تور قشم و هرمز با قطار

توسط : آفتاب کلوت 5شب تور طبیعت گردیتور تفریحیتور ایرانگردیتور نوروزتور پاییز 98تور مهر 98تور آبان 98

۱,55۰,۰۰۰تومان بازای هر بزرگسال

در تور قشم و هرمز، بر جغرافیای شگفت‌انگیز جزایری از ایران پا می‌گذاریم که تجربه‌ای یگانه و ماندگار از سفر را رقم خواهد زد در تور قشم، به بزرگ‌ترین خشکیِ خلیجِ همیشه پارس و جزیره‌ای بکر و خواستنی در پهنه‌ی این خلیج می‌رویم که کنار جزایر هنگام و هرمز مثلثی بی‌نظیر از طبیعت خواستنی جزایر جنوبی را ساخته‌اند

تهران هرمزگان
شروع تور: ﺳﻪشنبه 23 مهر 98 پایان تور: دوشنبه 13 آبان 98
نوع سفر: ریلی مدت اقامت: 5 شب
نام آژانس آفتاب کلوت
شماره تماس 021-52827000
وبسایت www.kalouttravel.com
ایمیل info@kalout.com
شماره نمابر -
غذا و اسکان روز 1محل سرو صبحانه: توسط: محل سرو نهار: توسط: محل سرو شام: قطار ۴ تختهتوسط: گردشگرنوع اقامت: قطارمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 2محل سرو صبحانه: قطار ۴ تختهتوسط: گردشگرمحل سرو نهار: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: اقامتگاه سنتیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 3محل سرو صبحانه: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: اقامتگاه سنتیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 4محل سرو صبحانه: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: خانه محلیتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو شام: اقامتگاه سنتیتوسط: آفتاب کلوتنوع اقامت: اقامتگاه سنتیمحل اقامت:
غذا و اسکان روز 5محل سرو صبحانه: هتل سه ستارهتوسط: آفتاب کلوتمحل سرو نهار: قطار ۴ تختهتوسط: گردشگرمحل سرو شام: قطار ۴ تختهتوسط: گردشگرنوع اقامت: قطارمحل اقامت:

اطلاعات لازم سفر تور قشم و هرمز با قطار

محل حرکت:

تهران - خیابان فاطمی - مقابل هتل لاله

زمان حرکت:

طبق برنامه زمان بندی حرکت قطار

مهلت و نحوه ثبت نام:

زمان اجرای تور:
اقامتگاه سنتی
سه شنبه 23 مهر 1398 الی شنبه 27 مهر 1398 => اقامتگاه سنتی ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ الی دوشنبه 6 آبان ۱۳۹۸ => اقامتگاه سنتی ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان
دوشنبه 13 آبان ۱۳۹۸ الی جمعه 17 آبان ۱۳۹۸ => اقامتگاه سنتی ۱,۵۵۰,۰۰۰ تومان

-------------------------------------------------------------------
هتل:
سه شنبه 23 مهر 1398 الی شنبه 27 مهر 1398 => هتل ۱,۷7۰,۰۰۰ تومان
پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸ الی دوشنبه 6 آبان ۱۳۹۸ => هتل ۱,77۰,۰۰۰ تومان

مدارک لازم :

اصل شناسنامه
دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه ، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت ، هنگام ثبت نام الزامی است.

ملاحظات خاص سفر :

**قیمت‌ها نهایی نیستند و می‌توانند شامل تخفیف خرید زود هنگام و یا تخفیف گروهی شوند.

خدمات :

حمل و نقل اصلی:قطار 4 تخته
حمل و نقل محلی: قایق - شناور تندرو - مینی بوس
اقامت: قطار 4 تخته (۲ شب) - اقامتگاه سنتی یا هتل (۳ شب) به انتخاب گردشگر
پذیرایی: ۹ وعده با کلوت - ۴ وعده با گردشگر
گروه اجرا: راهنمای فارسی زبان همراه
بیمه: بیمه مسئولیت مدنی

توضیحات :

همراه گرامی ! خواهشمند است برنامة سفری را که در دست دارید، حتماَ به دقت بخوانید و هرگونه سؤالی را پیش ازپرداخت هزینه و شرکت در سفر ، از مسئولین فروش بپرسید .

1.ارائه بلیت یا فیش بانکی و یا سند الکترونیکی خرید آنلاین به راهنمای سفر، هنگام حرکت، الزامی است.
2.دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه، توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت، هنگام ثبت نام الزامی است؛
3.مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفر به افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند، بر عهده نماینده گروه است.
4.لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان 15کیلوگرم تنظیم فرمایید؛ همچنین مسئولیت حفاظت ازاموال شخصی در طول سفر برعهده شرکت کننده است برنامه‌های اعلام شده ونحوه اقامت، با توجه به شرایط آب وهوایی وسایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.
5.چنانچه شرکت مجبور شود در اثرشرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر، نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر، اقدام کند. هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود.
6.اختصاص اتاق 1،2 و...نفره به افراد در هتل و نیزنحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های 11و12 قرارداد سفر عمل می‌شود.
7.همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است؛ برای جلوگیری ازآسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف دراختیارگذاشته نخواهد شد.
8.درصورت انصراف تا 15روز قبل ازاجرای سفر 100% ، از15 تا 10 روز قبل 60% و از 10 تا 7 روز قبل 40% مبلغ قابل بازپرداخت خواهد بود؛ پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد ( مطابق با ماده3 قرارداد سفر).
9.تعداد ثبت نام کننده در سفر، و مسیر حرکت تور (آسفالت، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است.

برنامه سفر تور قشم و هرمز با قطار

دیدنی ها:منطقه حفاظت شده درجنگل حرا (مانگرو)، پرنده‌های بومی و مهاجر، جزیره و سواحل زیبای قشم، معماری بومی لافت، شهر بادگیر ها، چاه‌های تل آو (طلا)، دره ستاره‌ها (ستاره افدیده)، تنگه چاه کوه، جزیره هنگام، دلفین‌ها و لاک پشت‌ها

برنامه سفر:
روز اول: حرکت از تهران به سمت بندر عباس
روز دوم: صبح هنگام پس از رسیدن به بندر عباس برای دیدار از عجایب هفتگانه سفر خود را آغاز میکنیم، ترانسفردریایی به جزیره هرمز و بازدید از قلعه پرتغالی ها، از جویبار رنگ‌ها و الهه نمک دیدن میکنیم، بازدید از دره مجسمه‌ها هم بخشی از گشت‌های ما در جزیره رنگی هرمز خواهد بود، ناهار محلی را در هرمز میل میکنیم، مقصد بعدی ما قشم خواهد بود، با وسایل نقلیه دریایی به سمت قشم خواهیم رفت.
نکته : مدت زمان ترانسفر دریایی از بندر عباس به هرمز به میزان ۴۵ دقیقه خواهد بود
مدت زمان ترانسفر دریایی از هرمز به قشم به میزان ۱ ساعت خواهد بود.
روز سوم: پس از صرف صبحانه برای دیدار از جزیره مرجانی هنگام دقایقی قایق سواری خواهیم داشت، دیدار از دلفین‌ها و محل تخم گذاری لاک پشت‌های پوزه عقابی هم از جاذبه‌های دیگر این سفر خواهد بود، بازدید از بازار محلی هنگام و آشنایی با فرهنگ و آداب زندگی مردم منطقه، به سمت قشم برمی‌گردیم تا دیداری از غارهای خوربس و دره ستاره‌ها (ستاره افتاده) داشته باشیم، عصر هنگام برای استراحت به اقامتگاه برمی‌گردیم.
نکته : مدت زمان ترانسفر دریایی از شیب دراز به هنگام و بالعکس به مدت ۲ ساعت خواهد بود.
روز چهارم: پس از صرف صبحانه برای راهپیمایی و دیدار از تنگه چاهکوه آماده می‌شویم، بازدید از کارگاه لنج سازی از دیگر برنامه‌های ما خواهد بود. قایق رانی و دیدار از جنگل‌های دریایی و حفاظت شده حرا بخش دیگری از برنامه ما خواهد بود، غروب آفتاب را در بندر لافت خواهیم بود، دیدار از معماری بومی بندر لافت، دیدار از چاه‌های طلا و بندر زیبای بادگیر‌ها در ادامه برنامه‌های روز چهارم سفرمان خواهد بود، به اقامتگاه برمی گردیم.
نکته : مدت زمان قایق سواری در جنگل‌های حرا به میزان ۴۰ دقیقه خواهد بود.
روز پنجم:
پس از صرف صبحانه از قلعه پرتقالی‌های قشم دیدن می‌کنیم فرصت برای گشت داخل بافت شهری قشم و خرید خواهیم داشت سپس به سمت بندر عباس حرکت می‌کنیم و در ادامه عصر هنگام از بندر عباس به سمت تهران بر‌می‌گردیم.
مشاهده تمامی تورها