تور خوزستان تور خوزستان گردی

توسط : آفتاب کلوت 3شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور زمستان 97تور تعطیلات بهمن 97

865,000 تومان بازای هر بزرگسال

تور خوزستان اهواز دزفول شوش شوستر و چغازنبیل را در زمستان 97، تور خوزستان بهمن 97 با قیمت مناسب و شرایط مطلوب ، تجربه کنید.

تهران خوزستان
شروع تور: پنجشنبه 18 بهمن 97 پایان تور: یکشنبه 21 بهمن 97
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 3 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: هتلتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: هتلتوسط: کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: کلوتمحل سرو شام: مضیف عربیتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: هتلتوسط: کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور خوزستان تور خوزستان گردی

محل حرکت:

خیابان فاطمی، پارکینگ هتل لاله

زمان حرکت:

ساعت 19:00

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است.

خدمات :

سطح خدمات : استاندارد
حمل و نقل: اتوبوس VIP
اقامت : هتل *3 نادری اهواز (1 شب) و هتل سنتی سرابی شوشتر (1 شب)
پذیرایی : 3 وعده صبحانه 1 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی بین روز
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی مدیران آژانس ها

توضیحات :

توجه
1. ارائه بلیت یا فیش بانکی و یا سند الکترونیکی خرید آنلاین به راهنمای سفر، هنگام حرکت، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل
3. برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند، بر عهده نماینده گروه است.
4. لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر برعهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
5. چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر، اقدام کند. هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود.
6. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12 قرارداد سفر عمل می‌شود.
7. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد.
8. درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر).
9. تعداد ثبت نام کننده در سفر، و مسیر حرکت تور (آسفالت، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است.

برنامه سفر تور خوزستان تور خوزستان گردی

دیدنی ها:
اهواز دزفول شوش شوستر و چغازنبیل را با کلوت تجربه کنید .بازدیدی از آسیاب‌های آبی شوشتر، قلعه سلاسل و نهر داریون، آب بند‌های سنتی، مضیف‌های عربی، کاخ آپادانای داریوش، قلعه شوش، زیگورات چغازنبیل و هفت تپه وشهر دزفول خواهیم داشت.

روز اول : شبانه تهران را به سمت دزفول ترک میکنیم.

روز دوم : پس از صرف صبحانه به سمت شوش حرکت میکنیم تا به دیدار از این کهن شهر تاریخی برویم، بازدید از کاخ آپادانا، قلعه شوش، آرامگاه دانیال نبی، موزه هفت تپه خماط و دیدار از اولین سازه مذهبی ایران زیگورات چغازنبیل از برنامه‌های ما در شوش می‌باشد، سپس به سمت شوشتر حرکت میکنیم (هتل سنتی سرابی شوشتر)؛

روز سوم : به دیدار از قلعه سلاسل، نهر داریون و سازه‌های آبی شوشتر میرویم، از بند قیصر دیدن میکنیم، سپس ناهار را در فضایی سنتی در شوشتر میل خواهیم کرد، به سمت سوسنگرد حرکت میکنیم تا در مضیف عربی و به سبک مردمان خونگرم پذیرای شما باشیم، قهوه عربی و شام دلچسب خاطرات سفر را بیش از پیش خواهد کرد، به سمت اهواز حرکت میکنیم تا شب را در هتل سپری کنیم (هتل *3 نادری اهواز)؛

روز چهارم : پس از صرف صبحانه به سمت خرم آباد حرکت میکنیم تا به دیدار از قلعه فلک الفلاک برویم، پس از صرف ناهار در خرم آباد با خاطراتی خوش از این سفر به تهران برمیگردیم.
مشاهده تمامی تورها