تور همدان و روستای ورکانه

توسط : آفتاب کلوت 1شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور پاییز 98تور تعطیلات آذر 98تور زمستان 98تور تعطیلات بهمن 98

385,000 تومان بازای هر بزرگسال

تور همدان,هگمتانه,تور,غار علیصدر,ابن سینا,گنجنامه,تور کلوت,همدان, تور همدان پایتخت تاریخ و تمدن، تور همدان پاییز97، تور همدان پاییز 97، تور زمستان 97، تور تعطیلات بهمن 97، تور بهمن 97

غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: مسافرمحل سرو شام: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: محل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: رستورانتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: توسط: نوع اقامت: محل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور همدان و روستای ورکانه

محل حرکت:

خیابان فاطمی مقابل هتل لاله

زمان حرکت:

5:00 صبح

مدارک لازم :

اصل شناسنامه و ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر ، هنگام حرکت

خدمات :

سطح خدمات : استاندارد
حمل و نقل: وسیله نقلیه توریستی
اقامت : اقامتگاه سنتی ورکانه (1شب)
پذیرایی : 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی بین روز
گروه اجرا : راهنما، مسئول تدارکات
بیمه: مسئولیت مدنی

توضیحات :

1.ارائه بلیت یا فیش بانکی و یا سند الکترونیکی خرید آنلاین به راهنمای سفر،هنگام حرکت الزامیست.
2.دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه،توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت هنگام ثبت نام الزامیست.
3.برنامه سفر به افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند بر عهده نماینده گروه است.
4.لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15 کیلوگرم تنظیم فرمایید؛همچنین مسئولیت حفاظت از اموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده و نحوه اقامت با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثر شرایط محیطی یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر اقدام کند هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود .
6.اختصاص اتاق 2،1و...نفره به افراد در هتل و نیز نحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12 قرارداد سفر عمل می‌شود .
7.همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است؛برای جلوگیری از آسیب به طبیعت ظروف یکبار مصرف در اختیار گذاشته نخواهد شد.
8.درصورت انصراف تا 15 روز قبل از اجرای سفر 100%، از 10 تا 15 روز قبل 60% و از 7 تا 10 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهد بود و پس از آن هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.
9.تعداد ثبت نام کنندگان در سفر و مسیر حرکت تور (آسفالت،خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است.
شرایط کنسلی :
درخواست انصراف از سفر باید قبل از حرکت سفر بصورت حضوری و توسط شخص امضاء کننده قرارداد و بصورت مکتوب انجام شود.
درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهدبود؛پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر).

برنامه سفر تور همدان و روستای ورکانه

دیدار از روستای رنسانسی ورکانه، دیدار از بافت زیبای روستایی، شهر همدان، آبشار و کتیبه گنجنامه، یادبود بوعلی سینا و بابا طاهر، روستای لالجین و غار علیصدر

برنامه تور
روز اول : صبح هنگام تهران را به سمت همدان ترک میکنیم، به سمت علیصدر حرکت خواهیم کرد تا از بزرگترین غار آبی جهان دیدار کنیم، پس از صرف ناهار به سمت روستای لالجین حرکت میکنیم تا از پایتخت سفال ایران بازدید کنیم، به سمت ورکانه ادامه مسیر میدهیم تا شبی خاطره انگیز در اقامتگاه روستایی ورکانه و در کنار هم داشته باشیم.
مسافت طی شده از تهران تا ورکانه به میزان 330 کیلومتر و به مدت زمان 4 ساعت در حالت عادی خواهد بود.


روز دوم : پس از گشت در روستا ی ورکانه به سمت همدان برمیگردیم تا دیداری داشته باشیم از آبشار و کتیبه گنجنامه، سپس به دیدار از تپه‌ی عباس آباد خواهیم رفت، دیدار از یادمان بوعلی سینا هم در امتداد برنامه ما خواهد بود، در انتها با خاطراتی زیبا به تهران بازخواهیم گشت.
مشاهده تمامی تورها