تور ایندوچاینا؛ تور تایلند تور هانوی،تور لائوس،تور کامبوج

توسط : آفتاب کلوت 10شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور جهانگردیتور تابستان 98تور شهریور 98

۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان +۱۸۰۰$ بازای هر بزرگسال

در تابستان 98 و شهریور 98 با تور ایندوچاینا همراه باشید و از بهترین های تایلند و لائوس و کامبوج دیدار نمایید

تهران تایلندلائوسکامبوج
شروع تور: چهارشنبه 13 شهریور 98 پایان تور: شنبه 23 شهریور 98
نوع سفر: هوایی مدت اقامت: 10 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
مقصد
تایلند
لائوس
کامبوج
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: کشتی کروزتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: کشتی کروزتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: کشتی کروزمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: کشتی کروزتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 5محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 6محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 7محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 8محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 9محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 10محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 11محل سرو صبحانه: رستوران هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور ایندوچاینا؛ تور تایلند تور هانوی،تور لائوس،تور کامبوج

محل حرکت:

فرودگاه امام خمینی

زمان حرکت:

طبق برنامه پرواز

مهلت و نحوه ثبت نام:

زمان اجرای تور:
چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ الی شنبه 23 شهریور ۱۳۹۸

برنامه سفر تور ایندوچاینا؛ تور تایلند تور هانوی،تور لائوس،تور کامبوج

دیدنی ها:
در تور ایندوچاینا سفری کم‌نظیر خواهیم داشت به سه کشور ویتنام، لائوس و کامبوج. در هانوی به بازدید از میدان بادینه، مقبره‌ی هوشیمینه و خانه‌ی استالین می‌رویم. کشتی‌سواری در خلیج هالونگ و دیدن روستای ماهیگیری همراه با اقامت شبانه در کشتی کروز، شاید مهیج‌ترین بخش سفرمان باشد. درادامه‌ی سفر در لانگ پرابانگ، به بازدید از معبد و کاخ سلطنتی می‌رویم و بعد از راهپیمایی روی تپه‌ی مونت فوسی به تماشای غروب جذاب آفتاب می‌نشینیم. در کروزگردی بعدی به رودخانه‌ی کم‌نظیر مکونگ می‌رویم و از مناظر زیبای آن لذت می‌بریم. بعد از دیدن آبشار خوانسگی و بازار لانگ پربنگ و دیدن پناهگاه خرس‌ها در جنگل به سمت سیم ریپ می‌رویم. بعد از بازدید از آنگکوروات، بزرگترین بنای مذهبی جهان و معبد Bakheng به فنون پن می‌رویم و از کاخ سلطنتی و بازارقدیم، موزه‌ی سلنگ دیدن می‌کنیم و با بنای تاریخی ویکتوریا عکس یادگاری می‌اندازیم.

برنامه سفر:
روز اول: شب قبل پرواز به هانوی، گشت شهری و بازدید از میدان بادینه، مقبره هوشیمینه، خانه استالین و .... شب اقامت در هانوی؛
نکته : نام هتل ۴* هانوی : La Casa or Similar
روز دوم: صرف صبحانه در هتل ، انتقال به کروز و بازدید از خلیج زیبای هالونگ بی ،بازدید از روستای ماهیگیری و صرف نهار ،بازگشت به کروز و شب اقامت در کروز و صرف شام و ماهیگیری،شب اقامت در کروز؛
روز سوم: صرف صبحانه و لذت دیدار از طلوع خورشید ،سپس بازدید از غارهای زیبای آهکی ،بازگشت به اسکله و لذت از خلیج هالونگ بی، انتقال به اسکله و گشت در شهر برای خرید و انتقال به هتل و اقامت در هانوی ؛
روز چهارم: بعد از صرف صبحانه پرواز به لانگ پرابانگ، ترانسفر به هتل ،استراحت کوتاه سپس بازدید از معبد و کاخ سلطنتی، راهپیمایی به تپه "مونت فوسی" و تماشای غروب آفتاب بر فراز شهر،تماشای غروب آفتاب در مکونگ، پیاده روی در بازار شبانه لانگ پربنگ، اقامت در لانگ پرابانگ (هتل)؛
نکته : نام هتل ۴* لانگ پرابانگ : Santi Resort & Spa
روز پنجم: بعد از صرف صبحانه ، سوار شدن به کروز و حرکت بر روی رودخانه مکونگ ،توقف درBan Xiengmene, Wat Long Khun و بازدید از غار آهکی صرف نهار در طبیعت بازدید از غار Pak Ou ،گشت اختیاری بازدید از روستا و برگشت به هتل و استراحت ؛
روز ششم: بعد از صرف صبحانه حرکت به سمت آبشار خوانسگی ،بازدید از بازار صبحگاهی لانگ پربنگ در مسیر ، رسیدن به آبشار گشت در اطراف آبشار بازدید از پناهگاه خرس‌ها و پیاده روی در جنگل، برگشت به هتل و اقامت در هتل؛
روز هفتم: ترا نسفر به فرودگاه لانگ پربنگ ، پرواز به سیم ریپ، ترنسفر به محل اقامت و استراحت، گشت آزاد شبانه در شهر سیم ریپ، اقامت در سیم ریپ (هتل)؛
نکته : نام هتل ۴* سیم ریپ :Damrei Angkor Hotel
روز هشتم: بازدید از آنگکوروات، بزرگترین بنای مذهبی جهان، صرف نهار در رستوران محلی ، ادامه گشت و بازدید از معابد ،در پایان روز، صعود به قله کوه یا معبد Bakheng برای مشاهده غروب آفتاب دیدنی و جذاب. شب، یک ساعت بازدید از بازار شب در سیم ریپ و اقامت در هتل،
نهم: صرف صبحانه ،حرکت با وسیله نقلیه توریستی به فنون پن، صرف ناهار در رستوران محلی ، ترانسفر به هتل، بعد از کمی استراحت بازدید از کاخ سلطنتی، بازار قدیم و خرید صنایع دستی و آثار هنری، شب گشت شبانه در شهر، اقامت در فنوم پن (هتل)؛
نکته : هتل ۴* فنون پن: Green Palace Hotel
روز دهم: صرف صبحانه در هتل ، بازدید از موزه سلنگ و بازار روسیه . بعد از ظهر بازدید از بنای تاریخی ویکتوریا ،غروب لذت بردن از غروب آفتاب بر روی رودخانه مکونگ ، اقامت در هتل،
روز یازدهم: پس از صرف صبحانه ، وقت آزاد و گشت و گذار در خیابان‌های شهر و تراسفر به فرودگاه و بازگشت به تهران.
جزئیات تور ایندوچاینا؛ تور تایلند تور هانوی،تور لائوس،تور کامبوج
از: تهران
نوع سفر: هوایی
مدارک لازم: اصل گذرنامه
مدارک لازم برای تهیه ویزا: اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار، 6 قطعه عکس (3 قطعه 2*3 و 3 قطعه 6*4)، گردش حساب بانکی، فتوکپی شناسنامه ، کارت ملی و فرم پر شده سفارت .
خدمات آژانس: ویزا: ویزای ویتنام-ویزای لائوس-ویزای کامبوج
حمل و نقل: سه پرواز بین المللی و داخلی،حمل و نقل توریستی در منطقه
اقامت : هتل‌های 4 ستاره و یک شب کشتی کروز
پذیرایی : ۱۲ وعده با کلوت - ۱۸ وعده با گردشگر
گروه اجرا : راهنما انگلیسی زبان
بیمه: بیمه مسافرتی خارجی
سایر: ترانسفر فرودگاهی، ورودیه‌ها ، ویزای توریستی 3 کشور ،تایلند،لائوس،کامبوج
توضیحات: 1.در صورت افزایش یا تغییر نرخ تور اعم از افزایش نرخ بلیت ، ویزا ، هتل یا سایر خدمات ، مابه التفاوت آن بر عهده همراهان است .
2. بلیت هواپیما چارتر و غیر قابل استرداد است .
3. در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است
4. عوارض هوایی خروج ازکشور ( معادل 750000 ریال ) که برعهده شرکت کنندگان است .
5. پاسپورت افراد باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد ، مسئولیت تاریخ اعتبار ، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید ، بر عهده شرکت کنندگان است .
6. لطفا برای راحتی خود و دیگران بار خود را هنگام ورود و خروج در حداقل وزن (20 کیلو ) تنظیم فرمایید.
7. در صورت عدم صدور ویزا آژانس آفتاب کلوت مسئولیتی در قبال مسافر نخواهد داشت .
8. درصورت انصراف تا 30 روز قبل از سفر 70% ، تا 20 روز قبل60% و تا 15 روز قبل 40% مبلغ تور قابل بازپرداخت خواهد بود ؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
9. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
مشاهده تمامی تورها