تور کویر مصر و گرمه کلبه آتشونی مازیارآل داود

توسط : آفتاب کلوت 3شب تور طبیعت گردیتور ایرانگردیتور کویرتور زمستان 97تور تعطیلات بهمن 97

795,000 تومان بازای هر بزرگسال

سفر ترکیبی از طبیعت گردی و پیاده روی و شتر سواری در تور کویر بهمن 97 و تور کویر زمستان 97 و بازدید از شهر ها و روستاهای قدیمی دارای معماری کویری و زیبایی های فریبنده کویری در تور کویر مصر، خانه کلوت

تهران اصفهان
شروع تور: پنجشنبه 18 بهمن 97 پایان تور: یکشنبه 21 بهمن 97
نوع سفر: زمینی مدت اقامت: 3 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: وسیله نقلیهمحل اقامت: اتوبوس سوپر VIP (بیست و پنج صندلی تختشو )
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: خانه محلیمحل اقامت: اقامتگاه بومگردی/خانه محلی
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: خانه محلیمحل اقامت: اقامتگاه بومگردی/خانه محلی
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: گردشگرمحل سرو شام: رستورانتوسط: گردشگرنوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور کویر مصر و گرمه کلبه آتشونی مازیارآل داود

محل حرکت:

خیابان فاطمی ، مقابل هتل لاله

زمان حرکت:

ساعت ۲۰:۳۰

مهلت و نحوه ثبت نام:

زمان اجرا:
پنجشنبه 18-11-1397 الی یکشنبه 21-11-1397 ؛ اقامتگاه بومگردی
**قیمت : ۷۹۵,۰۰۰تومان

جمعه 19-11-1397 الی دوشنبه 22-11-1397؛ اقامتگاه سنتی
**قیمت : ۷۵۰,۰۰۰تومان

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست برنامه ، هنگام حرکت

خدمات :

سطح خدمات : کامل
حمل و نقل:اتوبوس VIP سوپر ( ۲۵صندلی تختشو )
اقامت : اقامتگاه سنتی/اقامتگاه بومگردی (2 شب)
پذیرایی: ۷ وعده با کلوت - ۳ وعده با گردشگر
گروه اجرا : راهنما و مسئول تدارکات
بیمه: مسئولیت مدنی

توضیحات :

دیدنی ها:تور مصر و سفر ترکیبی ازطبیعت گردی و گشت و شتر سواری در کویر و بازدید از شهر‌ها و روستاها ی قدیمی دارای معماری کویری است. در این سفر شما از محور بزرگترین پهنه جنوبی و غربی کویری ایران ، عبور خواهید کرد و زیبایی‌های فریبنده آن را از نزدیک خواهید دید.
پیاده روی‌های سبک کوتاه و همچنین شتر سواری در بین ماسه‌های بادی (شن‌های روان) از دیگر برنامه‌های طبیعت گردی این سفراست. دشت‌های وسیع پوشیده شده از پولیگون‌های نمک با نام محلی کویر طبقه، از دیگر زیبایی‌های کویری است که در این سفر خواهید دید. بناهای تاریخی، قلعه ها، مسجد‌ها آب انبارها و خانه‌های قدیمی در شهرها و آبادی‌های خور و بیبانک، گرمه، بیاضه،مصر، موزه پیرنیا و مسجد جامع نایین از دیدنی‌های تاریخی و فرهنگی این سفراست. شما در چند شب از سفر که در مناطق روستایی بسرمی برید، درخانه‌های محلی سنتی مازیار آل داوود- آتشونی اقامت خواهید داشت و با غذاهای سنتی پذیرایی خواهید شد.و از شهر‌های کاشان ,نائین ,انارک ,خور عبور خواهید کرد .

روز اول: برای ساختن خاطرات کویری ، شب هنگام تهران را به مقصد منطقه خور و بیابانک ترک میکنیم.
روز دوم : با رسیدن به بیاضه پس از صرف صبحانه برای بازدید از ارگ خشتی و بافت قدیمی روستا آماده میشویم، بعد از دیدار از روستای بیاضه به سمت روستای گرمه میرویم تا از نخلستان‌های کویری دیدن کنیم، صرف ناهار در فضای سنتی کویری لذتی دیگر دارد، پس از استراحت در اقامتگاه برای دیدن از غروب آفتاب به سمت دریاچه نمک و کویر طبقه خواهیم رفت، سپس برای اقامت به روستای گرمه برمیگردیم (کلبه آتشونی مازیار)؛
روز سوم : پس از صرف صبحانه برای لمس زیبایی‌های کویری به سمت تپه‌های شنی حرکت میکنیم، راهپیمایی روی تپه‌های شن و دیدن طبیعت کویری و شتر سواری از برنامه روز سوم سفر است، تجربه سافاری و موتور چهار چرخ نیز هم هیجانی خاص دارد ، غروب آفتاب را در روستای مصر خواهیم بود و سپس به اقامتگاه برمیگردیم(کلبه آتشونی مازیار)؛
روز چهارم : پس از صرف صبحانه روستای گرمه را به سمت نایین ترک میکنیم، بازدید از مسجد جامع نایین و موزه مردم شناسی استاد پیرنیا از برنامه‌های روز آخر سفر ما خواهد بود، پس از صرف ناهار نایین را به سمت تهران ترک خواهیم کرد.

برنامه سفر تور کویر مصر و گرمه کلبه آتشونی مازیارآل داود

روز اول: برای ساختن خاطرات کویری ، شب هنگام تهران را به مقصد منطقه خور و بیابانک ترک میکنیم.
نکته : مسافت تهران تا خور و بیابانک به میزان ۷۵۰ کیلومتر و به مدت ۹ ساعت دراتوبوس در حالت عادی خواهد بود. روز اول

روز دوم: با رسیدن به گرمه پس از صرف صبحانه برای بازدید از ارگ خشتی و بافت قدیمی روستا آماده میشویم، بعد از دیدار از روستای بیاضه به سمت روستای گرمه میرویم تا از نخلستان‌های کویری دیدن کنیم، صرف ناهار در فضای سنتی کویری لذتی دیگر دارد، برای دیدن از غروب آفتاب به سمت دریاچه نمک و کویر طبقه خواهیم رفت، سپس برای استراحت به سمت روستای گرمه بر می‌گردیم.
نکته : میزان راهپیمایی به مدت ۲ ساعت خواهد بود. روز دوم

روز سوم: پس از صرف صبحانه برای لمس زیبایی‌های کویری به سمت روستای مصر و تپه‌های شنی حرکت میکنیم، راهپیمایی روی تپه‌های شن و شتر سواری از برنامه روز سوم سفر است، غروب آفتاب را در روستای مصر خواهیم بود، به روستای گرمه بر می‌گردیم.
نکته : امکان سافاری و موتور چهار چرخ به صورت اختیاری وجود دارد (هزینه به عهده گردشگر می‌باشد). روز سوم

روز چهارم: پس از صرف صبحانه روستای گرمه را به سمت نایین ترک میکنیم، بازدید از مسجد جامع نایین و موزه مردم شناسی استاد پیرنیا از برنامه‌های روز آخر سفر ما خواهد بود، پس از صرف ناهار نایین را به سمت تهران ترک خواهیم کرد.
نکته : مسافت طی شده از خور و بیابانک تا تهران به میزان ۷۵۰ کیلومتر و به مدت ۹ ساعت دراتوبوس در حالت عادی خواهد بود.
مشاهده تمامی تورها