه شوید و با مشاوران متخصص این موسسه مشورت نمایید.

راه های مهاجرت و اخذ اقامت

همان طور که گفتیم، راه های مهاجرت و اخذ اقامت کشور های خارج از 6 طریق امکان پذیر است که عبارت است از:

 1. راه مهاجرت و اقامت از طریق کار: یکی از روش های مهاجرت و اخذ اقامت دائم در کشور هایی مثل آمریکا، کانادا و... از طریق کار می باشد. متقاضیانی که در کارشان تخصص و مهارت کافی دارند و سابقه کاری شان بیش از 3 تا 4 است، می توانند با اخذ ویزا کاری به کشور های خارجی مهاجرت نمایند. این کشور ها به خاطر صنعت پیشرفته ای که دارند، هر ساله با کمبود نیروی کار مواجه می شوند و به افراد ماهر و متخصص نیاز پیدا می کنند.
 2. راه مهاجرت و اقامت از طریق سرمایه گذاری: متقاضیان از راه اخذ ویزا سرمایه گذاری نیز می توانند به کشور هایی مثل آلمان، استرالیا، ترکیه و... مهاجرت نمایند. البته اخذ ویزا سرمایه گذاری، شرایطی دارد که افراد واجد شرایط می توانند این ویزا را اخذ نمایند.
 3. راه مهاجرت و اقامت از طریق تحصیل: یکی دیگر از راه های مهاجرت، از طریق تحصیل است. همان طور که می دانید کشور های آلمان، کانادا، استرالیا، آمریکا و... از جمله کشور هایی هستند که بهترین دانشگاه های جهان را در خود جای داده اند. همین امر موجب شده سالانه دانشجویان زیادی برای تحصیل به این کشور ها مهاجرت نمایند. البته هر کشوری قوانین خاص خود را برای پذیرش مهاجرین دارد و شما قبل از درخواست ویزا بهتر است با شرایط آن آشنا شوید.
 4. راه مهاجرت و اقامت از طریق ازدواج: یکی دیگر از راه های اخذ اقامت از طریق ازدواج است. متقاضیان می توانند با یکی از شهروندان کشور مقصد ازدواج نمایند و پس از گذراندن مراحل اداری، اقامت دائم خود را دریافت کنند.
 5. راه مهاجرت و اقامت از طریق تولد: از دیگر راه های مهاجرت که می تواند منجر به اخذ اقامت شود، تولد است. سیستم تولد در سراسر جهان به دو صورت است، سیستم خاک و خون. در کشور هایی مثل آلمان و استرالیا تولد بر اساس سیستم خاک است. بدین صورت که کودکی که در خاک استرالیا متولد می شود، در صورتی تابعیت می گیرد که یکی از والدین وی شهروند استرالیا باشد.

همچنین در کشور کانادا، تولد بر اساس سیستم خون است. بدین صورت که کودکی که در این کشور متولد شود، تابعیت می گیرد.حتی اگر والدین وی شهروند آن کشور نباشند. همچنین پدر و مادر وی نیز اقامت دائم کانادا را اخذ می نمایند.

 1. راه مهاجرت و اقامت از طریق پناهندگی: از دیگر راه های خطرناک مهاجرت، پناهندگی است. پناهندگی یکی از خطرناک ترین راه های مهاجرت است که جان و مال متقاضی را به خطر می اندازد. لازم به ذکر است که موسسه آوام هیچ خدماتی در رابطه با پناهندگی ارائه نمی دهد.

به طور کلی، برای مهاجرت و اقامت در کشور های مدرن، بهتر است با وکلا و مشاورین مجرب مشورت نمایید. موسسه آوام، موسسه ای است که با توجه به شرایطی که شما دارید، بهترین پیشنهاد را برای مهاجرت به شما ارائه می دهد تا بتوانید راحت تر ویزا اخذ نمایید.

... ادامه مطلب
موسسه مهاجرتی آوام، ارائه دهنده خدمات مهاجرتی

اعتبار پاسپورت دومینیکا و اخذ تابعیت دومینیکا

اعتبار پاسپورت دومینیکا امروزه تا حدی زیاد می باشد که بسیاری از افراد برای اینکه تابعیت دوگانه دریافت نموده و زمینه پیشرفت های سیاسی و اقتصادی خود را فراهم نمایند اقدام به اخذ تابعیت دومینیکا می نمایند. در واقع با خرید پاسپورت دومینیکا شما یک برنامه پشتیبان برای مواقع ضروری خواهید داشت. بسیاری از افراد با توجه به اعتبار پاسپورت دومینیکا، اقدام به دریافت آن می نمایند تا از وابستگی به یک کشور خاص رها شوند. در واقع این کار باعث می شود تا فرد فرصت بیشتری برای توسعه دارایی های خود و فعالیت های اقتصادی در بازار های بین المللی داشته باشد.

... ادامه مطلب
اعتبار پاسپورت دومینیکا و اخذ تابعیت دومینیکا

شهرهای مناسب برای سفر در نوروز 1400 اعلام شد!

با توجه به نزدیک بودن عید نوروز 1400 و آمارهای سایت لست سکند نشان می‌دهد، مردم در حال جستجوی شرایط تورهای نوروز 1400 هستند. در چند سال گذشته، همیشه تعطیلات نوروز بهترین فرصت و اصلی‌ترین اوج سفر در ایران بوده است؛ امّا نوروز 1399 به خاطر شیوع کرونا، سالی متفاوت بود و تقریبا هیچ سفر نوروزی برون مرزی از ایران انجام نگرفت. حالا دوباره با نزدیک شدن به تعطیلات نوروزی، توجه‌ها به سمت تورهای نوروز 1400 رفته است.

... ادامه مطلب
شهرهای مناسب برای سفر در نوروز 1400 اعلام شد!

شرایط تحصیل در اتریش | بررسی شرایط اخذ پذیرش دانشگاه‌های این کشور

چرا تحصیل در اتریش؟

اتریش کشوری است که آموزش عالی در آن قدمتی بسیار طولانی داشته، و اکنون نیز از جمله کشورهای پیشرو در تحقیقات علمی به شمار می‌رود. موسسات آموزش عالی اتریش دوره‌های تحصیلی مختلفی برگزار کرده و دانشجویان زیادی به تحصیل در آن علاقه‌مند هستند. این دانشگاه‌ها و موسسات توجه ویژه‌ای به دانشجویان بین‌المللی دارند و افزایش روزانه برنامه‌های مطالعاتی و درصد بالای پذیرش دانشجویان بین‌المللی در اتریش گواه این موضوع است. بنابراین در این مطلب قصد داریم شرایط تحصیل در اتریش را بررسی کنیم.

... ادامه مطلب
شرایط تحصیل در اتریش | بررسی شرایط اخذ پذیرش دانشگاه‌های این کشور

10 دلیل برای اینکه باید از رزرو هتل در تهران پرهیز کنید.

تهران ،به عنوان پایتخت ایران دارای 8 میلیون جمعیت است که این جمعیت در طول روز به 13 میلیون نفر هم میرسد.

علت افزایش جمعیت این شهر در طول روز چیزی جز مراجعه مسافران به این شهر نیست.

این شهر با جای دادن تمام مراکز مهم اداری و دارا بودن بهترین امکانات بهداشتی و درمانی و همچنین برخورداری از سالن های اجلاس متعدد روزانه پذیرای افرادی است که جهت انجام امور اداری و یا دریافت خدمات درمانی به این شهر مراجعه میکنند.

... ادامه مطلب
10 دلیل برای اینکه باید از رزرو هتل در تهران پرهیز کنید.

کاپادوکیا ترکیه | کندوان در خارج از ایران

اگر به سفر و گردش‌های ماجراجویانه علاقه داشته باشید، تا کنون تصاویر جذاب ترکیه از کوهای سنگی با بالن‌های رنگارگ را در صفحات مجازی و اکسپلو اینستاگرام زیاد مشاهده کرده‌اید. این منطقه که به کاپادوکیا ترکیه شهرت دارد، یکی از محبوبترین نواحی گردشگری کشور ترکیه است که سالیانه با تصاویر جذاب و دلفریب خود مسافران زیادی را به این ناحیه می‌کشاند. البته نا گفته نماند که مسافران کاپادوکیا ترکیه فقط مجذوب تصاویر رنگارنگ آن نیستند بلکه عده‌ای زیادی از آن‌ها برای بازدید از بناهای تاریخی و قدمت زیاد به آن سفر می‌کنند.

کاپادوکیا ترکیه | کندوان در خارج از ایران

قبل از هرگونه تصویر سازی از کاپادوکیا ترکیه در ذهنتان باید به این اشاره کنیم که به این ناحیه به چشم یک منطقه‌ی روستایی و کوچک نباید نگاه کنید چرا که در جای جای این منطقه‌ی وسیع جاذبه‌های دیدنی زیبایی نهفته است. این نواحی شامل درره سرخ کاپادوکیا، گورمهشهر کایماکلی، معبد اسکی گوموسلر و موزه‌ی فضای باز زلو هستند.

کاپادوکیا ترکیه | کندوان در خارج از ایران

ادغام طبیعت و تاریخ در کاپادوکیا ترکیه

با کمی قدم زدن در گوشه و کنار کاپادوکیا ترکیه درمی‌یابیم که زیبایی این منطقه تنها از طبیعت عجیب و غریب آن نیست بلکه تلاش انسان برای زندگی در کوهای سنگی آن است که جلوه‌ی خاص و دلنشینی به این منطقه بخشیده است. خانه‌ها و سرپناه زندگی این مردم به طور اعجاب انگیزی در دل کوه‌های تپه‌های لانه زنبوری استتار شده است.

کاپادوکیا ترکیه | کندوان در خارج از ایران

اقامت در کاپادوکیا ترکیه

این سفر احتمالا با هر سفر دیگری که تاکنون تجربه کرده‌اید متفاوت خواهد بود. چرا که از هتل گرفته تا جاذبه‌های دیدنی و حتی تفریحات منحصر به فرد آن شبیه به سفرهای معمولی نخواهد بود. خود را برای زندگی چند روزه در غارهای چندین ساله آماده کنید و صبح قبل از طلوع خورشید و در تاریکی هوا برای بالن سواری و یا مشاهده‌‌ی منظره‌ی زیبای آن از روی تپه‌ها آماده کنید.

جاذبه‌های دیدنی کاپادوکیا

کاپادوکیا ترکیه نیز مانند همه‌ی جاذبه‌های طبیعی افراد خاصی را برای سفر و گردش دعوت می‌کند. این ناحیه که به دلیل فرسایش چندین و چند ساله در این ناحیه یعنی دره گرومی رخ داده به وجود آمده است و همین دستکارهای طبیعت است که جاذبه‌های خاصی را ایجاد کرده است. اگر در حین سفر به هتل و محل اقامت خود علاقمند شده‌اید باید این نوید را بدهیم که خانه‌ها، موزه‌ها و عبادتگاه‌های بسیاری با همین حال و هوا منتظر دیدار شماست.

کم پیش خواهد آمد که فراوانی چیزی در یک منطقه مردم را به تولید هنر خاص و منحصر به فردی از آن ترغیب نکند. خاک مرغوب و فراوان این ناحیه نیز مردمان هنرمند کاپادوکیا ترکیه را به صنعتگران و سفالگران زبده‌ای تبدیل کرده است. این هنرمندان آثار خارق العاده ای را تنها با دست و خاک ایجاد کرده‌اند و گردشگران را مجذوب خود کرده‌اند.

ماهیت اصلی سفر به خصوص سفرهای طبیعت گردی از ماجراجویی طبیعت دوستان سرچشمه می‌گیرد. در کاپادوکیا ترکیه نیز پستی و بلندی‌های خاکی در منطقه انگیزه‌ی فوق العاده‌ای برای ماجراجویان بیدار می‌کند. دوچرخه سواری در این تپه‌ها شما را به شناخت و کشف مناطق بکر و دست نخورده‌ی آن تشویق خواهد کرد. نمی‌شود از ماجراجویی صحبت کرد و از بالن‌های مشهور این منطقه حرفی به میان نیاورد. این بالن‌ها تمام آن چیزی که از روی زمین از دیدن آن محروم هستید مثل باغ‌های میوه، شهرک‌های باس تانی و نقاشی زیبای تپه‌های طبیعی را به شما نشان خواهد داد و تجربه‌ای بی نظیر را رقم خواهد زد.

آب و هوا در کاپادوکیا ترکیه

این منطقه جز نواحی مرکزی و خشک ترکیه محسوب می‌شود که سبب گرمی و خشکی زیاد آن در فصل تابستان و سرمای زمستان برفی خواهد شد، پس با این حساب پاییز و زمستان را می‌توان دو فصل عالی برای سفر خود به شمار آورد. اما این نکته را فراموش نکنید که فرقی نمی‌کند در چه فصلی و چه ماهی به کاپادوکیا ترکیه سفر می‌کنید، سرمای شب‌ها حتی در تابستان نیز همراه شما خواهد بود.

درمجموع آب و هوای مدیترانه‌ای نواحی گردشگری در ترکیه، فضای دلنشینی را برای مسافران در سفر خود به بار می‌آورد تا حدی که در پایان سفر خود هوس خرید ملک در ترکیه به سرشان می‌زند. البته باید گفت که اگر شما قصد سرمایه گذاری و یا مهاجرت دارید خیلی هم پیشنهاد بی راهی نیست. چرا که ترکیه از جمله کشورهایی است که شما با خرید ملک در آن توانایی دریافت اقامت دائم و پاسپورت آن را دارید.

... ادامه مطلب
کاپادوکیا ترکیه | کندوان در خارج از ایران

تور مشهد با قطار، محبوب‌ترین تور مشهد

تور مشهد به دلیل استقبال بسیار زیاد هموطنان یکی از مهم ترین و محبوب ترین تور های موجود در سطح کشور است که خواسته یا ناخواسته افراد را به سمت خود جذب می کند. از این رو انواع مختلف تور با وسایل نقلیه متفاوت مانند تور مشهد با قطار یا تور مشهد هوایی برگزار می شود که همین اتفاق هیچگونه محدودیتی برای زائرین عزیز باقی نمی گذارد.

... ادامه مطلب
تور مشهد با قطار، محبوب‌ترین تور مشهد

انتخاب مطمئن هتل‌ها در شرایط شیوع کرونا

یازده ماه از شیوع کرونا در کشور می‌گذرد و نسبت به اوایل شیوع این ویروس تسلط بیشتری بر ادامه امور مختلف زندگی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به وجود امده است. موضوعی که سبب شده برخلاف اسفند 98 و فروردین و اردیبهشت 99 سفر دیگر به طور کلی ترک نشود.

سفرهای کاری، درمانی و تحصیلی مواردی هستند که حتی در شرایط شیوع کرونا امکان اجتناب از آن‌ها وجود ندارد. بدیهی است که در این شرایط  افراد برای حفظ سلامتی در برابر ابتلا به کرونا باید بر رعایت پروتکل‌های پیشگیری از شیوع کرونا در هتل‌ها حساسیت داشته باشند. از سوی دیگر فشار مضاعف رکود اقتصادی حاصل از شیوع کرونا سبب شده تا دغدغه اقتصادی سفر بیش از پیش برای مسافران پررنگ شود. در این شرایط متفاوت سفر راهکارهای جدیدی نیز برای انتخاب و رزرو هتل‌های مطمئن و بهداشتی با بهترین قیمت ارائه شده است.

... ادامه مطلب
انتخاب مطمئن هتل‌ها در شرایط شیوع کرونا

جزیره کیش مقصد ثروتمندان در دوران کرونا

این روزها هتلهای کیش معمولا پر هستند در صورتی که شهرهایی مثل مشهد , اصفهان , شیراز و ... خالی از مسافر!
این اختلاف شدید در تابستان علی الخصوص ماه آخر آن در هتلهای شمال نیز مشهود بود اما همچنان شهرهای دیگر خالی از مسافر بودند چرا با وجود کرونا اینقدر اختلاف داریم .
اگر مسافران را به سگمنت‌های مختلفی از بازار تقسیم کنیم از نگاه اقتصادی دو دسته آن مهمتر است یک کسانی هستند که توانایی پرداخت هزینه اقامتگاه گران را دارند و دسته دیگر افرادی هستند که توانایی پرداخت هزینه اقامتگاههای متوسط را دارند امروزه شرایط مالی دست به دست کرونا داده تا سفرها رو محدود کند و صرفا افرادی که توانایی پرداخت هزینه‌های بالا رو ندارند همچنان در منزل بمانند و سفر را به بهانه کرونا حذف کنند از طرفی بخش عمده ای از سفرها توسط وسیله شخصی , اتوبوس و قطار صورت می‌پذیرد که همه اینها محدودیتهایی در تردد دارند و ممکن است در شهر مقصد با محدودیت و مشکل روبرو شوند.
دو دلیل عمده یعنی توانایی پرداخت هزینه و عدم محدودیت در تردد و استفاده از وسیله شخصی باعث شده , سفر به کیش همچنان ادامه داشته باشد و ظرفیتهای اقامت در هتلهای کیش محدودیت داشته باشد و قیمت‌های آن بر عکس تمام هتل‌های کشور کاهش قیمت نداشته باشد برای نمونه از طریق لیست هتل‌های کیش و سایتهای رزرو هتل قیمت‌های بالا و تکمیل ظرفیتها هتلها را نظاره گر باشید. امیدوارم با رفتن کرونا و گشایش‌های اقتصادی سطح توان مالی تمامی مردم به حدی برسد که دغدغه هزینه سفر نداشته باشند . ... ادامه مطلب
جزیره کیش مقصد ثروتمندان در دوران کرونا

اطلاعات بیشتر...
[USRNME]
[USRNME]
 • [TAGS]

[BODY]

[REDMR]
[MYFLLNME]
ارسال
[CMMNTS]
[USRNME]

[USRNMELNK] [DATE]

[Cmmnt]

 • [LIKE][LKECNT]
 • [DELETE]
 • [ABUSE]
[username]

[username] [shamsidatetime]

[postbody]