تور ییلاق جواهردشت

توسط : آفتاب کلوت 2شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور تاریخ و فرهنگتور خانوادگیتور جوانان

590,000 تومان بازای هر بزرگسال

تور, تور جواهر دشت, دامنه های سماموس, کلوت, طبیعت گردی, اکوتوریسم ایران, تور طبیعت گردی, اسب سواری, ییلاق,تور گیلان, گیلان, جواهر دشت

تهران گیلان
شروع تور: ﺳﻪشنبه 30 مرداد 97 پایان تور: ﺳﻪشنبه 27 شهریور 97
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 2 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: خانه محلیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور ییلاق جواهردشت

محل حرکت:

خیابان فاطمی، پارکینگ هتل لاله

زمان حرکت:

ساعت 23:00

مهلت و نحوه ثبت نام:

درصورتی که به هردلیلی امکان ثبت نام آنلاین در سایت "kalouttravel.com" برای شما میسر نبود ، می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

کارت شناسایی ملی و اصل شناسنامه

ملاحظات خاص سفر :

زمان‌های برگزاری تور:

چهارشنبه 17 مرداد 1397 الی جمعه 19 مرداد 1397
سه شنبه 30 مرداد 1397 الی پنجشنبه 1 شهریور 1397
چهارشنبه 7 شهریور 1397 الی جمعه 9 شهریور 1397
سه شنبه 27 شهریور 1397 الی پنجشنبه 29 شهریور 1397

خدمات :

سطح خدمات : کامل
حمل و نقل: اتوبوس VIP و حمل و نقل محلی (جیپ سواری در جنگل)
اقامت : کمپ (1شب)
پذیرایی : 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی بین روز
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

1 . ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
3. برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
4. چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
5. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد ( مطابق با ماده‌های 11و12 قرارداد ).
6. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
7. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
8. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .
9. وعده‌های غذایی ذکر شده توسط کلوت پذیرایی می‌شود؛ برای سایر وعده ها(درمکان‌های فاقد رستوران)، همراه داشتن غذای آماده ضروری است.

برنامه سفر تور ییلاق جواهردشت

در دامنه‌ی ییلاق جواهردشت که ایستاده باشی، دریای خزر رادر پیش رو خواهی داشت، بر فرازمه و ابرها، می‌شود هنگام غروب، خورشید را دید که در پشت یال برآمده از بلندای قله‌ی سماموس درغرب، درمیان آب‌های دریای خزر فرو می‌رود. جواهردشت، بلندترین ییلاق منطقه‌ی کلاچای است وطبیعت دوستانی را می‌طلبد که دلشان برای طبیعت زیبا وهوای مطبوع پر کشیده باشد. مسافرطبیعت گرد، دراین جا با فرهنگ اقوام گیلک، نوع معاش آن‌ها آشنا می‌شود. جنگل‌های سرسبز منطقه را می‌بینند، می‌تواند فعالیت‌های ورزشی کوهستانی داشته باشد؛ و تجربه ای بی نظیرازحضور در طبیعتی منحصر به فرد پیدا کند.
روزاول : شب هنگام تهران را به سمت جواهردشت ترک میکنیم.
روزدوم : پس از صرف صبحانه در رستوران به سمت ییلاق جواهر دشت حرکت میکنیم، سافاری محلی در دل جنگل تا رسیدن به ییلاق، دیدار از مناطق بکر وچمن زار، پیاده روی در مراتع، نهار را در کمپ میل میکنیم، پس از استراحت عصر را به راهپیمایی در ییلاق خواهیم گذراند، رویت غروب زیبای آفتاب هم میتواند جذابیت خاصی داشته باشد، از بازارچه جوردشت (جواهردشت) بازدید خواهیم کرد، شام را در محل کمپ میل میکنیم، شب نشینی دور آتش در ییلاق هم از برنامه‌های اقامتمان خواهد بود (کمپ)؛مدت زمان راهپیمایی در این روز نزدیک به 3 ساعت می‌باشد (اختیاری)
مدت زمان 1 ساعت و 30 دقیقه جیپ سواری تا ییلاق
روز سوم : پس از صرف صبحانه ای لذیذ در کمپ برای حرکت به سمت لاهیجان آماده میشویم، پس از رسیدن به لاهیجان از موزه چای کاشف السلطنه دیدار خواهیم داشت سپس وقت برای استفاده از تله کابین در بام سبز لاهیجان وجود دارد، نهار را در لاهیجان میل میکنیم و پس از صرف ناهار در لاهیجان به سمت تهران برمیگردیم.

لوازم تور ییلاق جواهردشت

مشاهده تمامی تورها