تور گیلده تا آبشار زمرد

توسط : آفتاب کلوت 2شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور خانوادگیتور جوانان

440,000 تومان بازای هر بزرگسال

تور طبیعت گردی, جنگل حیران, گیلده, آب گرم, آستارا, حیران, ایرانگردی, تور جنگل,تور گیلده، تور تابستان 97، تور تابستان ، تور گیلده تابستان 97

تهران گیلاناردبیل
شروع تور: چهارشنبه 18 مهر 97 پایان تور: جمعه 20 مهر 97
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 2 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: طبیعت (قابل حمل)توسط: گردشگرمحل سرو شام: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: خانه محلیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور گیلده تا آبشار زمرد

محل حرکت:

از خیابان فاطمی، روبروی هتل لاله (لطفا 30 دقیقه قبل از حرکت درمحل حضوربه هم رسانید).

زمان حرکت:

ساعت 22:00

مهلت و نحوه ثبت نام:

درصورتی که به هردلیلی امکان ثبت نام آنلاین در سایت "kalouttravel.com" برای شما میسر نبود ، می‌توانید پس از رزرو تلفنی مبلغ این سفر را به یکی از شماره حساب‌های زیر واریز ( کارت به کارت) نمایید و پس از آن شماره پرداختی خود را به واحد فروش (02152827000) مربوطه اعلام نمایید. بانک ملت : 6104337883126193 بانک گردشگری : 5054161002342925

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.

ملاحظات خاص سفر :

این تور در بازه‌های زمانی اجرا میگردد:
چهارشنبه 18 مهر 1397 الی جمعه 20 مهر 1397

خدمات :

سطح خدمات : کامل
حمل و نقل: اتوبوس VIP و حمل و نقل محلی
اقامت : خانه محلی (1 شب) | اقامت به صورت گروهی است |
پذیرایی : 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی بین روز
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

1. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت ، الزامی است.
2. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
3. لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید ؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است
4. برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
5. چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر ، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر ، اقدام کند . هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
6. اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12قرارداد سفر عمل می‌شود .
7. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است ؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد .
8. شرایط کنسلی مطابق قرارداد می‌باشد.
9. تعداد ثبت نام کننده در سفر ، و مسیر حرکت تور (آسفالت ، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است .
10.وعده‌های غذایی ذکر شده توسط کلوت پذیرایی می‌شود؛ برای سایر وعده ها(درمکان‌های فاقد رستوران)، همراه داشتن غذای آماده ضروری است :

برنامه سفر تور گیلده تا آبشار زمرد

دیدنی ها:
در عمق جنگل‌های نوار مرزی گردنه حیران، چشمه‌ی آب گرمی می‌جوشد که از لابه لای صخره ای به درون حوضچه ای ریخته می‌شود. آب تنی در آب این چشمه، تجربه ای شگفت انگیز و مفرح خواهد بود. از روستای گیلده که راه بیفتیم، در مسیری زیبا و جنگلی، حدود 4 ساعت پیاده روی مطبوع خواهیم داشت و بعد به آب گرم گیلده (ساواشی-علی داشی) می‌رسیم. گاهی نم نم باران بر سر و روی ما می‌نشیند. پس از استفاده از آب گرم اقامت در خانه ای روستایی لذت این سفر را دو چندان می‌کند.

روز اول: حرکت شبانه به سمت منطقه حیران.

روز دوم: با رسیدن به روستای گیلده صبحانه را میل میکنیم و سپس برای راهپیمایی آماده می‌شویم، شروع راه پیمایی ازگیلده به سمت آب گرم علی داشی ،آب تنی در چشمه ، دامنه گردی درارتفاعات جنگلی و بازگشت به سمت روستای گیلده، اقامت در گیلده (خانه محلی)؛

روز سوم:پس از صرف صبحانه به سمت منطقه حویق حرکت میکنیم و سپس از آنجا با وسیله نقلیه محلی به سمت آبشار زمرد ادامه مسیر میدهیم،بعد از راهپیمایی جنگلی به دیدار از آبشار زمرد میرویم، سپس به سمت تالش حرکت میکنیم و بعد از صرف ناهار به سمت تهران برمیگردیم.

لوازم تور گیلده تا آبشار زمرد

مشاهده تمامی تورها