تور خلخال به اسالم

توسط : آفتاب کلوت 2شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور تابستان 98تور مرداد 98تور شهریور 98

۸۹۰,۰۰۰ تومان بازای هر بزرگسال

در تور اسالم به خلخال هم‌قدم با کلوت به یکی از زیباترین جاده‌های کشور سفر می‌کنیم و در عمق جنگل‌های انبوه ییلاق الماس در جاده‌ی اسالم به خلخال پیمایشی خاطره‌انگیز خواهیم داشت در گام بعد تجربه‌ی لذت‌بخش حضور در جنگل اندبیل و بازدید از جاده‌ی زیبای خلخال تا پونل را به دفتر خاطراتمان گره می‌زنیم

تهران اردبیلگیلان
شروع تور: چهارشنبه 30 مرداد 98 پایان تور: جمعه 1 شهریور 98
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 2 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: وسیله نقلیهمحل اقامت: اتوبوس VIP (بیست و پنج صندلی تختشو )
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: گردشگرمحل سرو شام: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: خانه محلیمحل اقامت: فلور خلخال
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: خانه‌ی محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور خلخال به اسالم

محل حرکت:

از خیابان فاطمی، روبروی هتل لاله (لطفا 1 ساعت قبل از حرکت درمحل حضوربه هم رسانید).

زمان حرکت:

ساعت ۰۴:۰۰ صبح

مهلت و نحوه ثبت نام:

درصورتی که به هردلیلی امکان ثبت نام آنلاین در سایت "kalouttravel.com" برای شما میسر نبود ، می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.

ملاحظات خاص سفر :

زمان اجرای تور:
چهارشنبه 30 مرداد 1398 الی جمعه 1 شهریور 1398 => 89۰,۰۰۰ تومان

خدمات :

سطح خدمات : استاندارد
حمل و نقل: اتوبوس VIP (سی نفره)
اقامت :اتوبوس VIP (بیست و پنج صندلی تختشو ) و خانه‌ی محلی
پذیرایی : 3 وعده با کلوت - ۴ وعده با گردشگر
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی
سایر: ورودیه ها

توضیحات :

1. همراه گرامی ! لطفاً قبل از هرگونه پرداختی ، برنامه سفر ر ا به دقت مطالعه فرموده و هرگونه پرسش یا ابهامی را از مسئولین فروش جویا شوید .
2. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست برنامه، هنگام شروع سفر،الزامی است.
3. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
4. لطفاً حداکثر وزن وسایل (کوله پشتی )خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم کرده و ازآوردن وسایل اضافی خودداری فرمایید.
5. برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
6. هزینه هرگونه اقدام لازم در شرایط اضطراری مثل ترافیک یا حوادث غیر مترقبه مانند رزرو هتل،کرایه وسیله نقلیه و غیره،خارج از چهارچوب برنامه سفر، بر عهده شرکت کننده خواهد بود.
7. اختصاص اتاق 1،2و..نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد ( مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد ) .
8. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
9. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
10. وعده‌های غذایی ذکر طبق جدولموجود، توسط کلوت می‌باشد؛ برای سایر وعده‌ها (درمکان‌های فاقد رستوران)، همراه داشتن غذای آماده ضروری است.

برنامه سفر تور خلخال به اسالم

دیدنی ها:در تور اسالم به خلخال هم‌قدم با کلوت به یکی از زیباترین جاده‌های کشور سفر می‌کنیم و در عمق جنگل‌های انبوه ییلاق الماس در جاده‌ی مشهور اسالم به خلخال پیمایشی خاطره‌انگیز خواهیم داشت. در گام بعد تجربه‌ی لذت‌بخش حضور در بخشی از جنگل اندبیل و بازدید از جاده‌ی زیبای خلخال تا پونل را به دفتر خاطراتمان گره می‌زنیم.

روز اول : شب هنگام تهران را به سمت خلخال ترک می‌کنیم.
نکته : مسافت طی شده از تهران تا خلخال به میزان ۵۴۰ کیلومتر و به مدت ۷ ساعت در حالت عادی جاده خواهد بود.

روز دوم : پس از صرف صبحانه به سمت ییلاق اندبیل حرکت خواهیم کرد. از اندبیل کوهپیمایی و طبیعت گردی را شروع خواهیم کرد، از روستاها و ییلاقات عبور خواهیم کرد تا به روستای ناو بالا برسیم، پس از راهپیمایی برای استراحت با وسایل نقلیه محلی به سمت روستای خلیان ادامه مسیر خواهیم داد.
نکته : مدت زمان راهپیمایی و کوهپیمایی به میزان ۶ ساعت خواهد بود.
مدت زمان حمل و نقل محلی به میزان ۳۰ دقیقه خواهد بود.
کوله‌های همسفران از ابتدای مسیر راهپیمایی با وسیله نقلیه به محل استراحت انتقال داده خواهد شد.

روز سوم : پس از صرف صبحانه به سمت آبشار دریابن حرکت خواهیم کرد، در ادامه مقصد بعدی ما اسالم خواهد بود. پس از صرف نهار به سمت تهران برمی‌گردیم.
مشاهده تمامی تورها