تور کلوت‌های شهداد اقامتگاه محلی

توسط : آفتاب کلوت 3شب تور طبیعت گردیتور ایرانگردیتور کویرتور زمستان 97تور تعطیلات بهمن 97

1,210,000 تومان بازای هر بزرگسال

در شهر کلوت ها، خاموشی شکیبانه، تو را به خرابات خلسه می خواند تا تمام هستی را از نو به تو بیاموزد تور کویر کرمان و کلوت ها، شهداد، ماهان برای دیدار کلوت ها با ما همراه شوید در تور کویر کرمان و کلوت ها، شهداد، ماهان

تهران کرمان
شروع تور: پنجشنبه 18 بهمن 97 پایان تور: یکشنبه 21 بهمن 97
نوع سفر: ریلی مدت اقامت: 3 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: قطارتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: قطارتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اقامتگاه محلیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: اقامتگاه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعتتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اقامتگاه محلیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: اقامتگاه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور کلوت‌های شهداد اقامتگاه محلی

زمان حرکت:

ساعت طبق برنامه حرکت قطار یا هواپیما؛

مهلت و نحوه ثبت نام:

زمان اجرای تور:
پنجشنبه 18 بهمن 1397 الی یکشنبه 21 بهمن 1397 اقامت در اکو کمپ شهداد/اقامتگاه سنتی

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست برنامه ، هنگام حرکت

خدمات :

سطح خدمات : کامل
حمل و نقل: ریلی (قطار 4 تخته) نهران به کرمان و بالعکس و حمل و نقل‌های محلی
اقامت : اقامتگاه سنتی (2 شب)
پذیرایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام و پذیرایی بین روز
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: مسئولیت مدنی
سایر: امکان انتخاب حمل و نقل هوایی نیز در این سفر ممکن خواهد بود.

توضیحات :

1. همراه گرامی ! لطفاً قبل از هرگونه پرداختی سفر نامه ر ا به دقت مطالعه و هرگونه پرسش یا ابهامی را از مسئولین فروش جویا شوید .
2. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست برنامه، هنگام شروع سفر،الزامی است.
3. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی
که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
4. لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید ؛ مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است .
5. برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
6. هزینه هرگونه اقدام لازم مانند رزرو هتل ، کرایه وسیله نقلیه و غیره، خارج از چهارچوب برنامه سفر ، تحت شرایط اضطراری مثل ترافیک یا حوادث غیر مترقبه و ... ، بر عهده شرکت کننده خواهد بود .
7. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
8. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
9. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد( مطابق با ماده3 قرارداد سفر) .
10. وعده‌های غذایی ذکر شده توسط کلوت پذیرایی می‌شود؛ برای سایر وعده ها(درمکان‌های فاقد رستوران)، همراه داشتن غذای آماده ضروری است.

برنامه سفر تور کلوت‌های شهداد اقامتگاه محلی

دیدنی ها: کلوت‌ها وشهرخیال انگیز لوت، طبیعت پر رازورمز بیابان، کوتوها، نبکاها (گلدان‌های کویری)، کریستال‌ها وپلیگون‌های نمک، رمل ها؛ تپه ماهورهای ماسه ای، شن‌های روان، رود شور ، قلعه شفیع آباد، مقبره شاه نعمت الله ولی، باغ شازده ماهان وگنبد جبلیه

برنامه سفر بر مبنای حرکت ریلی می‌باشد؛

روزاول: عصر هنگام برای دیدار از کویر لوت و شهداد تهران را به سمت کرمان ترک میکنیم (اقامت شبانه در قطار) ؛

روزدوم: صرف صبحانه در قطار ، با رسیدن به کرمان و پس از پشت سر گذاشتن منطقه کوهستانی سیرچ به کویر لوت پای میگداریم، سپس به بازدید از قلعه و روستای شفیع آباد میپردازیم و در ادامه به سمت سایت کویری کوتوها میرویم و در عمق رودخانه شنی پیاده روی میکنیم، پس از غروب آفتاب و ثبت لحظات زیبا به سمت شهداد/کرمان باز میگردیم، اقامت (هتل)؛

روزسوم: بعد از صرف صبحانه به سمت کلوتها حرکت میکمنیم، به دیدار از نبکا‌ها می‌رویم و در ادامه حرکت به سوی عمق لوت، راه پیمایی و دیدار از کلوت‌های شرقی،ناهار را در کنار رود شور میل میکنیم و پس از استراحت کوتاهی برای دیدار از پلیگون‌ها و کریستال‌های نمک ادامه مسیر می‌دهیم، غروب آفتاب را در کلوت‌های غربی خواهیم بود تا با ثبت لحظاتی ناب خاطراتی زیبا از کویر لوت به ذهنمان بسپاریم، بازگشت به شهداد/ کرمان و اقامت (هتل)؛

روز چهارم: پس از صرف صبحانه به سوی ماهان حرکت میکنیم، دیدار از مقبره شاه نعمت الله ولی و باغ شازده ماهان، سپس برای بازگشت به تهران به سمت راه آهن کرمان حرکت میکنیم تا با کوله باری از خاطرات سحرگاه روز بعد در تهران باشیم.
مشاهده تمامی تورها