تور همدان و کرمانشاه

توسط : آفتاب کلوت 2شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور تاریخ و فرهنگتور بهار 98تور اردیبهشت 98

۸۹۵,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال

در تور همدان و کرمانشاه سفری خواهیم داشت به شهر زیبای کرمانشاه و به بازدید از مجموعه‌ی بیستون، طاق بستان، مسجد زیبای شافعی و تکیه‌ی معاون‌الملک می‌رویم و در ادامه به عمق تاریخ و تمدن ایران زمین در همدان سفر می‌کنیم و از گنجنامه، آرامگاه باباطاهر و بوعلی‌سینا، شهرلالجین و غار علیصدر دیدن می‌کنیم

تهران همدانکرمانشاه
شروع تور: جمعه 30 فروردین 98 پایان تور: یکشنبه 1 اردیبهشت 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 2 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل پنج ستارهمحل اقامت: لاله بیستون
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: هتل چهار ستارهمحل اقامت: امیران همدان
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: هتلتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور همدان و کرمانشاه

محل حرکت:

از خیابان فاطمی، روبروی هتل لاله (لطفا 1 ساعت قبل از حرکت درمحل حضوربه هم رسانید).

زمان حرکت:

ساعت ۰۴:۳۰ صبح

مهلت و نحوه ثبت نام:

زمان اجرای تور:
جمعه 30 فروردین ۱۳۹۸ الی یکشنبه 1 اردیبهشت ۱۳۹۸

مدارک لازم :

اصل شناسنامه

ملاحظات خاص سفر :

**قیمت‌ها نهایی نیستند و می‌توانند شامل تخفیف خرید زود هنگام و یا تخفیف گروهی شوند.

خدمات :

حمل و نقل اصلی :اتوبوس VIP (سی صندلی)
اقامت: هتل ۵ ستاره لاله بیستون (۱ شب) - هتل ۴ ستاره امیران همدان (۱ شب) -
پذیرایی: ۵ وعده با کلوت - ۴ وعده با گردشگر
گروه اجرا: راهنمای فارسی زبان همراه
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

ارائه بلیت یا فیش بانکی و یا سند الکترونیکی خرید آنلاین به راهنمای سفر ، هنگام حرکت، الزامی است.
دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل
برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید ؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهد بود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .

برنامه سفر تور همدان و کرمانشاه

دیدنی ها:
در تور همدان و کرمانشاه سفری خواهیم داشت به شهر زیبای کرمانشاه و به بازدید از مجموعه‌ی بیستون، طاق بستان، مسجد زیبای شافعی و تکیه‌ی معاون‌الملک می‌رویم و در ادامه به عمق تاریخ و تمدن ایران زمین در همدان سفر می‌کنیم و از کتیبه‌ی دیدنی گنجنامه در کنار آبشار دلنشین گنجنامه، تپه‌ی هگمتانه، آرامگاه باباطاهر و بوعلی‌سینا، شهر هنرهای تجسمی لالجین و غار شگفت‌انگیز علیصدر دیدن می‌کنیم.

روز اول: صبح هنگام تهران را به سمت کرمانشاه ترک می‌کنیم، برای صرف نهار به کرمانشاه می‌رسیم، از طاق بستان، مسجد شافعی و تکیه معاون الملک در کرمانشاه بازدید خواهیم داشت، برای استراحت به سمت بیستون حرکت می‌کنیم.

روز دوم: پس از صرف صبحانه از مجموعه بیستون بازدید خواهیم داشت، به سمت همدان حرکت میکنیم، نهار را در رستوران میل میکنیم، سپس از آبشار و کتیبه گنجنامه دیدن می‌کنیم.

پس از صبحانه از بنای یادبود باباطاهر و ابوعلی سینا بازدید خواهیم داشت، تپه هگمتانه از دیگر دیدنی‌های ما خواهد بود، به سمت علیصدر حرکت می‌کنیم تا از این غار آبی دیدن کنیم. عصر هنگام به سمت تهران برمی گردیم.

لوازم تور همدان و کرمانشاه

مشاهده تمامی تورها