تور آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ تا کیپ تاون

توسط : آفتاب کلوت 7شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور جهانگردیتور خانوادگی

01 تومان + 2,290 دلار بازای هر بزرگسال

تور آفریقای جنوبی, ژوهانسبورگ, کیپ تاون, سان سیتی , تور, نوروز،نوروز 97

اطلاعات لازم سفر تور آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ تا کیپ تاون

محل حرکت:

فرودگاه بین المللی امام خمینی

زمان حرکت:

طبق ساعت بلیت

برنامه سفر تور آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ تا کیپ تاون

1 شب اقامت در ژوهانسبورگ

روز اول :ورود به فرودگاه بین المللی ژوهانسبورگ در ساعت 10:30صبح و ترانسفر به سمت هتل و اخذ اتاق و استراحت، در ساعت 14:30 اجرای گشت نیمروزبازدید از شهر ژوهانسبورگ

روز دوم : صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت به سمت پارک جنگلی به صورت زمینی(در حدود دو ساعت و نیم)در مسیر بازدید از پارک شیرهای سفیدآفریقایی و سپس ادامه مسیر به سمت هتل واقع در پارک جنگلی.

2 شب اقامت در پارک جنگلی (پیلانزبرگ دومین پارک جنگلی بزرگ حفاظت شده ملی آفریقای جنوبی میباشد)

روز دوم : ورود به هتل در منطقه پیلانزبرگ،تحویل اتاق‌ها سپس اجرای گشت 3 ساعته پارک جنگلی از ساعت15:30سپس بازگشت به هتل و صرف شام به صورت بوفه باز

روز سوم: صرف صبحانه در هتل،ترانسفر به سمت ریزورت تفریحی سان سیتی و روز آزاد در سان سیتی جهت استفاده از امکانات این ریزورت تفریحی،صرف ناهار Fast Foodدر سان سیتی و بازگشت به هتل در ساعت 18:00. صرف شام در هتل به صورت بوفه باز.

روز چهارم : صرف صبحانه در هتل،سپس تخلیه اتاق و حرکت به سمت ژوهانسبورگ در مسیر بازدید از دهکده فرهنگی لسدی و آشنایی با نحوه زندگی و شو مربوط به اقوام قدیمی آفریقایجنوبی سپس ادامه مسیر به سمت فرودگاه و عزیمت به کیپ تان.

4 شب اقامت در کیپ تان

روز چهارم : ورود به کیپ تان و ترانسفر به سمت هتل و تحویل اتاق و استراحت.

روز پنجم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای گشت نیم روز شهر کیپ تان (استادیوم فوتبال جام جهانی ، منطقه بوک آپ ، Table Mountain ( در صورت فعالیت) و سپس حرکت به سمت Signal hills در ادامه حرکت به سمت مرکز خرید V&A Waterfront ، مسافرین راسا به هتل باز می‌گردند.

روز ششم : صرف صبحانه در هتل ، اجرای تور تمام روز منطقهHout Bay و گشت کشتی جهت بازدید از جزیره فوک‌های دریایی سپس حرکت به سمت منطقه Cape Peninsula و منطقه کیپ پوینت ، بازدید از دماغه امید نیک ، مزرعه شتر مرغهای آفریقایی ، محل تجمع پنگوئن‌های مخصوص آفریقایی ( پنگوئن‌های منطقه گرمسیری).

روز هفتم: صرف صبحانه در هتل ، گشت هلیکوپتر بر فراز شهر کیپ تان سپس بازدید از kirstenbosch gardens و در ادامه عزیمت به شهر و منطقه زیبای Stellenbosch ( مزارع انگور ، تست پنیر ، و .... ) سپس بازگشت به مرکز خرید Canal Walk .

روز هشتم : صرف صبحانه در هتل، تحویل اتاق و حرکت بسمت فرودگاه و ترک کیپ تان جهت عزیمت به ایران .
جزئیات تور آفریقای جنوبی ژوهانسبورگ تا کیپ تاون
از: تهران
نوع سفر: هوایی - قطر ایرویز
مدارک لازم: مدارک لازم برای تهیه ویزا :
اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار و کپی از تمام صفحات آن ،
دو قطعه عکس وفتوکپی شناسنامه، گواهی شغلی به زبان انگلیسی، گردش حساب و مانده حساب
خدمات آژانس: سطح خدمات : لوکس
حمل و نقل: هوایی، حمل و نقل ویژه توریستی بین شهری
اقامت : هتل 5 * -2 شب ژوهانسبورگ + 1شب پارک جنگلی+2 شب سان سیتی+ 4 شب کیپ تان
پذیرایی : تمامی صبحانه‌ها و 7 وعده شام
گروه اجرا : راهنما فارسی زبان
بیمه: بیمه سفر‌های خارجی
سایر: ویزا، ورودیه‌ها تعریف شده در گشت ها، گشت هلی گوپتر
توضیحات: 1. در صورت افزایش یا تغییر نرخ تور اعم از افزایش نرخ بلیت ، ویزا ، هتل یا سایر خدمات ، مابه التفاوت آن بر عهده همراهان است .
2. بلیت هواپیما چارتر و غیر قابل استرداد است .
3. در صورتی که مسافر بعد از صدور ویزا اقدام به ابطال تور نمایند ، شرکت مجاز به ابطال ویزا توسط مقامات سفارت صادر کننده ویزا خواهد بود و هزینه آن غیر قابل استرداد است .
4. پاسپورت افراد باید حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد ، مسئولیت تاریخ اعتبار ، ممنوع الخروج بودن و سایر مشکلات مربوط به پاسپورت که در هنگام خروج از مرز پیش بیاید ، بر عهده شرکت کنندگان است . همچنین داشتن گذرنامه جداگانه برای هر نفر الزامی است حتی نوزادان .
6. درصورت انصراف تا 50 روز قبل ازاجرای سفر 100% ،50 تا 45 روز قبل60% و از 45 تا 40 روز قبل40% مبلغ تور پس از کسر خدمات چارتری مانند بلیت و ویزا ، قابل بازپرداخت خواهد بود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد.
7. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است ؛ مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفربه افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند ، بر عهده نماینده گروه است.
8. برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت ، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است .
• مدارک لازم برای تهیه ویزا : اصل گذرنامه با حداقل شش ماه اعتبار و کپی از تمام صفحات آن ، دو قطعه عکس وفتوکپی شناسنامه، گواهی شغلی به زبان انگلیسی، گردش حساب و مانده حساب
مشاهده تمامی تورها